[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Yine yeniden......
Yazar RSS Konu: Yine yeniden... {2810}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Nov 2018, 20:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam.

Sonuçlar açıklandı ve İstanbul'dan Balıkesir'e acele bilet aldım ve geldim. Allah'ın unuttuğu yere binbir zorlukla gittim. 10 saat mülakat için bekledim. Spor mülakatı için 1 hafta parkur kursuna gittim. Bir sürü para harcadım. Kan değerlerim, vitaminlerim vs her şey normal düzeye geldi.

Aylardır hazırlanıyordum. 3 ayda 20'ye yakın kilo verdim. Kondisyon ve kas geliştirdim. KPSS kastım, başvurdum, hayaller kurdum ve ön sağlık kontrolünde 10 saatlik bekleyişin ardından RENK KÖRÜ olduğum için elendim. Her şey bir anda oldu ve bitti hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya çalışıyorum. İnsanlar "sağlık olsun üzülme" diyor. Sağlık yok işte sorun orada. Özellikle tekrar test yaptım, normal insanlarla karşılaştırdım ve evet galiba renk körüyüm. İleri düzey değil ama az da olsa var. O bile kabul edilmiyormuş işte falan filan...

Hayatım boyunca bunu farketmedim, böyle bir hastalığım olduğunun farkına varamadım, bilemedim. Artık ne asker olabilirim ne de polis. Her şeyin bir anda bu kadar hızlı yıkılması çok dokundu ya. Sudan çıkmış balık gibiyim. Hayatım boyunca şanssızlık hiç peşimi bırakmadı, artık kırdım diye düşünüyorken hiç hesaba katmadığım bir şey yüzünden her şey bitti.

Ne tedavisi var ne de başka bir şeyi. Hiçbir şey düşünemiyorum artık.
Üye
ID § 20 Nov 2018, 21:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaçışın yok

I shall fight ten to one; defeat all and spare none.
Üye
ID § 20 Nov 2018, 21:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayatin sonu degil ama uzuldum

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Genel Yönetici

ID § 20 Nov 2018, 21:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayırlısı olsun demek dışında elimden bişi gelmiyor. Birkaç yıl önce bende hayallerimin peşinden koşturmak için radikal bir karar almıştım. Asker veya polislik değil ancak senin gibi çok istediğim bir iş fırsatıydı. Tabii ki de olumlu sonuçlanmadı. Fazla takılıp kalmadan önüne bakman kısacası en kısa sürede toparlanman gerekiyor.

Şimdi dönüp baktığım zaman istediğim işin olmamasından daha çok o süre ve sonrasında geçirdiğim zaman dilimini keşke daha farklı değerlendirseydim diyorum. O zamanlar bu düşünceler aklının ucundan bile geçmiyor ancak zamanla daha iyi anlıyorsun. Bence boş yere üzülme, önündeki güzel fırsatlara odaklan.

=o= Another Project.. =o=
Alan Yetkilisi
ID § 20 Nov 2018, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
amma da boktan durummuş be, üzücüymüş cidden.
hazır training filan da var, direk vigilante ol bence hiç düşünme

y
Üye
ID § 20 Nov 2018, 21:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gezici coplamak için mi polis olcan.
Üye
ID § 20 Nov 2018, 21:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
orc_lord
Hayırlısı olsun demek dışında elimden bişi gelmiyor. Birkaç yıl önce bende hayallerimin peşinden koşturmak için radikal bir karar almıştım. Asker veya polislik değil ancak senin gibi çok istediğim bir iş fırsatıydı. Tabii ki de olumlu sonuçlanmadı. Fazla takılıp kalmadan önüne bakman kısacası en kısa sürede toparlanman gerekiyor.

Şimdi dönüp baktığım zaman istediğim işin olmamasından daha çok o süre ve sonrasında geçirdiğim zaman dilimini keşke daha farklı değerlendirseydim diyorum. O zamanlar bu düşünceler aklının ucundan bile geçmiyor ancak zamanla daha iyi anlıyorsun. Bence boş yere üzülme, önündeki güzel fırsatlara odaklan.

aynen öyle abi.
geçirdiğim zamana, orada 10 saat boyunca mavi konferans koltuğunda hiç tanımadığım adamlarla konuşmaya çalışmış olmama üzülüyorum daha çok.

sağlıklı bir insana dönüştüm bu sayede tek sevindiğim nokta buç..
Üye
ID § 20 Nov 2018, 21:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Saeros
amma da boktan durummuş be, üzücüymüş cidden.
hazır training filan da var, direk vigilante ol bence hiç düşünme

yok abi geçti artık, ne heyecanım kaldı ne hayat enerjim

bikaç ay sonra toparlanırım belki ama baya kalıcı damage yedim sağlam girdi yani. zor unuturum bunu

Alinti
Red

abi ne gezicisi ya saçmalamayın

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/11/2018 21:20 tarihinde escape tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Nov 2018, 21:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Esh
Hayatin sonu degil ama uzuldum

şuan saçma sapan açtım lol indirdim oynuyoırum mesela. hayatın sonu gelmiş gibi davranıyorum.

1 hafta idare etmem gereken paraya gittim rakı falan aldım meze aldım bitirdim mesela.
Üye
ID § 20 Nov 2018, 21:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çoğu meslek için renk körü olman fark etmiyor. Bu dönem haliyle kötü geçecek tabi ama biraz toparlayınca başka bir hedef koyar hayatına devam edersin.

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Nov 2018, 21:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bence mutlu bile olabilirsin. Trde girilebilecek en kotu meslekler zira bu soylediklerin.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Nov 2018, 21:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
allah din falan bok püsürü geçtim de, böyle çok ağır gelen darbelerden bir kaç yıl sonra lan iyi ki olmamış demişliğim çoktur.
eminim senin de öyle olacka.

şu an ne desek boş tabi. geçmiş olsun. sağlığın yerinde falan bunlar güzel şeyler cidden. elden gidince anlıyormuş insan.

ama dediğim gibi şundan 1-2 yıl sonra diyeceksin, lan iyi ki almamışlar diye.
Alan Yetkilisi
ID § 20 Nov 2018, 21:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Red

çapulcu hunter
press 1 to start

y
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Nov 2018, 21:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayirlisi kanka sIkma canini
Elinden gelen yaptiysan artik yasamana bak en azindan hakkini vermissin koyver gitsin

🦅
Üye
ID § 20 Nov 2018, 21:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Jeeztro
allah din falan bok püsürü geçtim de, böyle çok ağır gelen darbelerden bir kaç yıl sonra lan iyi ki olmamış demişliğim çoktur.
eminim senin de öyle olacka.

şu an ne desek boş tabi. geçmiş olsun. sağlığın yerinde falan bunlar güzel şeyler cidden. elden gidince anlıyormuş insan.

ama dediğim gibi şundan 1-2 yıl sonra diyeceksin, lan iyi ki almamışlar diye.

aynen abi ben de öyle düşünüyorum.

ben kendi başarısızlığım yüzünden, elimde olan, değiştirmem mümkün olan bir durumdan dolayı elenmedim. çok büyük ihtimal doğuştan gelen ve elimde olmayan bir hastalık sebebiyle elendim.

ben parkura da çıksam geçerdim, sözlü mülakata da çıksam geçerdim onları biliyorum. ama en başta, dediğim gibi kendi elimde olmayan bir sebeple bitti her şey. evet bu vesile ile hiçbir zaman yapmayacağım "sağlıklı yaşam" prensibini benimseyerek vücudumun tüm hayati değerlerini normal değerlere getirdim. gözüm hariç her şeyim sağlıklı şu an ve böyle devam edeceğim.

evet belki dediğin gibi olur, bir kaç yıla unutur ve İYİ Kİ ALMAMIŞLAR derim bilemem ama şuan üzgünüm ve kırgınım kendime şuanki durumum bu.
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum