[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eğitim
|-- |-- |+ İngilizce Kursu...
Yazar RSS Konu: İngilizce Kursu {582}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 Aug 2013, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kardeşime ingilizce kursu bakıyoruz, fiyatı çok önemli değil, 2 yıl sonra YDS'ye girecek kendisi; şimdiden iyi bir kursa gitsin hem ingilizcesini iyi bir seviyeye çıkartsın hem de 2 yıl sonra gireceği sınavda sorun yaşamasın istiyoruz.

Benim aklıma sadece BOUN geldi açıkçası. Ama çok iyi bilmiyorum ne kadar başarılı olduklarını dil konusunda, arkadaşlarım TOEFL kursundan bayağı memnun kalmışlardı tek düşünme nedenim o.

Bu arada avrupa yakasında arıyoruz. Kendisi Bahçeşehir'de oturduğundan bize yakın olsun derdimiz yok; zira her yer uzak.

hihi
Üye
ID § 24 Aug 2013, 14:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ses deneme

hihi
Yörünge Disi
ID § 24 Aug 2013, 14:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi TR de kim nasil iyidir bilmiyorum ama Ingiliz ingilizcesi + aksani FTW. Onu ogrenip de milleti anlamaya baslayinca herkesi anliyosun gibi bir durum ortaya cikiyor.

Bir de ben dil okulundayken farkli kaynaklardan IELTS tasinda ufak sinavlar yapiyorlardi, Cambridge'in advance'inde agzimiz yuzumuz dagilmisti. Haliyle o da guzel bence.

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Üye
ID § 24 Aug 2013, 15:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya aslında İngiltere'ye dil okuluna göndermeyi de düşünmüyor değiliz de, bu sene temmuz 6'da kliniği bitti, geçen hafta da tekrar başladı. Zaten önümüzdeki sene tatili olmayacak anladığım kadarıyla.

İstanbul tek seçenek gibi görünüyor o yüzden.

hihi
Üye
ID § 02 Sep 2013, 23:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
La burada da varmış başlık.

Uklaya gitmiş olan var mı?

ne güzel baltaladım ama sad smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/09/2013 23:54 tarihinde mep tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 02 Sep 2013, 23:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
boun prof yetersiz kalabilir yds için.
Üye
ID § 03 Sep 2013, 09:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada kardeşimin lisede aldığı sprach diplom'u barajı geçirtiyormuş. O şekilde hallettik sanırım YDS işini.

hihi
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum