[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ başakşehir civarı ev tavsiyesi...
Yazar RSS Konu: başakşehir civarı ev tavsiyesi {584}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 03 Feb 2019, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DoGMeaT
bahçeşehirin eski kısımları , migros'a , bankalara fln yakın olan yerler.

diğer türlü toplukonutta yaşıyorsun hissi çok fena, ayrıca zaten dağbaşı, dağbaşının da merkeze uzak kısmında yaşamak tam amelelik

iş yerin bu taraflarda değilse önermem ama, mahmutbey trafiği adam öldürür.
thumbs up

ForEver @di
Üye
ID § 03 Feb 2019, 14:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
peyzaj katı bahçeli bir sitede duttum evi.bakalım nolcek.ilk defa kiraya çıkacağım heyecanlı ve sinirliyim.
işe 15dk kala kalkıp gelirken şimdi bakalım nekadar girecek.
gerçi yaz geliyor motosikletle gidip gelirimde öteki türlü arabayla zor bea.

zaten bende şans olsa..
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Feb 2019, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ev ne tarafta , iş nerde ?
Üye
ID § 03 Feb 2019, 15:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iş esenler ev ikitelli,geçen giderken zibille trafik vardı saat 5civarı,motosikletle 15dakkada gittim

zaten bende şans olsa..
Üye
ID § 03 Feb 2019, 15:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi yine mesafeler çok kötü değil

bahçeşehir-mecidiyeköy fln olas , çok mutsuz olcaktın

ben bi 6 ay bahçeşehir - kurtköy yapmak zorunda kalmıştım

yaşanmadı sayıyorum hayatımın o dönemi
Üye
ID § 03 Feb 2019, 15:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
mytheron
çoluk çocuk rahat etsin diye site içerisi güvenlikli huzurlu bir ev bakacağım.Bakacağımda nerden bakacağımı bilmiyorum.
Varmı tavsiye verebilecek?Bahçe katı tercihimdir.

orjinal emlak bankası evleri bahçeşehir'in. gerisine bakmana gerek yok.

"beni bildiğin kurallarla yargılama ekmek,
ben senin bildiğin kuralların geçerliliğine inanmıyorum" - CODER
Üye
medal 1k
ID § 03 Feb 2019, 15:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tutmuş bile evi.
Üye
ID § 03 Feb 2019, 15:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eskiden Bahçeşehir'in ulaşımı çok sıkıntı değildi aslında. Taksim, Mecidiyeköy ve Bakırköy'e otobüsle 45dk'de falan ulaşılabiliyordu. Arabayla daha da kısa sürüyordu. Hatta babam işe trenle gidip geliyordu, Bahçeşehir - Sirkeci 50dk falandı ekspres trenle...

Sonra treni kapattılar; Ispartakule'de ve adına Bahçeşehir dedikleri ama Hadımköy'de falan olan bölgelerde yapılaşma inanılmaz arttı, bölge nüfusu muhtemelen 10'a 20'ye falan katladı ve son dokunuş olarak da 3. köprünün çıkışını Mahmutbey gişelerinin dibine verdiler.

Şimdi o trafiği düzeltmelerinin pek imkanı yok, toplu taşıma da getirseler. Nitekim o tarafta oturan herkes beyaz yakalı ve sabah trafiğinde özellikle dikkat ederseniz bütün arabalar kiralık sdfkjg. Öldürseler şirket arabasını bırakıp metroya falan binmezler. Kaldı ki o bölgeye metro gelmesi en iyi ihtimalle 4-5 yıl sürer.

Gerçi İkitelli - Esenler arası gidilecekse, tek dert 3. köprü bağlantısı. Özellikle akşamları manyak gibi trafik oluyor orada, sonra yol bomboş oluyor. Kuzey Karadeniz Otobanı'nın kalanını açarlarsa o dert bitecek, 1-2 sene dayanırsan rahat edersin nispeten.

hihi
Üye
ID § 03 Feb 2019, 15:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
smiling smiley abi Allah sabır versinmiş

zaten bende şans olsa..
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum