[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Bana bir akıl verin...
Yazar RSS Konu: Bana bir akıl verin {1109}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Aug 2017, 17:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 yaşından biraz büyük kısırlaştırılmış bir erkek kedim var, son iki haftadır eve birileri geldiğinde acı acı miyavlayarak penisini yalamaya başladı.

Misafir geldiği gün bu dediğimi yapıyor sürekli, sonra bir şey yokmuş gibi devam ediyor hayatına. Geçen perşembe günü kalktım veterinere götürdüm enfeksiyon vs. vardır diye; adam idrar kesesini yokladı, boş dedi, penisini kontrol edeceği sırada benimki delirdi, muayene edemedi. İdrarını sordu, gözlemlediğim kadarıyla normaldi idrarı.

Öyle diyince telefonunu verdi, nüksederse bir şekilde penisinin fotoğrafını çekip yollayın dedi. Bugün temizlikçi gelince olay yine başladı; veteriner telefonuna bakmıyor şu an.

Benim bir aydır falan elim kırık ve bayağı kötü şeyler yaşadım son iki ayda o yüzden ilgilenemiyordum veletle eskisi gibi; Purina'nın Friskies diye bir mamasını veriyordum yaklaşık bi aydır. Burada veterinerler iyi mama satmıyor, internetten de bu paket bitince sipariş ederim diyordum. Mamadan dolayı idrar yollarında sıkıntı olabilir mi? Yoksa başka bir mevzu mu var? Çünkü araştırdım ve gördüğüm kadarıyla idrar yolu rahatsızlığı belirtilerinin hiç birini göstermiyor birileri geldiğinde miyavlayarak cinsel organını yalamak haricinde (yalarken kesesinden çıkıyor penis erekte halde, rengi diş etlerimizin renginden biraz daha açık sanki)

hihi
Üye
ID § 06 Aug 2017, 17:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kedi penisi konusunda uzmanimiz masa
Bir danış istersen kendisine

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Aug 2017, 17:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kisirlastirildiginda islem tam olarak yapildi di mi? Bizim bi arkadasin erkek kedisi tam kisirlastirilamamisti, yari kizginlik gibi sacma donemleri oluyordu.

1.618
Üye
ID § 06 Aug 2017, 17:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bizim kısır kedi gayet sevişiyordu. azmıştır olur öyle.
Üye
medal 1k
ID § 06 Aug 2017, 17:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benimkinin de pipisi ereksiyon haline geçiyor arada, kısırlaştırılmış kedide normal mi bu?
Üye
ID § 06 Aug 2017, 17:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2.5 seneye yakın oldu kısırlaştırılalı da, gittiğim veteriner de dişi kedi kokusu falan almış olabilir dediydi. Çok içli miyavlıyor pezevenk o korkutuyor.

hihi
Üye
ID § 06 Aug 2017, 22:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya 10 dakikadır çiş yapmaya çalışıyor adam :< Perşembe günü götürdüğüm veteriner resmen başından savmış; yapması gereken bir sürü test varmış.

Kütahya, Afyon ve Eskişehir'de pazar günü açık bir tane veteriner bulamadım. Keşke İstanbul'a falan gitseydim atlayıp.

hihi
Üye
ID § 06 Aug 2017, 22:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
başından savmamıştır ya niye başından savsın. adam test falan yapsa para almayacak mı senden?

sen götürdüğünde gayet çişini yapıyor diye bilgi veriyorsan adama, kedinin idrar kesesi boşsa teşhis etmesi de zor olur adamın sadece penisini yalıyor diye.

veterinerlik gerçekten çok zor iş ya. normal doktor olmak yine kolay anasını satiim şuram ağrıyor, yanıyor, şunu yapınca şöle oluyor diyorsun adamlar teşhis koyabiliyor. kedi köpek öle diil ki anasını satiim, dili yok ki sölesin şöle böle oluyo diye. bilmem neresini sıkıyorsun hayvanın acıyorsa tepki veriyorsa şu bu olabilir diye ilerliyorsun.

mama olarak muhtemelen veterinerlerde satılan şundan verecekler: [www.royalcanin.com]

bir de uzun süredir çiş yapmıyorsa, kana mana karışmaya başladıysa üre, onun önüne geçerler. ama anlattığın kadarıyla daha çiş yapamama yeni başladı. sıkıntı olacağını sanmam. yarın ilk iş götür.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/08/2017 22:53 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 06 Aug 2017, 23:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gelen misafirler kadın mıydı?
Üye
ID § 06 Aug 2017, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kadindi evet, ama cis de yapamiyor su an ve bayagi cani yaniyor. Turkce sitelerdeki belirtiler arasinda kedinin genital bolgesini yalamasi yok bu arada ama ingilizce kaynaklarin hepsinde yazmis adamlar.

Bir de niye araliklarla ortaya cikti bu rahatsizligin belirtileri ve niye birileri geldikce nuksetti hic anlamadim. Kafayi yiyecegim sanirim sabaha kadar.

hihi
Üye
ID § 07 Aug 2017, 00:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kadınlar adet dönemlerib de dişi kedi kokusu tarzı bi etki bırakıyor hayvanlarda
Üye
medal 1k
ID § 07 Aug 2017, 00:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
böyle bişey duymuştum, mantıklı smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Aug 2017, 01:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gelen misafirlere kaldırıyo işte sdkgdfşglfdgd
TW
ID § 07 Aug 2017, 10:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bence bir şekilde zaman ayır istanbul'da falan bir veterinere götür. nerdesin anlamadım tam olarak da, merkezi bir yerde değilsin gibi anlıyorum.

basit bişi olsa bile bir can'dan sorumlusun, bence riske atma.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 20/02/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k
ID § 07 Aug 2017, 14:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Kadindi evet, ama cis de yapamiyor su an ve bayagi cani yaniyor. Turkce sitelerdeki belirtiler arasinda kedinin genital bolgesini yalamasi yok bu arada ama ingilizce kaynaklarin hepsinde yazmis adamlar.

Neden çiş yapmıyor bilmiyorum. Ama eve gelen kadınların feromonları kedinin hormonlarını harekete geçirebiliyor olabilir. Kediler ve köpekler feromonlar sayesinde anlıyor karşısındaki kşinin erkek mı mi kadın olduğunu.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum