[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Kız arkadaş depresyonuyla doğan sorunlar...
Yazar RSS Konu: Kız arkadaş depresyonuyla doğan sorunlar {6636}
Syf: ««/ 12 »»   [ A ]
Üye
ID § 04 Dec 2018, 19:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dasaaa
valla benimkisi de ailesi ile belli sikintilar yasiyor.

abi kimse kusura bakmasin da sikerim haci ben, simdi alttan alip kiz isleri yoluna koymak icin destek verebilmesi icin yol gosteriyorum vs.

ama cok fazla kasmayip "sakalini da kolunu da keserim sokullu" diyip orada kalmayip tasaklarini bile kesebilirim.

abi kızın yaşına, ciddiyetine, sevgisine göre falan değişir de yolun sonu aynı kapıya çıkıyor sanırım. ben buradakileri dinlemeyip başımın dikine gittim üzüldüm. kızdan önce sen hazırla kendini ayrılığa.

ffs

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/12/2018 19:30 tarihinde Khiran tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 04 Dec 2018, 19:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sakalımız yok ki sözümüz dinlensin.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Dec 2018, 19:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ginaly
Bunun tersini yasamistim universitede,
Hazirlikta bi kizla takilmaya basladik, sonra bendeki cash flow potansiyelini gordu sanirim, dedi ki ya simdi biz ayrilalim, ben universite hayatini yasamak istiyorum biraz, 4. sinifta tekrar baslayip evlenelim.
Tabi ne demek dedim

ginaly performansina yakismadi
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Dec 2018, 19:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ginaly
Hazirlikta bi kizla takilmaya basladik, sonra bendeki cash flow potansiyelini gordu sanirim, dedi ki ya simdi biz ayrilalim, ben universite hayatini yasamak istiyorum biraz, 4. sinifta tekrar baslayip evlenelim.
Tabi ne demek dedim

bu bana da oldu sadasfa bi süre bakınalım olmadı tekrar sevgili oluruz falan gibi bir şey dedi. ben de tabi çok mantıklı dedim grinning smiley

80s Rocker

Outshined#2902
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Dec 2018, 19:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Khiran

abi kızın yaşına, ciddiyetine, sevgisine göre falan değişir de yolun sonu aynı kapıya çıkıyor sanırım. ben buradakileri dinlemeyip başımın dikine gittim üzüldüm. kızdan önce sen hazırla kendini ayrılığa.

geçmiş yazıları okumadım sonuç ayrılık herhalde ? e söyledik sakalımız da var halbuki

the instant you started smiling was when the new story began
Üye
ID § 04 Dec 2018, 19:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen abi maalesef

ffs
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Dec 2018, 19:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
neyse ders olmuştur bundan sonra ki ilişkilerinde ona göre davranırsın. en kötü yanı ise uzunca bir süre kimseye güvenemeyecek olman. bu durum ilişkilerine olumsuz etkileyebilir ve belki de güzel şeyleri kaçırabilirsin.

the instant you started smiling was when the new story began
Üye
ID § 04 Dec 2018, 23:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Flassh
potansiyelin acıga cıktı mı peki

Yok ya fakirim
Üye
ID § 04 Dec 2018, 23:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
WaNTeD
Alinti
ginaly
Tabi ne demek dedim

ginaly performansina yakismadi

Alacagimizi alip ciktik firmadan, iceride bakiye birakmadik
Üye
medal 1k
ID § 05 Dec 2018, 00:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ginaly
Tabi ne demek dedim

ahaha çok güzelmiş bu. üniversite hazırlık çok erken gol olmuş yav sdgf

normalde orta yaş çıkmazındaki insanlarda olur, x yaşımda hala evlenmemişsem senle evlenirim diyen insanlar var yakınındaki partner potansiyellerine. meal: daha iyisini bulazsam senle evleniriz ona göre hazırlığını yap.
Syf: ««/ 12 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum