[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Cuma...
Yazar RSS Konu: Cuma {42006}
Syf: ««/ 42 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 14 Jan 2018, 07:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DOVMEYE GELICEZ.

One reads alone, even in another's presence.
Üye
medal 1k
ID § 14 Jan 2018, 10:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Keşke ben de kedilerimin sokakta da özgürce vakit geçirmelerini sağlayabilseydim. Kedi “özgür” ruhlu bir hayvan. Hem evde, hem de sokakta yaşayabilmesi ideal bi durum. Kısırlaştırılması da doğru bir karardı. Her tür bakım ve aşıları yaptırılıyor, masa üzerine titriyor bence. Ama son yaptığına ben de anlam veremedim. Ameliyatlı kedinin dışarı çıkarılmasına. Ne kadar suçluluk duyarsan duy, güçlü davranabilmen gerekirdi cuma’yı dışarıya bırakmama konusunda.

You stand on the cliff edge and there's no one left to catch. =(
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Jan 2018, 10:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kediyi mastürmasyonlayanlar consent tartısıyor lel ya.
Üye
medal 1k
ID § 14 Jan 2018, 11:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tanıyor olsam senin için üzülürdüm sanırım. Gene de bayağı bir tanıyor sayılırım Kuddusi’ye yaptıklarınla, başka konulardaki yorumlarınla... Kendine bu kadar yüklenme derim. Bence sevmeye çalış biraz kendini.

You stand on the cliff edge and there's no one left to catch. =(

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/01/2018 11:49 tarihinde idilik tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jan 2018, 17:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Holy
Bilinçli olmadan hayvan beslememek lazım ya.

Ben su lafi acikcasi etmezdim. Fazla iddiali.

Zira bakilmasa Cuma nin alternatifi sokakta cop karistirmakti. Simdi yari zamanli o isi yapiyor en azindan. Zamanin kalan yarisinda evde. Sokaktan her kurtarilan hayvan kardir.

ama Masa gereksiz riskler aliyor. Pisman olmaz umarim. Cuma ya ters bir sey olsa uzulurum, oturup da biz demistik diye kina yakmam.

namessar.blogspot.com
Üye
medal 1k
ID § 22 Jan 2018, 20:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bugun aşağıya indim bir baktım ki dişi kedinin biri arabanın üstüne çıkmış öylece duruyor. Hemen yanın da Cuma bekliyor. Arabanın aşağısında da 2 tane erkek sarı kedi (cumanın düşmanları) daha bekliyor. Testisleri alındı ama vücudunda halen testosteron bulunduğu için çiftleşmeye çalışmaktan geri kalmıyor. Diğer erkek kediler ile hala rekabet halinde. Vücudundaki testosteron 1-1.5 ay kadar idare edermiş sonra kalmazmış.
Biraz araştırdım ve öğrendiklerim beni endişelendirmeye başladı. Vücudundaki testosteron hormonu bitince çiftleşme dürtüsünün kaybolması gerekiyor ama "bilişsel" olarak devam etme ihtimali bulunuyor, çünkü öğrenilmiş bir davranış var. Vücud hormon üretmediği için eskisi kadar güçlü olmayacak. Cumanın düşmanları iki sarı kedi de şuan için Cumaya bulaşmıyorlar ama durumu fark ederlerse çok fena dalacaklar gibi geliyor.

Bu kavgalardan sık sık dayak yiyip ayrılırsa bir daha sarı kedilerin meydan okumasına karşılık veremeyebilir, kediler hırladığı zaman hemen kaçacak yer arayacak veya sarı kedilerle karşılaşmamak için apartmanın etrafından çok ayrılmayacak belki de korkudan hiç evden dışarı çıkmayacak. Bu durum fiziksel olarak bir zarara uğramasına engel olur ama psikolojisi bozulur mu bozulmaz mı hiç bilmiyorum.

Sizce Cuma eskisi kadar güçlü olmadığını fark edecek mi? Bunun ayrımını yapabilir mi? Bana yaparmış gibi geliyor. Eğer öyle olacaksa Cuma çok üzülmez mi? Bunu düşündükçe kendimi çok kötü hissediyorum.
Ayrıca Cumanın miyyyooaav miyyyoaavv diye bağırmasını sağlayan testosteronmuş, vüdudundaki son hormonda bitince eski sesini bir daha duyamayacakmışım sad smiley
Üye
ID § 22 Jan 2018, 20:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tassaklarin olmadigin gorunce anlar sari kediler herhalde...

Milli içkimiz Ayrandır...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2018, 00:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
masa
Sizce Cuma eskisi kadar güçlü olmadığını fark edecek mi? Bunun ayrımını yapabilir mi? Bana yaparmış gibi geliyor. Eğer öyle olacaksa Cuma çok üzülmez mi? Bunu düşündükçe kendimi çok kötü hissediyorum.
Ayrıca Cumanın miyyyooaav miyyyoaavv diye bağırmasını sağlayan testosteronmuş, vüdudundaki son hormonda bitince eski sesini bir daha duyamayacakmışım sad smiley

[www.alleycat.org]

oku biraz sunlari...

1.618
Üye
medal 1k
ID § 23 Jan 2018, 08:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cumanın rakiplerini de yakala hayrına götür veterinere kısırlaştır. Kanka modunda gezerler ileride.
Üye
ID § 23 Jan 2018, 09:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cumayi salla sen kendi psikolojine bak..bu arada cuma ile bir disavurum yasiyor olabilir misin ??

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
medal 1k
ID § 23 Jan 2018, 10:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
masa

One reads alone, even in another's presence.
Üye
medal 1k
ID § 23 Jan 2018, 18:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 gündür kum kullanıyor, babah 6-7 arası uyandırıp balkon kapısını açtırıyor. Az önce fark ettim ishal olmuş, kakadan belli. Mamasını değiştirdim, kısır kedi maması aldım. Onunla alakalı olabilir mi yoksa başka bir şey midir?
Yörünge Disi
ID § 23 Jan 2018, 19:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
YAŞASIN CUMA EV KEDİSİ OLUYOR!
Üye
ID § 23 Jan 2018, 19:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dana22
cumayi salla sen kendi psikolojine bak..bu arada cuma ile bir disavurum yasiyor olabilir misin ??

müthiş tespit.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2018, 21:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
masa
2 gündür kum kullanıyor, babah 6-7 arası uyandırıp balkon kapısını açtırıyor. Az önce fark ettim ishal olmuş, kakadan belli. Mamasını değiştirdim, kısır kedi maması aldım. Onunla alakalı olabilir mi yoksa başka bir şey midir?

ahahahah ya soru soruyor adam ama cevaplari falan sallamadan kendi kafasina gore is yapmaya devam ediyor.

kedi sokakta geziyor, binbir turlu mikrop olabilir, ne yedigini ne yaptigini bilmiyorsun, burdan biri he mamadandir dese iyi mi hissedeceksin kendini sdfs

1.618
Syf: ««/ 42 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum