[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Pet Tracker...
Yazar RSS Konu: Pet Tracker {393}
  [ A ]
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Jun 2017, 18:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi bizim akrabanın 3 ay önce sahiplendigi yolda ölmek üzere buldukları yavru bir Maine Coon kedisi var. Evde bakıyorlardı ama malesef kediye allerjisi oldugunu ögrendi. Bu yüzden bahçe katında , boş daire de baktılar kediye. Kedi büyüdü (Cok büyüdü hem de smiling smiley ) ama gün içinde canı cok sıkılıyor,yanlız kalıyor. Mümkün oldugunca zaman geçirmeye calisiyorlar ama nereye kadar, isteyen eden de olmadı hayvanı.

Ev bahçeli,büyük bir bahçesi var. Pet tracker alıp dışarı alıştırmak istiyorlar ama kaybolur,ölür diye korkuyolar. Daha önce saldılar bahçeden başka bir yere gitmedi hayvan yani kolaylıkla geri içeri aldılar ama alışmadığı için her şeyden tırsıyordu.

Tr'de baktım cok pahalı tracker'lar. Aliexpress'ten alınanlar işe yarar mı ? Heralde telefon hattı üzerinden calışıcak. Problem olur mu kayıt vs... tarzı olaylardan ötürü?

şu mesela: [tr.aliexpress.com]
Üye
ID § 25 Jun 2017, 18:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pet tracker olunca korkmayacak mı kedi

verbum sat sapienti est
MTG Turnuvası 1.si
ID § 25 Jun 2017, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Veteriner kaybolur evi bir daha bulamayabilir demiş. Pet tracker onun için.

Korkması korkmaması alışmasına baglı diye düşünüyorum.

2 de resim koyayım (yavru iken cekmiştim)

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/06/2017 19:04 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Jun 2017, 19:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ikinci bir kedi?

Rabbime sordum Cleveland dedi.
Ya sev ya ba daba du!!!
Üye
ID § 25 Jun 2017, 19:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ilginç bir yanılgı var çoğu kişide. Kediler evini çok daha rahat buluyorlar köpeklere göre.
TW
ID § 25 Jun 2017, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GPS over GSM tracker alirsan, IMEI numarasini ya cihazdan ya da seller'den isteyip (bendeki unit sorunca soyluyor benim IMEI bu diye) onu kaydettirebilirsin normal cep telefonu gibi. Kaydetme parasini verirsin tabi.

[www.aliexpress.com]

boyle unitler mesela. Boyutlari biraz buyuk evet.

Setup o kadar kolay degil, traccar server ve app kullandim ben deneme amacli, biraz surdu ayarlamak ama sonucta calisiyordu.

Sadece kaybolmasini engellemek icin tracker kullananlar bir sure sonra fenalik gecirip cihazi cikarttiracak diye tahmin ediyorum.

loljet

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/06/2017 19:56 tarihinde Chemical tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 25 Jun 2017, 20:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Chemical
GPS over GSM tracker alirsan, IMEI numarasini ya cihazdan ya da seller'den isteyip (bendeki unit sorunca soyluyor benim IMEI bu diye) onu kaydettirebilirsin normal cep telefonu gibi. Kaydetme parasini verirsin tabi.

[www.aliexpress.com]

boyle unitler mesela. Boyutlari biraz buyuk evet.

Setup o kadar kolay degil, traccar server ve app kullandim ben deneme amacli, biraz surdu ayarlamak ama sonucta calisiyordu.

Sadece kaybolmasini engellemek icin tracker kullananlar bir sure sonra fenalik gecirip cihazi cikarttiracak diye tahmin ediyorum.

şunlar tip olarak daha uygun ama evet ufak degilmiş kediler için büyük sayılır.

[tr.aliexpress.com]

[tr.aliexpress.com]
Üye
medal 1k
ID § 27 Jun 2017, 16:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İlk zamanlar beraber çıksınlar dışarı 1-2 saat başında bekleyip geri soksunlar eve. Sonra zamanla kendisi girip çıkmaya başlar. Zaten ilk başlarda hemen uzaklaşmaz, yavaş yavaş genişletiyor alanını.
Üye
ID § 27 Jun 2017, 20:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Handjob yapmazlarsa geri geleceğini sanmıyorum
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum