[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Antalya iş güç...
Yazar RSS Konu: Antalya iş güç {429}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Jan 2018, 10:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sıkıntılı zamanlardan geçiyorum, Antalya'da iş konusunda tanıdığı ettiği olan varsa çok makbule geçer.
Yani şu an iş ayırt etmiyorum. Ne olursa kabul olur.

Battle: Wessago#2769
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Jan 2018, 10:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eklemeyi unutmuşum. Biyoloji okudum lakin video editörüm. Sosyal medya uzmanlığı da yapıyorum. Grafik tasarım da var.

Battle: Wessago#2769
Üye
medal 1k
ID § 22 Jan 2018, 14:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zibilyon tane tane otel var antalya da . başvuru yap onlara uni mezunu adamsın. en kötü satın alma vs.iş bulursun smiling smiley zaten turizm harici antalya iş bulmak baya bir sıkıntı.
Üye
ID § 22 Jan 2018, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
antalyada ya turizm ya satış kolay bulunuyor, ama beğenir misin beğenmez misin, tanıdığım bir reklam ajansı var sorayım kendilerine

huu.
Üye
ID § 25 Jan 2018, 12:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
4 yıldan fazla Antalya da yaşadım ve çalıştım. Antalya iş yönünden "katma değerli" iş yönünden çok kısır bir yer. Turizm, tarım ve kısmen mermer ile dönüyor. Bir kaç büyük firmaları var ama onlarda yeterli değil. (maaş seviyeleri yetersiz gördüğüm kadarı ile)
Ben Antalya 'nın en iyi şartlarında çalışılabilen bir firmasında idim ama genel müdür terörü yüzünden g.tümüzden kan çektiler resmen. İş ve şehir değişikliği ile kurtulmuştum. Aman aman allah kolaylık versin hocam.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/01/2018 12:39 tarihinde tssot tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2018, 19:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bizim meslek için çok iyi antalya ama işte o sıcakta yaşayıp 50 yaşında kalpten gitmek istemiyorum

Rabbime sordum Cleveland dedi.
Ya sev ya ba daba du!!!
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum