[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Sevgiliye doğum günü hediyesi/planı...
Yazar RSS Konu: Sevgiliye doğum günü hediyesi/planı {3253}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
ID § 23 Jan 2018, 23:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba dostlar. 3 aylık bir ilişkim var, yeni yeni birbirimizi tanıyoruz ve sevgilimin doğum günü yaklaşıyor. Hediye ve mümkünse o gün için bir plana ihtiyacım var.

Sevgilimi yeni yeni tanıyorum. Emek verilmiş hediyelerden ve kısmen lüks şeylerden hoşlanıyor takı gibi. Daha önceki doğum günlerinde arkadaşları arabayla alıp yemeğe vb. götürmüş lakin arabam yok maddi durumum da buna el vermiyor. Aile yanında kalıyorum o yüzden ev müsait değil.

Kabaca detaylar yukarıdaki gibi. Bu durumda doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim ve o günü nasıl değerlendirebilirim? Ek olarak ortak plan değil ama sürpriz bekliyor diye düşünüyorum.

Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2018, 23:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bekliyor derken? çok bekler abi kürk mantolu madonna al geç.

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 23 Jan 2018, 23:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Gizli milli içkimiz salatanın suyudur...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2018, 23:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dürüm al

edit: süpriz seviyo demişsin, lahmacunun içine sarılmış adana daha iyi olur.

420 defa güncellendi. Son güncelleme 20/04/2017 04:20 tarihinde GONDARCENGIZ tarafindan yapilmistir.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/01/2018 00:00 tarihinde GONDARCENGIZ tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 24 Jan 2018, 01:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
emek verilmiş hediyeler tuzaklı şık, lüksten hoşlanıyor o, kaç kurtar kendini
Üye
medal 1k
ID § 24 Jan 2018, 01:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende buna benzer bir konu açmıştım yıllar önce, kısa sürede ayrılmıştık.
2 ay'a kalmaz kız terk eder diyorum.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 Jan 2018, 01:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 aylık ilişkiye emek verilmiş hediye biraz yalan. Birkaç senedir tanışıyor olursunuz da bir hobisi vardır, bir takıntısı vardır, ordan yola çıkıp iyi düşünülmüş bir hediye tasarlarsın belki.

Bence beğeneceği bir şey al geç.

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım
Üye
ID § 24 Jan 2018, 01:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
masa
Bende buna benzer bir konu açmıştım yıllar önce, kısa sürede ayrılmıştık.
2 ay'a kalmaz kız terk eder diyorum.
Neden dostum?
TW
ID § 24 Jan 2018, 01:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Birlikte mutlu olmak, adetten kutlamak yerine böyle saçma sapan şeylere bu kadar önem verip, sana bunu hissettirip, evham yapıp buralarda soracağın kadar stres yaptıran kızdan hayır gelmez çünkü. Her "beklentisini karşılamayı başardığın" özel günden bir sonrakinde %10 daha fazla stres çekeceksin, bir yerden sonra da ne yapsan yetmeyecek.
Üye
ID § 24 Jan 2018, 01:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Biraz daha açıklayıcı olabilirsen yardım alma olasılığın artacaktır. Örneğin yaşınız kaç, neler hoşuna gidiyor, hangi şehirdesiniz bunlardan bahsedersen hediye ve plan için faydalı olacaktır.

"Pazartesi gel Sokrates olarak başla."
Üye
ID § 24 Jan 2018, 02:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 aylık ilişkide ne yaşanmışlık var da emek gereken hediye yapacan ve verecen.

al hem hediye, hem de aktiviteyi ucuza getirmen için tavsiye. Bütçen sınırlı diye varsaydım.

psm'de güzel oyun filan var ise yapıştır iyi yerden o güne veya yakınına bir bilet. aktivitesine göre 400 civarına hediye+günü kapatırsın.
Üye
ID § 24 Jan 2018, 02:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mavardi
Biraz daha açıklayıcı olabilirsen yardım alma olasılığın artacaktır. Örneğin yaşınız kaç, neler hoşuna gidiyor, hangi şehirdesiniz bunlardan bahsedersen hediye ve plan için faydalı olacaktır.
Benimki 26 o 22, şehir İstanbul dostum. Kitap okumayı sever, bakım ürünleri vb alışveriş yapmayı sever, müze vb yerleri gezmeyi sever.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 24 Jan 2018, 03:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk post'tan profil direk nargile kafe barzosuna ilgi duyan insan gibi geldi ama hayırlısı. emin olmak için "yavru alim mi seni" diye mesaj atar mısın bi? akşam 9 gibi falan atılıyor sanırım. ben hiç atmadığım için bilemiyorum.

insane yet?

2 defa güncellendi. Son güncelleme 24/01/2018 03:14 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 24 Jan 2018, 09:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ufak tefek fetiş nesnesi alabileceğin hobisi yok galiba -klasik- varsa onların üzerinden yürü, diyeceğim ama "Emek verilmiş hediyelerden ve kısmen lüks şeylerden hoşlanıyor takı gibi" diye intel vermişsin. bu intibayı sende oluşturduğuna göre öyle hobi, kitap, müze falan gibi yollardan ilerlemek nasıl sonuçlanır bilemiyorum, sen daha iyi tanıyorsun nihayetinde ve üstelik çok az istihbarat veriyorsun...

ha şöyle olabilir belki, müze diyorsun, sevdiği bir tarz/dönem olması lazım gelir diye fikir yürütürsek, o dönem ve tarz içinden bir objenin falan replikası veya ne biliyim öyle bir şey olabilir

"zenginliği gürültülü sözlerle övünmek için değil, bir iş başarabilmek için bir fırsat biliyoruz.
yoksul olmayı değil fakat bundan kurtulmak için uğraşmamayı ayıp sayarız.
devletle ilgilenmeyen kimseyi zararsız değil, yararsız buluruz." Perikles

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/01/2018 09:26 tarihinde Feamer tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 24 Jan 2018, 11:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
OP surekli dostum diyor. Neden dostum. Ebet dostum.

Inanilmaz ayar oluyorum su hitap tarzina ya. Abi var, olum var, ankaralilar hocam diyor o da ok, haci bile daha samimi, kankut bile olur gercekten neden dostum. Hey dostum. Sana diyorum.

Pew pew guns. I love pew pew guns.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/01/2018 11:24 tarihinde darkwingduck tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum