[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Kedim çok hasta :(...
Yazar RSS Konu: Kedim çok hasta :( {1691}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Pati
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Aug 2016, 12:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gecmis olsun valla. zor isler derdini anlatamayan bir canlinin hastalanmasi.
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2016, 12:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ah, canım benim! Bu kadar çabuk bu kadar iyi haber beklemiyordum. Diğer taraftan cevap gelene kadar Emaleth'in önerdiği veterinere de bir gösterseniz? Durumu olduğu gibi anlatıp, tedavinin ne aşamada olduğunu söyleyip, tavsiye üzerine geldik, bir de sizin görüşünüzü almak istedik deseniz?

''Etik, yaşayan her şeye karşı hissettiğimiz sonsuz sorumluluktur.''
Üye
ID § 30 Aug 2016, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İzmirde yasiyoruz - ama oneriyi dinleyip baska bir hekime gosterdim. Yapilacak hersey yapilmis dedi.
Üye
ID § 30 Aug 2016, 13:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yemek yiyip sıçması işemesi baya ciddi önemli. hayati tehlikenin azaldığına işaret eder genellikle. içerde ciddi bir sıkıntı olduğunda yemeyip, işemeyip, sıçmamaya başlıyorlar zaten genelde.
Diablo3 Yazarı
ID § 30 Aug 2016, 13:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benimde kedi de baya narin
dediklerinin benzeri cok olay yasadik, hatta birgun hemoliz olmus kan'a yapilan testten dolayi losemi dedilerdi kafam gitmisti.

Simdi 1.5 yasinda daha yeni geldim veterinerden eve kendisi kusuyordu ve ishal olmustu. 4 gundur igne oluyor simdi biraz daha iyi.

Bizde zor gunler gecirmistik, simdi eskisine nazaran cok daha iyi. Sende merak etme duzelecektir. Eger veterinerden suphen var ise baska birine mutlaka git derim zira bende seneler once 3 aylik kedimi veterinerin fazla igne yapmasindan dolayi kaybetmistim.

twitter.com/senelian
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2016, 14:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Senarious'un yazdıkları çok umut verici. kısa zamanda atlatır sizinki de umarım. geçmiş olsun, kolay gelsin!

You stand on the cliff edge and there's no one left to catch. =(
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2016, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok geçmiş olsun
benimde köpeğimin başından birkaç şey geçti
bu hayvan sağlığı sektörüne girince bizdeki gibi çok gelişmediğini ve ticarete döndüğünü anlıyorsun
inşallah düzelir

Türk halkının yüzde 60'ı aptaldır.
Aziz Nesin
Üye
ID § 30 Aug 2016, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok teşekkürler be arkadaşlar destek için.

Gerçekten iyi geldi. Epey topladı kendini aslında yürüye yürüye yemek kabına gitti koklaya koklaya. Gözleri de görecek sanki zamanla. Her sabah hayvan hastanesine gitmek rutin oldu. Hayati tehlikeyi atlattık gibi duruyo ama, du bakalım. iyileşirse fotoğraf paylaşıcam facebookta, adak adadım. 85 liralık bir mama var bi pakette ondan alıcam somonlu.
Köylü
ID § 30 Aug 2016, 19:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gecmis olsun

Old enough to bleed, old enough to breed!
ISLAM FUCK YEAH
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2016, 22:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçmiş olsun. oğlun nasıl, heralde anlatmışsındır hastalandı doktora götürüyoruz falan diye? çoluk çocuktan anlamam ama ignore'laması pek iyi değil gibi sanki. kedi iyileştikçe gidip sevsin, yemini suyunu falan o versin falan bari ne bileyim.

insane yet?
Üye
ID § 31 Aug 2016, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sanırım biraz kıskandı. Bu son dönemde tüm ilgi kedinin üstünde, arada onu da paylıyoruz evde hasta kedi var gürültü yapma bilmem ne...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Oct 2016, 20:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nasıl oldu yavru merak ettim.

Is all that we see or seem but a dream within a dream
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum