[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Problemler ve Hayat....
Yazar RSS Konu: Problemler ve Hayat. {2984}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Jan 2019, 16:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
senko
Bunlar ise yaramiyor ya

sen önce rusla buluş sonra gel yorum yap

kaynak: ntvspor
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Jan 2019, 16:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Suark
abi muhasebeci iş bulur ya hemde her ilde.
Yani 2 opsiyon var ya bi şirkete giriceksin ya da smm lerle çalışcaksın.

ya hatta al sana fikir vereyim,
Bizim teknoparkta muhasebeci yok mesela, olda kurulan bütün kuluçkaların işlerini yapardı. Sadece buraya çalışsan, 10 şirket bağlasan dükkanı rahat döndürürsün hemde ufak tefek işlerle.

E bunun için işi bilmen lazım, mevzuatı bilmen lazım. E bunun iiçn çalışman lazım abi.
sana bok bulur demek istiyorum. firmalarda bu kadroların mühendis kadrosu gibi zırt pırt açıldığını mı sanıyosunuz.
Ancak mali müşavir yanında 500tl'ye falan sürünebilir. Adamlar asgari ücret bile vermiyo.

memezede
Genel Yönetici

ID § 21 Jan 2019, 16:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Doktor dışında işsiz kalmaz diyeceğin meslek yok ki doktor da pratisyen olunca atanamayabiliyor.

Herkes muhasebeci memlekette, puanlar düşük, açık var, uzaktan var, 4 yıllık var, 2 yıllık var, aşırı muhasebeci var.
Üye
ID § 21 Jan 2019, 17:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
doğru, şirket içinde çok sirküle olabilecek bi pozisyon değil.

ama diğer muhasebecilerin yanında iş bulabilir diye düşünmüştüm.
Piyasa konusunda bir fikrim yok ama kilit bir rolde muhasebeciler.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Jan 2019, 18:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
ID § 26 Jan 2019, 19:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hep kötü örnekler verilir bende modaya uyup aynısını yapıcam.meslektaş sayılırız bu yüzden durumunu çok iyi anlıyorum.kötü örneğim şu ilk önce yaşın daha genç senin yaşadığın iflas iş kapama gibi şeyleri 35 yaşında yaşayan evli çocuğu olan insanlar var bu tekstil piyasasında.

babanın sana kötü davrandığını düşünüyorsun ama bir taraf kötü taraf babanın sana kötü davranmasıysa diğer tarafta babanın iyi davranması aslan oğlum iş arama yaparız buluruz birşeyler tarzı iyi niyetle söylenmiş ama gelişim açısından seni zarara sokacak sözler.

evet yanlış bölüm üni tercihi yapmış olabilirsin hayatta hiç birşey istediğin gibi gitmemiş olabilir benim sana tavsiyem iş bulup çalışman işin iyisine kötüsüne bakmayacaksın.iş uzaksa işin olduğu yere gidiceksin ev ortamından bunalmışsın sana başarısız olduğunu her fırsatta söyleyen biri var uzak bir yerde çalışsan ev arkadaşı bulup taşınsan kötü mü olur?

yaşının genç olması bunlara yarıyor işte.şu yaşında farklı bir şehirde hatta ülkede iş bulup oraya gitsen ne kaybedersin?fırsat kovalamayı iş aramayı sakın bırakma tekrar kpss e gir muhasebe olmazsa başka yerlerde şansını dene meslek kurslara git gidebiliyorsan.kendini geliştir.moralini bozma.

son olarak iş işteyken aranır diye bir söz var bunu unutma.boştayken iş bulmak zor.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2019, 01:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
“ Hedef çok uzakta olsa bile ilerlediğiniz sürece oraya ulaşırsınız.”
“Dağı yaşlı biri gibi tırman ki genç biri gibi zirveye ulaşasın.”
“Üzüntü kuşlarının başının üstünden geçmesini engelleyemezsin ama saçlarına yuva yapmasını engelleyebilirsin.”
“Yüce ruhların iradesi vardır: güçsüz ruhların ise sadece dilekleri.”

ForEver @di
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2019, 01:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herhangi bir şey hiçbir şeyden çok daha iyidir.

ForEver @di

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/01/2019 01:57 tarihinde akirafes tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2019, 01:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sağlık,servetten iyidir. Sağlık mutluluktur.

ForEver @di

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/01/2019 01:58 tarihinde akirafes tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2019, 02:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ağaç da keklik olacağına cebimde sivrisinek olsun.

ForEver @di
Üye
ID § 27 Jan 2019, 03:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rakı içtin heralde abi hayırdır
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2019, 04:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yanlış bir şey yazmadım. Çok ailenin çocuğuna destek olmadığına şahit oldum. Ama may the force be with you. Ama çocuklarını şımartanları da gördüm. Fazla destek verenleri de. Çok zor bir baba olmak. Gerçekten zor. Ama hayat da zor. Kendi başımızın çaresine bakmalıyız.

ForEver @di
Üye
ID § 27 Jan 2019, 10:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Black-ice
Alinti
senko
Bunlar ise yaramiyor ya

hangisi yarıyor kardeşim?

Alinti
axedice
Alinti
senko
Bunlar ise yaramiyor ya

Ya yalancı köpek insanlar sana buluşma ayarlıyor gitmiyorsun, bu sitelerin işe yarayıp yaramadığını nereden bileceksin?

İT HERİF

Alinti
Llama
Alinti
senko
Bunlar ise yaramiyor ya

sen önce rusla buluş sonra gel yorum yap

vurun vurun daha ölmedi devam

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k
ID § 27 Jan 2019, 15:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
senko'nun rus sevgilisi mi var?

ForEver @di
Üye
ID § 29 Jan 2019, 03:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
akirafes
Yanlış bir şey yazmadım.

yok canım öyle bişi yaptın demiyorum

ardı ardına kısa ve aforizma gibi postları sıralayınca dedim öyle,rakı içip duygusala bağlamış gibi.

kötü bişi kastetmedim bak abim dalgana <3
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum