[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Cuma...
Yazar RSS Konu: Cuma {14751}
Syf: ««/ 18 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 Dec 2016, 09:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi senin kedi yetişkin değil mi? iç dış parazit damla-hap zaten. bir tek kuduz kalıyor geriye önemli.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Dec 2016, 13:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gps li tasmalar var. ama maliyetleri yuksek ve aylik abonelik gerekiyor.

alternatif olarak su var.

[www.thetrackr.com]

aslinda turkiye de kullanicilar var, crowdnetwork projesi bu ama istanbul da bile cok fazla insan yok. mesafesi de cok cok kisa. elinde telefon baya bir yakinina gitmen gerekecek. bir gun daha fazla yayginlasirsa bu dertlerin kalmaz.

ama en azindan calinirsa maliyeti cok daha dusuk. 5 li paket alabilirsin, kac gunde kayboluyor bir bakarsin.

namessar.blogspot.com
Üye
medal 1k
ID § 05 Jan 2017, 03:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cumayı bir kediyle gördüm. bu sesler çiftleşme sesi mi meydan okuma mı?

bu arada boynundaki tasmayı geçen hafta almıştım. bugün geldiğinde tasma yoktu.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jan 2017, 05:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sokaga cikan kediye hicbir tasma dayanmaz. her hafta yenisini almaya devam edersin.

Kedini tras falan ettirdiginde ustunde bir suru cizik bulacaksin eyvah diyeceksin dovmusler. emin ol o da dovmustur. Kedi bunlar yapiyorlar boyle seyler.
Sen kriz gecirip, -kedim cizik icinde kim cizmis, biri kacirip evine goturup kedimi dovusturup geri mi saldi- demeden ben soyleyeyim dedim.

One reads alone, even in another's presence.
Üye
ID § 05 Jan 2017, 08:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Video çok karanlık ama la pompei de la pompa gibi duruyor.

hopdediks
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2017, 17:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Antalyada birkaç gündür yağmur fırtına var. Cumayı eve sokamıyoruz. 3 gecedir dışarıda. Dün gece de gelmedi. Bugun öğlen miyavlama sesi duydum. Kapıyı bir açtım, cuma dairenin kapısında. Cumayı tanıyan bir komşu kapıyı açtım sanırım. Ya da bodrumdan filan bir yol bulmuş olabilir. Gelir gelmez yemek yedi, 10 dakika durdu tekrar çıkıcam diye tutturdu. Üşenmiyim indiriyim dedim, asansörü beklemeden hızla indi merdivenlerden.

Az önce balkoldan gördüm, dişi olduğunu düşündüğüm bir kedinin peşinden hızlı hızlı gidiyordu. Yakın mesafeden takip gibi. Önde dişi kedi arkada cuma.

Telefonun kamerası bozulduğu için vidyo çekemiyorum sad smiley
Üye
ID § 11 Jan 2017, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cuma ekmeğinin peşinde aslan parçası
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2017, 22:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cuma epeydir dışarılarda sürtüyor. Eve gelirse gece yarısı geliyor. Ben akşamları aşağı inip arıyorum ama hiç göremiyorum. Kendisi apartmanın kapısını açan birisi olursa 4. kata kadar çıkıp dairenin kapısında bağırıyor. Evde de çok az vakit geçiriyor. Gece 4-5 gibi bağırmaya başlıyor. Uyuyor numarası yapıyorum. Annemin odasının kapısına gidip bağırıyor.

Kızgınlık dönemleri kediden kediye değişirmiş. Kimi kediler yılda 2-3 kez o döneme girerken kimisi daha fazla girermiş. Umarım cumanın ki daha fazla uzun sürmez. Çünkü cuma çiftleşecek diye biz ailecek perişan olduk.

Birde babam geçen gün aşağıda görmüş. Bir tane kuşu yiyiyormuş, 4 tane kedi de cumayı izliyormuş. Sanırım o 4 kediye üstünlüğünü kabul ettirdi. Ama mahallenin eski kedisi olduğunu düşündüğüm 2 tane tipi bozuk kedi var. O ikisinden tırsıyor.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 27 Jan 2017, 22:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şerafettin olma yolunda ilerliyor bu kedi. Çok geç olmadan kısırlaştırın
Üye
ID § 27 Jan 2017, 22:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu erkekler hep böyle abi, içip içi geliyordur sabaha karsı

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
ID § 27 Jan 2017, 22:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kediler başladı sezona, öğlen gördüydüm bir tane ekmeğinin peşinde koşan.

Bu işte İsrail'in parmağı var, kesin Mossad'ın işi. masa k.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2017, 22:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o sesler dövüş öncesi meydan okuma sesi

Easy game, easy life.
Üye
medal 1k
ID § 05 Feb 2017, 02:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cumanın sol arka patisinde bir problem var. Yürürken sol arka ayağına pek ağırlık vermiyor. Merdiven inip çıkarken ise sol arka ayağını hiç yere değdirmiyor. Ayağını iyice inceledim, orta parmağının(tüysüz bölge) ucunda kabuk bağlamış bir yara var. Kabuktan çok nasıra benziyor. Oraya dokundurtmuyor. 1 haftadır bu durumda. 2 gün önce veterinere götürdüm. Bir tane krem verdi. Ama bana farklı birşey olabilir gibi geliyor. Oraya diken, cam vs gibi birşey girmiş ve dışarı çıkmadan yaranın kapanmış olma ihtimali var mı?
Enfeksiyondan korkuyorum ama enfeksiyonu olsa keyifsiz olması gerekmez mi? Daha önce çenesinde apse çıkmıştı ve çok keyifsizdi,evden dışarı çıkmıyordu. Şimdi ise eve girmiyor.

Birde yeni adet edindi su kabından su içmiyor. Lavaboya zıplayıp çeşmeden su içmeye çalışıyor. Önceden susadığı zaman su kabına gidip miyavlardı şimdi tuvaletin kapısına gidip miyavlıyor. Su kabındaki suyu taze bulmadığı için öyle yaptığını söylediler ama gözünün önünde bile kabı doldursam gene de çeşmeden içmek istiyor.
Üye
medal 1k
ID § 05 Feb 2017, 06:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nerden anlasin hayvan yeni doldurdugunu. kesfetmis lavaboyu kendi bildiginden sasmaz artik sdfds
bazi kediler lavabodan su icer benimki de gider icine yatar sadece.

One reads alone, even in another's presence.
Üye
medal 1k
ID § 05 Feb 2017, 09:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayvanlari ne kadarda pokemonlastirmisiz
Syf: ««/ 18 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum