[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati Pet
|-- |-- |+ Patipet Evlat Edinme Servisi...
Yazar RSS Konu: Patipet Evlat Edinme Servisi {32571}
Syf: ««/ 25 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 30 May 2008, 23:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sevgili pati kullanıcıları ve pati bağımlıları,
Alana açılan kedi/köpek ve diğer evcil hayvan arayan pati kullanıcılarının konuları ne yazık ki çoğunlukla bir sonuca ulaşamıyor. Benzeri şekilde kedi veya köpek yavrularına birer yuva bulmak isteyen diğer pati kullanıcılarınında konuları bazen başarıya ulaşamıyor. Bu sebeple Eloise bu konuda bir öneride bulundu ve bu tarz konuların tek başlık altından yürütülmesinin çok daha mantıklı ve çok daha iyi olacağı konusundaki fikir ve görüşlerini bizle paylaştı. Ona bu konudaki değerli görüşleri ve fikirlerini bizlerle paylaştığı için teşekkür ederiz smiling smiley

Bundan sonra patipet bölümüne kedi/köpek ve diğer evcil hayvan yavruları için yuva arayanlar veya kedi/köpek ve gene aynı şekilde diğer evcil hayvan evlat edinmek isteyen pati kullanıcıları gerekli bilgileri bu konuya atacaktır.

Konu başlığı içerisinde kedi/köpek veya diğer evcil hayvanlarına yavru arayan pati kullanıcıları mümkünse yavruların fotoğrafları veya videoları ile birlikte bilgilerini (ırk, yaş, secere, iletişim vb.) mesaj olarak atmaları yeterlidir.

Konu başlığı içerisinde kedi/köpek veya diğer evcil hayvanları evlat edinmek isteyen pati kullanıcılarıda aradıkları evcil hayvan ile birlikte iletişim bilgilerini yazarak mesaj olarak atmaları yeterlidir.

Bundan sonra alan içerisine açılacak olan bu tarzdaki yeni konuların içerisindeki gerekli olan mesajlar seçilerek bu konu içerisine aktarılacaktır.

Acil olarak kedi/köpek ve diğer evcil hayvanlarına yuva arayan pati kullanıcılarımız alan yetkililerinden izin alarak konu açabilirler. İzin alınarak açılan bu konular belirli bir zaman aralığı için sticky olarak kalacak, daha sonra gerekli mesajlar seçilerek bu konu içerisine aktarılacaktır.

İlginize teşekkür ederim smiling smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
ID § 31 May 2008, 03:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hadi hayirli izdivaclar o zaman smiling smiley
Bonzi
 Bonzi
medal 1k
ID § 27 May 2008, 10:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet arkadaşlar yawru Golden Retrieverı olupta yuwa arayan vermak isteyen varsa benim ile irtibata gecebilir. pm atabilir şehir fark etmez detayları pm de konuşabiliriz ilginze teşşekürler winking smiley

www.oyunhabercisi.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jun 2008, 13:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
elimde 2 tane yavru sayılabilecek tekir var.. pet shoptan evlat edindim resmen smiling smiley bütün eşyaları var.. hatta vitaminlerinden ıvır zıvırlarına kadar herşey açılmamış durumda kutuları. herşeyiyle vericem =) isteyen varsa ankarada ha belki bi iyilik yapıp o kadar malzemenin yarısını karşılarsanız çok iyi olru bana XD bütçemi sarstı çünkü.. oda 100 ytl gibi bişi yapar (indirim bilem yaptım) tongue sticking out smiley vermezsenizde canınız saolsun isteyen ses etsin bana pm den yada burdan

Pati canını senin..
Yörünge Disi
ID § 17 Jun 2008, 12:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 tane lepistesim var atsan atılmaz satsan satılmaz ankarada isteyen varsa verebilirim hacı
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Jun 2008, 12:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben yaz sonu ankaraya donuyorum eger o zamana kadar, başlarina bi iş gelmezse tongue sticking out smiley ya da birilerine vermezsen, ben talibim
Yörünge Disi
ID § 20 Jun 2008, 05:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tamam dory sevinirim yalnız nasıl getireceğimi bilmiyorum , birde fanusda besliyorum muhtemelen kısırlaşmış olabilirler yinede sen bilirsin grinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 07 Jul 2008, 02:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cinsi farketmez eğer varsa ben bi yavru köpecik edinmek istiyorum yardım edebilecek pati arkadaşımız varsa çok sevinirim.
Üye
ID § 08 Jul 2008, 15:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alman kurt köpeği veya Haski yavru köpek evlat edinmek istiyorum.
Yörünge Disi
ID § 03 Jul 2008, 18:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadaşlar antalyada tanıdığı yada yeni yavrulamış köpeği falan olan varsa öm ile ulaşırsa sevinirim.

hayvan müstakil bir evde bahçede bakılacak.
aşıları falan tam olarak yaptırılacaktır.

barınaklara bakacaktım ama daha gitmedim antalyaya elinde olan verebilecek durumda olan varsa yormayın beni =)

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/07/2008 18:05 tarihinde PassivE_KesH tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 10 Jul 2008, 12:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ap
Yörünge Disi
ID § 08 Jul 2008, 21:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba arkadaşlar, ilgilenemediğim için kuşumu vermeyi düşünüyorum. Satmayı denedim pet shoplar para vermedi sdf

Şimdi dişi bir Muhabbet kuşu kendisi, sarı renkte. Ayrıca arada bir kafasına göre yumurtluyor. Yanında erkek olmadığı için boş çıkıyor tabi yumurtalar. Ama yanına erkek koyarsanız iyide anlaşırlarsa yavru sahibi olabilirsiniz.

İsteyene kafesiyle birlikte vericem ama kafes kötü durumda küf içinde filan. Birde kuş bayadır yem yemiyor çelimsiz biraz. Yani biran önce kuşla ilgilenicek birini bulamazsam ölücek sdf
Saygılar..
Yörünge Disi
ID § 10 Jul 2008, 12:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kusu gördm alırdm ama bende bakabilecek durumda degilim.

ok iyi bir kuş alacak arkadaşlara tavsiye ederm
Yörünge Disi
ID § 10 Jul 2008, 19:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tamam sağol, bir hafta içinde gönüllü bulamazsam salıcam sokağa sdf
Üye
ID § 14 Jul 2008, 17:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ÇOK ACİL
6 aylık kestane rengi, çok tatlı bir American Cocker yeni sahibini arıyor.
Sahibi yurt dışına gittiği için bu yavruyu köpek eğitmenine bırakmışlar. Eğitmen bir an önce ona bir ev bulmak istiyor. Tuvalet eğitimi almış. Kabaca "Hayır" , "Git" ,"Gel" eğitimi var. Ev içinde bakılmış, ev ortamına alışkın çok tatlı bir yavru. Eğitmen şu ana kadar yaptığı harcamalar için 400YTL istiyor.
Daha sonra fotoğrafını da eklemeye çalışacağım. Ben bu cinse bayılıyorum,dünya tatlısı oluyorlar. Benim kızım Yumak olmasa hiç düşünmez ben alırdım.
Umarım buradan bir aile bulabiliriz...
Syf: ««/ 25 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum