[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ İzmir'deki kedi evini kaldırttıran veteriner...
Yazar RSS Konu: İzmir'deki kedi evini kaldırttıran veteriner {776}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 28 Feb 2017, 10:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Onu diyorum abi işte. İlle bir prosedürü vardır. Dilekçeyle baskı falan kurabilir belediyeye. Sonuçta bu belediyenin görevi ve bu konuda en yetkili isimde veteriner sayılır. İlaçları alayım kafama göre kullanayım durumu olmaz ama ilaçların ne için nerede niçin kullanıldığını gösteren bir prosedürü vardır elbet.

Yada dediğin gibi bir iki hayvanseveri örgütleyip, bakımları için kedileri belediye barınağına getirmesini sağlayabilir.

Demek istediğim bir çözüm aramış ama bu çözüm kedi evini kaldırtmak kadar basit değil. Çünkü o ev kalksa da o kediler alışkanlıkları gereği yine orada olacaklar.Üstüne üstlük hatalı çözüm sonucu birde havyan sevmemekle yaftalandı.
Üye
medal 1k
ID § 28 Feb 2017, 10:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayvanseverler çoğu zaman olayı abartıyor,moda sahilinde koşarken bir sürü serbest dolaşan köpek görüyorum, sahibine efendim kopeginizi tutarmisiniz deyince standart *saldirmaz* diyorlar. Yaw ben veterinerim her köpek saldirabilir,yeterki provoke olsun deyince ancak tutturuyoruz.Toplu yaşam olan apartmanda vs kedi köpek serbest bırakılmaz,aşısının tam olması veya saldırgan olmaması durumu değiştirmiyor. Hayvanlardan korkan birisi her halükarda korkuyor ki bazen sebepsiz yere Saldıran kedi köpekte oluykr
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum