[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eğitim
|-- |-- |+ 2016 YDS - İngilizce kaynak destek vs....
Yazar RSS Konu: 2016 YDS - İngilizce kaynak destek vs. {420}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Aug 2016, 23:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu pazar günü YDS'ye gireceğim ve 90 civarı bir puan almam lazım. Yediiklim'in konu anlatımlı soru bankası gibi bir kitabını aldım, içinde sınav teknikleri falan var.
Sadede geleyim, çalışıyorum bu aralar ama facebook gruplarında gördüğüm sorularda hala takılıyorum. Misal bugün yeni bir şey öğrendim:

Doğru yanı D'ymiş yani S+was/were+to have +V3 diye bir kalıp varmış...

Bunun gibi zaman soruları dışında bir bağlaçlar var ki notwithstanding ler falan derya deniz...

Kitap alamam bu saatten sonra. Ne yapayım nereden çalışayım? sad smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Aug 2016, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
irem Yayıncılık alsaydın keşke

Yönetim istifa #azizyıldırımistifa #yallahazizyallah
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Aug 2016, 23:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sınavda öyle bir şey çıkmayacağına emin olabilirsin sdf

rsL#21506
Üye
ID § 29 Aug 2016, 23:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öm kutunu boşaltsana bir
Üye
medal 1k
ID § 29 Aug 2016, 23:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
B değil mi ya cevap, nasıl ? B'de olur yani.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/08/2016 23:33 tarihinde Murray tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 29 Aug 2016, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
YDS kolay ya, yaparsin.

O verdigin soru sacma ama, I was to have finished ne lan! Dil bilgisi olarak dogru ama yok yani, coook coook nadir kullanilir. YDS'de cikmaz o. O yayinevini alma, orasi kesin. Oteki siklar o kadar yanlis ki ama, sacma iyice soru.

I was going to finish der gecer normal adam yani.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/08/2016 23:36 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 29 Aug 2016, 23:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sinav ne zaman bilmiyorum ama kalip ezberlemekle dil ogrenip 90 ustu alamazsin, ac bir roman oku. Daha faydali olur.

Pazar gunuymus. Test cozup, yanlislarinin dogrularini ogren. Cozumlu deneme bankasi filan gibin bir sey bul.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 29/08/2016 23:45 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Aug 2016, 00:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
nileppezdel
öm kutunu boşaltsana bir
boşalttım smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2016, 01:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
be to bilinen bi kalıp ya suppose to anlamına geliyo sınavda çıkmaz ama ben de çalışıyorum 10 tane çıkmış soru denemesi çözdüm hiçbirinde yoktu.

deneme sınavı

şunu çöz girmeden önce hem yeni kodlama sistemine uygun. kaynak bulamadıysan öm at bana

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/08/2016 01:56 tarihinde kzpmaza tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum