[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Adore Kedi Evi...
Yazar RSS Konu: Adore Kedi Evi {4743}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 Jan 2016, 17:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bahçede kedi bakanlar için uygun fiyatlı bir kedi evi.

[www.adoremobilya.com]

Easy game, easy life.
Yörünge Disi
ID § 05 Jan 2016, 17:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
proje güzelmiş, helal len adore'a

şunları yazalım da kedi evi satıyorlar sanılmasın:

KEDİ EVLERİ KESİNLİKLE KÂR AMAÇLI SATILMAMAKTADIR. SADECE 10 TL KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYEREK TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/01/2016 17:31 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2016, 17:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bunlar ağır mıdır ya? Taşıması zor değilse çokça alayım, zira alttaki fotoğraftaki bölgede yaklaşık 60-70 kadar kedi var taş çatlasın 10 tane ev var.

Yörünge Disi
ID § 05 Jan 2016, 17:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Süpermiş paylaşım için sağ ol.
Yörünge Disi
ID § 05 Jan 2016, 17:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
zipzip
Bunlar ağır mıdır ya? Taşıması zor değilse çokça alayım, zira alttaki fotoğraftaki bölgede yaklaşık 60-70 kadar kedi var taş çatlasın 10 tane ev var.

pampa senin bahçedekilere ben hediye edeyim mi?

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2016, 17:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim bahçedekiler zaten evin içinde hiç gerek yok, yatacak yerleri var. Önemli olan kısım köpek gezdirdiğim yerdekiler. Abartmıyorum 60-70 var, oraya götürücem ben

<3
Yörünge Disi
ID § 05 Jan 2016, 17:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hallenirsen söyle 1-2 tane de ben hediye edeyim, üzerine bir dickbutt koyarsan yeter bana.

_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/01/2016 17:46 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jan 2016, 17:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 tane alip bahceye koymustum 2 ay once.

Bir sabah baktim yerlerinde yoklar, saga sola sorusturunca kagit/moloz toplayanlarin bir guzel parcalayip recycle ettiklerini ogrendim.

Yere sabitleyin bir sekilde eger alip koyacaksaniz.

Mind the gap
Yörünge Disi
ID § 05 Jan 2016, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Of o da var değil mi.. TR'de yaşadığımızı unutuyorum bazen.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2016, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ulen tüm hevesimi kırdın grinning smiley
Yörünge Disi
ID § 05 Jan 2016, 18:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nezih site içi, iş yeri civarı falan anca oralara koyulur. İstediğin kadar sağlamlaştır yani illa söken çalan birisi çıkar, koyduğumuz kapkacak kalmıyor sağda solda bu mu kalacak.. Fabrikada sorun etmezlerse var birkaç kedicik buralarda, onlara alayım bari.
Viktor'yaaa
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jan 2016, 18:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
monte haldemi geliyor bu? adore u severim zaten, fiyat/performans konusunda cok iyiler cogu urunde, ikea cogu zaman zayif kaliyor bunlarin yaninda

2-3 tane alip bahceye atabilirim ya, acik garajda kediler zaten. cardaktaki banklarin altina 4 tane koysam kimsenin ruhu duymaz grinning smiley

hos gerci bizim kapici hain, butun apartman sevdigi halde gidip millete insanlar istemiyor diyormus oysa istemeyen kendisi, toplayip toplayip ozgurluk parkina atiyordu hayvanlari orda daha iyi yasiyorlar, besliyorlar keyifleri yerinde diye.

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Yörünge Disi
ID § 05 Jan 2016, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Monte gelmiyodur herhalde grinning smiley
Yörünge Disi
ID § 05 Jan 2016, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Demonte geliyormuş
Viktor'yaaa
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jan 2016, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
monte degilse zor ya sad smiley burda monte ettirmek istesem sirf onun icin 20 kagit alirlar parca basi, elektrikli tornavida olsa kendim yapardimda elle beceremem meh. kesitte cunki klasik demonte mobilyalarda olan zimbirtilardan yok

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum