[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ İş hayatı ana başlık...
Yazar RSS Konu: İş hayatı ana başlık {7228}
Syf: ««/ 15 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 11 Jan 2019, 21:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
insan sevmediği bir işyerinde ne kadar çalışabilir ?

5 senedir o kadar çok şey değişti ki artık tahammül edemiyorum ama tazminatı bırakasım da gelmiyor. Ne yapacağım bilemiyorum.

Yazdığım herşey hayaldir, sorumluluk kabul etmiyorum.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Jan 2019, 21:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
salla başı al maaşını

bi yandan yeni iş ara

güzel bişi bulursan baybay de git nolcak
kraliçe
ID § 11 Jan 2019, 22:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi kıdem tazminatını diyorsan eğer, sen bırakmasan da hükümet bu sene içinde bırakacak gibi duruyor. göz dikmişler kesinlikle, bu işi fonlaştıracaklar ki o fonu da sağa sola kredi diye dağıtabilsinler. hepsini işverenden almak yerine bir kısmı işveren bir kısmı işçi olacak muhtemelen bir de.
Üye
ID § 11 Jan 2019, 22:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 sene nasil dayanabiliyorsunuz ayni isyerinde Q_Q
Üye
medal 1k
ID § 13 Jan 2019, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla her sene yeter artık dediğimde kalmama motive edecek bir zam alıyorum ama tabi aslında ne uzayıp ne de kısalabiliyorum döviz kurları sağolsun.

bir yandan da sen şirketin nazını çekiyosun şirket senin nazını çekiyor falan derken başka bir yerde aynı comfort zone'u yaratabilecekmiyim endişesiyle yerimizde oturuyoruz.

Yazdığım herşey hayaldir, sorumluluk kabul etmiyorum.
Syf: ««/ 15 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum