[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Çok Stresli Olmak....
Yazar RSS Konu: Çok Stresli Olmak. {2795}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
ID § 25 Jan 2018, 12:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Öncelikle Merhabalar,

Arkadaşlar uzun süredir böyle bir sorundan şikayetciyim doktora ve psikiyatriste gitmedim.

Şöyle özetleyeyim örnek verilirse,

İş yerinde üzerime bir görev verildiği zaman durduk yere stres oluyorum. Bildiğim bir iş hani 5 dakikalık bir iş olsa bile.

Bu olayı aileme sıçratmıyorum ama oyun felan oynarken böyle stres yapıyorum kazanmak için kaybediyorum baya sinir oluyorum. Bu bir hastalık mıdır ? Yoksa bunalımlarda mıyım anlayamıyorum.

Wonderful Life...
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2018, 12:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
darkageman
Arkadaşlar uzun süredir böyle bir sorundan şikayetciyim doktora ve psikiyatriste gitmedim.
Bi git

Dayınla evlenip napacan?!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/01/2018 12:18 tarihinde eregorn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Jan 2018, 12:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
stresin ilaci seks

iyi forumlar
Üye
ID § 25 Jan 2018, 12:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Anksiyete sanki

Bi psikoloğa ve dahiliyeye uğra derim

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/01/2018 12:21 tarihinde Bright tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Jan 2018, 12:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Bright
Anksiyete sanki

Bi psikoloğa ve dahiliyeye uğra derim

Ansikyete araştırdım. Benim yaşamış olduğum sorunların hepsi bu kavramda birleşiyor diyebilirim.

Randevu aldım psikiyatri servisinden bakalım.

Wonderful Life...
Üye
ID § 25 Jan 2018, 12:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Lancelion
stresin ilaci seks

iyi forumlar

Osurmak da strese iyi gelen birşey lakin geçici çözüm bunlar.

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
Üye
ID § 25 Jan 2018, 12:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sendekinin benzeri bende de başkadı
çalışırken 0 stress'tim saçma sapan koşullarda bile gevşek gevşek işimi yapardım, millet derdi zaten ne gamsızsın nasıl böyle olabiliyorsun vs diye

abi okula başladım, yok sınava çalışamadım, yok assigment'ı yetiştiremedim saçma sapan stressler başladı. Benimki direk öğrenci olmakla alakalı sanırım, öğrencilik psikolojisine girince direk stress yapıyorsun

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 25 Jan 2018, 12:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayat stresli ya. :/
Üye
ID § 25 Jan 2018, 13:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
senko
sendekinin benzeri bende de başkadı
çalışırken 0 stress'tim saçma sapan koşullarda bile gevşek gevşek işimi yapardım, millet derdi zaten ne gamsızsın nasıl böyle olabiliyorsun vs diye

abi okula başladım, yok sınava çalışamadım, yok assigment'ı yetiştiremedim saçma sapan stressler başladı. Benimki direk öğrenci olmakla alakalı sanırım, öğrencilik psikolojisine girince direk stress yapıyorsun

ulan öğrenci olsam keşke :/

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 25 Jan 2018, 13:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öğrenci olcan da rahat ülkede olcan abi o zaman güzel
ispanya da italya da okuyacksın mesela
mis

almanya da hardcore ünive gidince keyfi çıkmıyor hiç.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 25 Jan 2018, 13:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
TR'de olucan işte..

rahat rahat yaya ya okursun, yaşarsın bir puba girip çalışarak.

benim içimdeki kapana kasılmış hissi gitmiyor daha 1.5 senedir çalışıyorum ama yok ya 8-18 buraya hapis yaşıyor başkasını zengin ediyorsun.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jan 2018, 13:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O his kapana kısılmış hissi bende de var. Ara ara geliyor, sonra gidiyor. Bir kere hatta gece işdeki çok ufak bir ayrıntı için, acaba diyip böyle çarpıntılı bir kaç saat geçirdim ortada geçerli bir sebep yokken. Sabah olunca tabi insan şaşırıyor o haline la ne oli diye.

Sefillik kısaca. Yani bazen mkerim işi gücü, yak diplomayı gir bir işe vasıfsız dümdüz çalış diyorum ama sonra türkiyede olduğun ve asgari ücreti düşününce bir gülme geliyor.

Almanyayı bıraktık geldik zamanında ne büyük kayıp olmuş.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/01/2018 13:43 tarihinde Law tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jan 2018, 13:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi sorumluluk hissiniz fazla yüksek bence. Mükemmeliyetçiliği bırakırsanız epey rahatlama olur.
Üye
ID § 25 Jan 2018, 13:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sanki bi iş yapıyormuş gibi stres olmuyor musunuz deli oluyom
tarla mı sürüyosun darı mı ekiyosun gardaş bi sal

verbum sat sapienti est
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2018, 14:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bazi insanlar universitenin bisey ogrettigini saniyor, hayir sorumluluk bilinci yuksek olan kolelere marka basiyor iste.

esek de baglasan mezun oluyor eger denileni yaparsa, 4 yilda olmuyor 6 yilda oluyor.

4 yil boyunca gereksiz seyleri yapmis kolelere de sirketler guveniyor iste bi gorev verirsem birakip gitmez diye.

ders yerine ciftetelli ve masakapmaca da oynatabilirler yani universiteler, bir sey degismez. masakapmaca haftasi, off 3 tane masakapmaca koymuslar bugune.
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum