[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Veterinerler...
Yazar RSS Konu: Veterinerler {12213}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 02 Nov 2009, 05:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sevgili Paticik kullanicilari ve Pati Pet bagimlilari,

Alan icerisinde zaman zaman farkli sehirlerden veteriner tavsiyeleri arayan ve gittigi veteriner konusunda cesitli sikayetlerde bulunup bilgi alisverisinde bulunan pek cok konu yer almakta. Bu konulardan bazilari basarili bir bicimde konuyu acan kisilerin isteklerine cevap verse bile bazilari amacina ulasamadan alan icerisinde kaybolup gidiyor.

Befounder'in sunmus oldugu mantikli fikre gore alan icerisinde yer alacak "Veterinerler" adli konu basligi altinda Paticik kullanicilarinin gitmis oldugu veterinerlerle ilgili hersey tartisilabilecegi gibi veteriner arayan kullanicilara ise onerilerde bulunulabilir.

Herhangi bir veteriner ile ilgili oneride bulunmak ve bu veteriner ile ilgili bilgileri aktarirken asagida yer alan bilgileri yazarak "Veteriner Kunyesi" olusturursaniz dogru veterineri arayan kisilere daha kolay bir bicimde yardimci olabilirsiniz:

-Veterinerin adi
-Veterinerin bulundugu sehir ve adres bilgisi
-Veterinerin acik oldugu saat dilimleri (Or: 9:30-17:00 veya 24 saat)
-Veteriner hakkinda olumlu/olumsuz gorusleriniz
-Veterinerin ucretlendirmesi
-Veterinerde bulunabilecek olanak ve hizmetler

Herkesin ilgisine tesekkurler,
Saygilarimla smiling smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Nov 2009, 11:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
-Veterinerin adı
Ümran Biçen (Şenkal)

-Veterinerin bulunduğu şehir ve adres bilgisi
Kükürtlü mah. Belde cad. Çiftlik sok. Ladin apt. girişi No:4 Osmangazi / BURSA

-Veterinerin açik olduğu saat dilimleri
Pazar hariç tüm günle 10:00 - 18:00

-Veteriner hakkinda olumlu/olumsuz görüşleriniz
Ablam olur kendisi(Paticikten herkese indirim sağlarız adımı verin yeter tongue sticking out smiley)

-Veterinerin ücretlendirmesi
Bursa veteriner hekimler odası asgari fiyat tarifesi üzerinden yapılmaktadır

-Veterinerde bulunabilecek olanak ve hizmetler
Tüm operasyonlar (kısırlaştırma´kırık operasyonları yumuşak doku operasyonları vs.)
Aşılama
Mama satışı
Aksesuar satışı
Şampuan, vitamin, mineral, kedi kumu, tarak, oyuncak, ev kıyafet vs.
Ev Pansiyonu
Yavru köpek tuvalet eğitimi
Online destek
Acil destek
Danışmanlık
Kedi köpek satışında profesyonel danışmanlık

-Web Sitesi
www.petlinevet.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Nov 2009, 03:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İnternet sayfası www.petlinevet.com eklemeyi unutmuşum. Editleyip düzeltilirse mükemmel olur.
Üye
medal 1k
ID § 03 Jan 2010, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
-Veterinerin adi :Barış
-Veterinerin bulundugu sehir ve adres bilgisi :ağrı merkez
-Veterinerin acik oldugu saat dilimleri :24 saat
-Veteriner hakkinda olumlu/olumsuz gorusleriniz :Valla kendisini 31 yıldır tanıyorum,daha sakat bir durumuna rastlamadım.
-Veterinerin ucretlendirmesi :ilaç masrafı hariç ücret alınmaz,zaten kamuda çalışıyorum
-Veterinerde bulunabilecek olanak ve hizmetler:danısmanlık,aşılama,tedavi(cerrahi müdahale için ameliyathane donanımım yok o yüzden ;dahılıye,deri hastalıkları,parazıtık hastalıklar,doğum konularında yardımcı olabılırım)
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2010, 23:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@ miyaw33 paticik yoluyla da danışabilir miyiz?

You stand on the cliff edge and there's no one left to catch. =(
Üye
medal 1k
ID § 26 Jan 2010, 23:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her şekilde danışabilirsiniz.Yardımcı olabilirsem mutlu olurum.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2010, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
teşekkürler smiling smiley

You stand on the cliff edge and there's no one left to catch. =(
Üye
ID § 03 Feb 2010, 21:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
-Veterinerin adi : Sahil Veteriner Kliniği
-Veterinerin bulundugu sehir ve adres bilgisi : Şaşkınbakkal , Boyner arkası
-Veterinerin acik oldugu saat dilimleri : 24 Saat
-Veteriner hakkinda olumlu/olumsuz gorusleriniz : Ben çok memnunum , çok ilgililer ve iyiler
-Veterinerin ucretlendirmesi : Normal sanırsam
-Veterinerde bulunabilecek olanak ve hizmetler : Bilgi dahilimdeki hemen hemen herşey
Üye
ID § 03 Feb 2010, 22:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Veterinerin adi: Pet Nature Veteriner Kliniği

Veterinerin bulundugu sehir ve adres bilgisi :Rasimpaşa mah Halitağa cad. Elmalıçeşme.No:10/A Kadıköy - İstanbul.

Telefon: (0216) 330 97 40

-Veterinerin acik oldugu saat dilimleri: bunu tam bilmiyorum,öğrenip yazarım.

-Veteriner hakkinda olumlu/olumsuz gorusleriniz : köpeğimi aldığımdan beri düzenli olarak buraya gidiyorum,gerçekten çok memnunum,hem çok ilgili hem de fiyat konusunda yardımcılar.

tüm aşılarını burda tamamladım köpeğimin,kontrol için,mamasını almak için falan hep burayı tercih ediyorum.son derece memnunum.

çok rahat tavsiye edebilirim.

-Veterinerin ucretlendirmesi:ücretler gayet normal,onun yanında devamlı bir indirim de yapıyor.

-Veterinerde bulunabilecek olanak ve hizmetler :bir veteriner kliniğinde sağlanan hizmetlerin çoğu var.çok spesifik birşey varsa, telefonunu yazdım zaten gitmeden arayıp sorabilirsiniz.

BellaCiao.
Yörünge Disi
ID § 11 Mar 2010, 06:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/03/2010 06:28 tarihinde interperez tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 05 Apr 2010, 20:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
merhaba ben irem 6 haftalık bir köpeye sahibim fakat insanlardan çok çekiniyor onu bir fabrikadan aldım bana alışması için neyapmalıyımthumbs up
Üye
medal 1k
ID § 20 May 2010, 09:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
-Veterinerin adi :Vet Hospital
-Veterinerin bulundugu sehir ve adres bilgisi :Ankara Güvenlik caddesi
-Veterinerin acik oldugu saat dilimleri :24 saat
-Veteriner hakkinda olumlu/olumsuz gorusleriniz :ben dahil bir çok kişi şikayetçi
-Veterinerin ucretlendirmesi :Normal
-Veterinerde bulunabilecek olanak ve hizmetler:danısmanlık,aşılama,tedavi(cerrahi müdahale için ameliyathane dahılıye,deri hastalıkları,parazıtık hastalıklar...
Üye
medal 1k
ID § 12 Jul 2010, 22:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
-Veteriner Adı : Atlantis Veteriner Kliniği ( Birhan Başak )

-Veterinerin bulundugu sehir ve adres bilgisi : İzmir- Hatay hakimevleri 100 Sokak
Tel: 0232 244 87 26

-Veterinerin acik oldugu saat dilimleri : 24 saat

-Veteriner hakkinda olumlu/olumsuz gorusleriniz : Çok iyi ve ilgilidir kendisi. 5 yıldır kedimi aldıgımdan beri gidiyorum duzenli olarak oldukca memnunum tavsiye ederim

-Veterinerin ucretlendirmesi : Standart veteriner ücretleri

-Veterinerde bulunabilecek olanak ve hizmetler : çok spesifik şeyler hariç tüm olanaklar ve hizmetler mevcut.
Üye
medal 1k
ID § 12 Jul 2010, 23:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi kac hafta içinde ankaraya taşınıyorum. ankarada tavsiye edebileceginiz veteriner varmı acaba? ayrancı taraflarında olursa çok iyi olur hatta
Yörünge Disi
ID § 09 Nov 2010, 00:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Bella
Veterinerin adi: Pet Nature Veteriner Kliniği

Veterinerin bulundugu sehir ve adres bilgisi :Rasimpaşa mah Halitağa cad. Elmalıçeşme.No:10/A Kadıköy - İstanbul.

Telefon: (0216) 330 97 40

-Veterinerin acik oldugu saat dilimleri: bunu tam bilmiyorum,öğrenip yazarım.

-Veteriner hakkinda olumlu/olumsuz gorusleriniz : köpeğimi aldığımdan beri düzenli olarak buraya gidiyorum,gerçekten çok memnunum,hem çok ilgili hem de fiyat konusunda yardımcılar.

tüm aşılarını burda tamamladım köpeğimin,kontrol için,mamasını almak için falan hep burayı tercih ediyorum.son derece memnunum.

çok rahat tavsiye edebilirim.

-Veterinerin ucretlendirmesi:ücretler gayet normal,onun yanında devamlı bir indirim de yapıyor.

-Veterinerde bulunabilecek olanak ve hizmetler :bir veteriner kliniğinde sağlanan hizmetlerin çoğu var.çok spesifik birşey varsa, telefonunu yazdım zaten gitmeden arayıp sorabilirsiniz.

Bu bana çok yakın,direk gidip görüşeyim bizim şahın bidahaki aşısında =)
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum