[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Eğitim
|-- |-- |+ ÖSS, Lisans, Lisansüstü vs Rehberleri...
Yazar RSS Konu: ÖSS, Lisans, Lisansüstü vs Rehberleri {3810}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Nov 2008, 04:57    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok fazla asılı konu oldu buraya topluyorum hepsini. Rehber niteliğinde olan konuların bağlantısını buraya koyabilirsiniz, diğer mesajlar silinecektir.

Tercih Yapacaklara Öneriler
[ÖSS] Okul ve Bölüm Tanıtım Konusu
Avrupada Yüksek Lisans
Türkiyede MBA Rehberi
ÖSS Tavsiyeleri
Master ile ilgili sorular
Mühendislikte Hayatta Kalma (ingilizce)
En güvenilir yurt dışı eğitim danışmanlığı?
ÖSS'ye İtiraz İçin Bilgi

Xᴴ 」ω = dH

4 defa güncellendi. Son güncelleme 13/08/2010 12:58 tarihinde Ardeth tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 01 Aug 2009, 22:49    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Amerika da Mastersız doktora rehberi istiyorum ben de. Geçen bi hoca bahsetti de biraz. master derecesi olmadan direk phd derecesi için başvuruluyormuş amerikada. nedir ne değildir. işletme ve pazarlama için hangi üniversiler? neler istiyolar (gmat, toefl filan)? teşekkürler

ehircik
Üye
ID § 14 Aug 2009, 00:06    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilgilenin biraz şu üsttekiyle ya.

ehircik
Üye
ID § 01 Sep 2009, 14:44    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
var öyle programlar evet başvururken belirtiyorsun direk doktoraya başvuruyorum diye. her üniversitenin bunla ilgili kendi koşulları olduğu için yapman gereken şey önce potansiyel üniversiteleri belirlemek sonra onların sitelerinden kayıt sayfalarına girip bakmak ne istediklerine. direk doktora yapacak insanlara genelde akademisyen olacak insan gözüyle baktıkları için beklentileri daha yüksek oluyor masterdan tabi

Xᴴ 」ω = dH
Üye
ID § 04 Sep 2009, 15:24    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Biyokimya masterı ile ilgili bilginiz var mı

işte bunlar hep sex
Üye
ID § 08 Sep 2009, 21:38    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
koçta var sdf genelde alınacak dersler organik kimya, genetik, biyokimya, vb dersler üstüne bir laboratuardır diye tahmin ediyorum

ne gibi bir bilgi lazım?

Xᴴ 」ω = dH

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/09/2009 21:39 tarihinde Ardeth tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 08 Sep 2009, 23:53    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aslinda bu konuya mesaj atilmasa, burda sadece linkler opsa kanimca daha guzel olur.

no woman, no megri.
Üye
ID § 09 Sep 2009, 00:07    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet biz bunu neden kitlemedik? dinan sorun olursa özel mesaj at sdf

Xᴴ 」ω = dH
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum