[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ İzmir'deki kedi evini kaldırttıran veteriner...
Yazar RSS Konu: İzmir'deki kedi evini kaldırttıran veteriner {3361}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
ID § 28 Feb 2017, 10:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Onu diyorum abi işte. İlle bir prosedürü vardır. Dilekçeyle baskı falan kurabilir belediyeye. Sonuçta bu belediyenin görevi ve bu konuda en yetkili isimde veteriner sayılır. İlaçları alayım kafama göre kullanayım durumu olmaz ama ilaçların ne için nerede niçin kullanıldığını gösteren bir prosedürü vardır elbet.

Yada dediğin gibi bir iki hayvanseveri örgütleyip, bakımları için kedileri belediye barınağına getirmesini sağlayabilir.

Demek istediğim bir çözüm aramış ama bu çözüm kedi evini kaldırtmak kadar basit değil. Çünkü o ev kalksa da o kediler alışkanlıkları gereği yine orada olacaklar.Üstüne üstlük hatalı çözüm sonucu birde havyan sevmemekle yaftalandı.
Üye
medal 1k
ID § 28 Feb 2017, 10:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayvanseverler çoğu zaman olayı abartıyor,moda sahilinde koşarken bir sürü serbest dolaşan köpek görüyorum, sahibine efendim kopeginizi tutarmisiniz deyince standart *saldirmaz* diyorlar. Yaw ben veterinerim her köpek saldirabilir,yeterki provoke olsun deyince ancak tutturuyoruz.Toplu yaşam olan apartmanda vs kedi köpek serbest bırakılmaz,aşısının tam olması veya saldırgan olmaması durumu değiştirmiyor. Hayvanlardan korkan birisi her halükarda korkuyor ki bazen sebepsiz yere Saldıran kedi köpekte oluykr
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Sep 2017, 16:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şubat ayında açtığım başlığı hortlatıyorum.

Kadın, eşim Onedio'da işin iç yüzünü yazdığı için şikayetçi olmuş. İfade vermeye gideceğiz... Çıldırmamak elde değil.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Sep 2017, 16:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Niye

"zenginliği gürültülü sözlerle övünmek için değil, bir iş başarabilmek için bir fırsat biliyoruz.
yoksul olmayı değil fakat bundan kurtulmak için uğraşmamayı ayıp sayarız.
devletle ilgilenmeyen kimseyi zararsız değil, yararsız buluruz." Perikles
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Sep 2017, 16:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aceace

Kadın, eşim Onedio'da işin iç yüzünü yazdığı için şikayetçi olmuş. İfade vermeye gideceğiz... Çıldırmamak elde değil.

baktım ama göremedim yazıyı, link var mı yoksa kaldırıldı mı?

ngl = lyr
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Sep 2017, 16:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[onedio.com]

Yorumlar kısmında.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Sep 2017, 16:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayvan sevgisi diye mantığı yitirmeye gerek yok. Kedilerin evi sokaklar mı ki, ev mev yapıyorsunuz istediğiniz yere. Madem çok seviyor ilgileniyorsunuz alırsınız evinize. Sokaklardan hayvanları kurtarmak lazım. Ev yaptım su verdim oh ne güzel kafası baya sığ. İyiliği bile mantıksızca yapıyoruz, leş gibi yemek köşeleri oldu her yerde.

Sokak hayvanları tam bir kısır döngü, besleyip korusak da sonsuza kadar böyle devam eder çileleri bu hayvanların. Şehir sokakları hayvanlar için uygun olsaydı, su yemek ev gibi ihtiyaçlarını zaten biz karşılamazdık. Madem bu kadar hayvansever var, ona göre hareket edilip çalışmalarda bulunulmalı her yerde. Sonuç olarak şehir sokaklarında serbest dolaşan kedi ve köpek kalmamalıdır.
Üye
ID § 25 Sep 2017, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nako gibi biriymiş işte evi kaldırtan

Praise the Sun
Üye
ID § 25 Sep 2017, 16:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nako haklı
sokaga hazır mama koyarak onları bagımlı hale getiriyoruz

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 25 Sep 2017, 16:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kısırlaştırmakta bitiyor iş

soyu tükenene kadarda bir zahmet besleyelim biraz

Praise the Sun
Üye
medal 1k
ID § 25 Sep 2017, 16:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi İngiltere de 1 yıl kaldım,sadece 1 kere sokakta kedi gördüm. köpek hiç yoktu.

lopeth haklı bence,üremeyene kadar beslemekte fayda var. napcaz hayvanlar ölsün mü abi açlıktan,eve alamıyosak ?

are you sex ? are you disco ?
Üye
ID § 25 Sep 2017, 16:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kısırlaştırmanın da bi farkı yok apartman önüne mama koymayla.
faresini, kuşunu yakalayıp şehirde hayatta kalmayı başarabilen kedilerin suçu ne de kısırlaştıralım ?

verbum sat sapienti est

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/09/2017 16:42 tarihinde Fistan tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Sep 2017, 16:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayvansever dedigin sokak hayvanlarinin "sokak" hayvani olmamasi icin ugrasmali. kapi onune kap koyarak kendini hayvansever ilan etmek psikolojik bir sorun.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Sep 2017, 16:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aceace

abi geçmiş olsun da ahahaha nasıl bir psikopatmış kadın, gitmiş içerik sitesi yorumundan dava açmış fdsfsd

manevi tazminat davası açın imkanınız vaktiniz varsa, uğraşın

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Sep 2017, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"Kadın pisliğin teki çıktı Rıza baba"

Bu durumu yaşıyoruz resmen... Manevi tazminatla ben uğraşmam. Eşim hiç uğraşmaz. Biliyosun bir anda çoğalabiliyolar grinning smiley
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum