[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eğitim
|-- |-- |+ TOEFL iBT...
Yazar RSS Konu: TOEFL iBT {3910}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 15 Jul 2012, 01:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Toeflda okulun istediği puanı aldım ve belgesinin gelmesini bekliyorum ama bir türlü gelmedi belgesi adamlara mail atıyorum cevap gelmiyor.Okulda belge olmadan kabul etmeyiz dedi.Belgeyi tekrar nasıl talep edebilirim yada nasıl halledebilirim bu işi?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Jul 2012, 01:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sitesinde vardı ya öyle bi seçenek. ücret alıyolardı hatta. bi de istediğin adrese de göndertebiliyodun, ordan okulunu seçip.

ehircik
Üye
medal 1k
ID § 15 Jul 2012, 01:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben belge hala gelmedi falan diye mail atmıştım, özür dilemişlerdi 2 tane belge yollamışlardı sdfs

lambda is the ultimate imperative.
Üye
medal 1k
ID § 15 Jul 2012, 03:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de tam olarak aynı durumdayım. 23 Haziran'da sınava girip geçtim ama hala belge bekliyorum. Gerçi sınav açıklanalı 2 hafta oldu henüz ama kargoda kayıp mı oldu falan diye insan düşünmeden edemiyor.

Sen ne zaman girmiştin sınava ?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jul 2012, 11:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben 05 Mayısta sınava girdim ve belge 25 Haziran'da geldi. Buradan bir tahmin yürüt işte ne kadar sürdüğü hususunda tongue sticking out smiley

Archmemur
Üye
medal 1k
ID § 16 Jul 2012, 02:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Tokasra
Ben de tam olarak aynı durumdayım. 23 Haziran'da sınava girip geçtim ama hala belge bekliyorum. Gerçi sınav açıklanalı 2 hafta oldu henüz ama kargoda kayıp mı oldu falan diye insan düşünmeden edemiyor.

Sen ne zaman girmiştin sınava ?
ben 20 mayısta girmiştim arkadaşlarıma gelmiş bana gelmedi işte birkaç tane mail adresi var hangisine atsam bilemedim maili
Üye
ID § 07 Nov 2012, 13:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de geçen ayın 12'sinde girdim de belge yok piyasada hala. Belgesi kaybolan oldu mu? Yoksa geç de gelse geliyor mu?

hihi
Üye
medal 1k
ID § 10 Nov 2012, 17:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 aydan fazla sürüyor genelde. Ptt getiriyor çünkü.

Life is a map and it is quite confusing..
Yörünge Disi
ID § 10 Nov 2012, 18:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
toefl böyle abi yapcak bişe yok bak ielts çiçeeek istedim 2 gün sonra geldi kopyası hem de 9tl
Üye
ID § 22 Nov 2012, 14:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok kısa bi şekilde format ve uygulanması hakkında bilgi verebilir misiniz bi de sonuçları almak aşağı yukarı ne kadar sürer
Yörünge Disi
ID § 22 Nov 2012, 15:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
14 Aralık'ta giriyorum ben de.

İnternetten kendi kendime 3-5$ parası neyse verip sınav yapabileceğim kaliteli siteler tavsiye edebilir misiniz. Kitap vs. de olur...

diyafram8.com
Yörünge Disi
ID § 21 Dec 2012, 19:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
76 almışım cv'ye yazmaya değer mi değil mi bilemedim

diyafram8.com
Üye
ID § 21 Dec 2012, 19:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
yav
14 Aralık'ta giriyorum ben de.

İnternetten kendi kendime 3-5$ parası neyse verip sınav yapabileceğim kaliteli siteler tavsiye edebilir misiniz. Kitap vs. de olur...

böyle bir şey var mı ?
Yörünge Disi
ID § 21 Dec 2012, 19:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öyle şeyler var hatta toefl'a kayıt olurken ets'nin bizzat böyle sunduğu bir hizmet var ama ben denemedim böyle bişeyleri

gidip cambridge'in setini aldım orda 7-8 tane deneme vardı tabi ben birini çözdüm sadece dfs kitabı da çok iyimiş bi dahakine ciddi hazırlanıp giriciim tavsiye ederim cambridge'i.

ama esas en çok şunu tavsiye ediyorum: [www.youtube.com]

not: tabii kendi kendine yaptığın testlerde writing ile speaking'i kendi başına kitapta yazan kriterlere göre notlandırman gerekiyor o şekilde tam bir deneme sınavı yapmak zor da olsa iyi antrenman oluyo sesini kaydediyor yazılım + writing kısmı sınavdaki gibi aynı benzer programla falan fişman.
zaten internette senin speaking cevaplarını alıp dinleyip notlandıran essay'lerini okuyan siteler, simülasyonlar da 3-5$ değil çok daha pahalıdır

diyafram8.com

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/12/2012 19:10 tarihinde yav tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Dec 2012, 22:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ETS nin kendi denemesi $40, farkı, speaking i de program değerlendiriyor.

Archmemur
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum