[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Uzun tüylü kedi olan eve elektrikli süpürge...
Yazar RSS Konu: Uzun tüylü kedi olan eve elektrikli süpürge {609}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 23:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Başlıktakinden almam lazım. dyson a 3k vermem pek mümkün değil açıkçası ve diğer marka/modellerde de kullananlardan yorum almadan doğru seçim yapmak zor.
[www.samsung.com]
[www.philips.com.tr]
şu iki model radarımda. Herhangi birini kullanan var mı?
Ya da "bak bizde şu var, çok memnunuz" diyen?

Rabbime sordum Cleveland dedi.
Ya sev ya ba daba du!!!
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 Nov 2016, 23:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bi arkadaşım var 2 tane kedisi var uzun tüylü adam ölüyormuş. sonra bi tane roomba almış ve hayatının bambaşka bir boyuta geçtiğinden bahsetti baya. bence roomba düşün derim o kadar para vereceksen. koltukları bile süpürüyor meret.

sana hiç yakış
Üye
ID § 24 Nov 2016, 23:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
her süpürge kedi tüylerini rahat toplar zaten, hani o şekilde bi ayrım yapmana gerek yok.
Üye
ID § 24 Nov 2016, 23:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
işte rumba alırsan o kendi topluyor. işe giderken açıyorum çıkıyorum diyo.

sana hiç yakış
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 23:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi öyle de tek olay tüy değil işte. ben de müstakbel hanım da alerjik. çekim gücü, çekim gücü performansını zamanla kaybetmemesi falan da önemli.öyle haftada 3-4 süpürge yapabileceğimiz bi vaktimiz de olmayacak malesef

Ya sev ya ba daba du!!!
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 23:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi araştiriyim onu smiling smiley

Ya sev ya ba daba du!!!
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 23:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yav kediye alerjiniz varsa almasanıza kedi. Bakın köpek diye bişe çıkmış. Kedinin üst modeli. Onu deneyin.

Sonra diskordta arkadaşlarınızla konuşurken sürekli burnunuzu sümkürüyonuz falan... Cukcukcuk.
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 23:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alerjim olduğunu bilmiyordum sahiplenirken. köpeğe de yazık küçücük apartman dairesinde, ileride belki smiling smiley

roomba için direk alıntı yapıyorum
"Ayrica süpürge dedigini ben elime bir alcam ya o ne öyle, köseleri süpüremez ki bu 😛"

edit: bir de benim afacan biraz fazla oyuncu, iş yaptırmaz buna grinning smiley

Ya sev ya ba daba du!!!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/11/2016 23:52 tarihinde Archangel_ tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 24 Nov 2016, 23:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bizde de kedi ve yaramaz çocuk var.
Süpürge öğütücü gibi evimiz, her 2-3 yılda bir yenisini alıyoruz muhtelif sebeplerden.
Bir süpürge daha alacak olsam kesinlikle toz torbalı alırdım. Torbasızlar çok kısa sürede sadece kaba tozları alır alerjenleri salar hale geliyor. uyduruk filtreleri kısa sürede işlevsiz oluyor.
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi torbalıların da kralı bile efsane toz kaçırıyor, hani alet çalışırken hava çıkış yerine falan çok kuvvetli bi ışıkla bakarsan "oha lan bu havayı mı soluyoruz biz" dersin rainbow tanıtımcıları bizde iyi model bi torbalı varken göstermişti

Ya sev ya ba daba du!!!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/11/2016 23:55 tarihinde Archangel_ tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 24 Nov 2016, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Archangel_
alerjim olduğunu bilmiyordum sahiplenirken. köpeğe de yazık küçücük apartman dairesinde, ileride belki smiling smiley

roomba için direk alıntı yapıyorum
"Ayrica süpürge dedigini ben elime bir alcam ya o ne öyle, köseleri süpüremez ki bu 😛"

edit: bir de benim afacan biraz fazla oyuncu, iş yaptırmaz buna grinning smiley

abi roomba hayatınızı kolaylaştırır baya vaktiniz de yoksa. adam işe giderken roombayı açıp fln gidiyo mesela.

köşeleri de standart bi süpürgeniz olur ara ara detaylı temizlik için kullanırsınız bence. ki köşeleri de alıyo onlar akıllılar baya. siz bilirsiniz benden bu kadar çok da bilgim yok zaten arkadaşın evinde gördüm bende

sana hiç yakış
Üye
medal 1k
ID § 24 Nov 2016, 23:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
minimum 1700 tlden başlayıp 4-5k lara bile çıkıyor ama o da sıkıntı :/

su filtreliler nasıl acaba confused smiley

Ya sev ya ba daba du!!!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Nov 2016, 00:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dyson a 3k vermem diyorsun da gerçekten dyson çözüm o iş için. kampanyalarını kovala ev düzen arkadaşın olursa büyük mağzalardan onlarla beraber baya bir indirim oluyor. Bizim evlenene arkadaşlar tv buzdolabı falan aldılar teknosadan o 3k lık dyson 1,7 k dan aşağıya geldi adamlara. kedileri de var çok memnunlar.
bir çözümde eldiven. ama bu daha geçici çözüm. ihmal ettiğin anda tüyler cortlar sağdan soldan.

"I am Fire , I am Death."

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/11/2016 00:03 tarihinde Dragonfire tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Nov 2016, 00:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi arnicanın 150-200 liralık kırmızı torbası olmayan süpürgesini aldık. Evde 2 kedi var. Tüy yok. Özel sık saçlı ağızlıgı da var. Koltuklardan inanılmaz tüy topluyor

Bende bi hareketlenme oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Nov 2016, 01:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dyson kovala her türlü
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum