[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Orijen six fish paket sorunu...
Yazar RSS Konu: Orijen six fish paket sorunu {461}
  [ A ]
Üye
ID § 08 Nov 2016, 15:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu sabah, gg'dan aldığım orijen six fish 6 küsür kiloluk kedi maması elime ulaştı , normalde vakumlu paket oluyordu hep, bunda öyle bir durum söz konusu değil.Gittim kendi sitesine baktım vakumlu paket olduğu yazmış.TR distribitörünü aradım sorun olur mu diye , kız firmanın orjinal sitesinde vakumlu paketler olduğu belirtilmesine rağmen, yok o palet altında kalınca vakumlu gibi gözüküyor ondan bizde vakumlu paket yok diye yalan söyledi(bundan önce aldıklarım hep vakumluydu, gerizekalı değiliz heralde palet altında mı kalmış vakumlu mu ayırt edebiliyoruz)

GG deki satıcı geri iade alıyor , ürünün SKT may 2017.

Başına benzer bir durum gelen var mı , bozulmuş mudur ? ne yapsam bilemedim boş yere iadesiyle uğraşmakta istemiyorum.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/11/2016 15:38 tarihinde Bezerye tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Nov 2016, 19:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
açtın mı? öyleyse ver azıcık kediye zaten o bozulmuşsa bozulmamışsa duruma göre yer grinning smiley ama açık falan değilse boşver risk alma daha önce 3-5 tane aldıysan ve hepsi vakumlu ise.
Üye
ID § 14 Nov 2016, 12:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla milletin de bişey olmamıştır gazıyla açtım , kedi götürüyor bir sıkıntı yok heralde grinning smiley
Üye
ID § 14 Nov 2016, 13:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tadına bi bak
bozulmuş gibi mi

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
TW
ID § 14 Nov 2016, 13:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla ben daha önce bir Orijen aldığımda satıcı dalgınlıkla cat yerine dog göndermişti, ben de fark etmedim açtım döktüm hayvana, bir taktım hepsi kuru fasulye kadar dana dana taneler. Durumu anlattım, hiç "açmasaydınız..." ayağı yapmadan açık pakedi geri alıp cat olanını yolladılardı. Bir defa da distribütörden deneme pakedi istedim, onu da sorgusuz sualsiz tabii diyip yolladılar. Bu sefer niye çirkefe sarmışlar bilemedim.

Ne kadar beklediğine göre değişir bozulup bozulmayacağı da şimdilik bir sorun görünmüyorsa sağlamdır heralde :p
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Nov 2016, 13:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benimkisi orijen six fish yedi bir sure. sonra kan tahlilleri tavan yapinca ve dehidrasyon sorunu basgosterince kesip eski mamasina dondum. normale dondu.

haberin olsun.

namessar.blogspot.com
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum