[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Saç Ekimi...
Yazar RSS Konu: Saç Ekimi {2727}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2018, 08:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ankara'yla pek iş yapmadım ama Civas klinikle görüşmüşlüğüm var iyi bi abiye benziyor smiling smiley

Alinti
Korax
Alinti
Grego
yüzünü çektirmezsin, kafayı çekseler ne olacak. 30-40 a yapan Koray diye bi adamın adı geçti mesela yukarıda, ona baktım, 2-3 tane koymuş. bu işte başarı oranı çok havada kalıyor bence, insanlar mutsuz olsa da, yaptık bi kere ya diye mutsuz mutsuz dolaşıyorlar gibime geliyor.

Abi korayin youtube'da birsuru video falan var. Bide aynen ununden baya yuruyo yalniz yaptigi ekimler baya basarili adamin diye biliyorum.

Alinti
Darqainu

Sen cok yetkili bi abiye benziyon, nolur aydinlat bizi dicektim demisler. Cok sagolasin bilgiler icin. Ankara'da tanidik varmi? sdfsd Jale Senyurtu baya övuyolar.

Alinti
dasaaa
tr'ye gelince korax'in dedigine bir bakicam.

o zaman kadar minoxidil destegi ile falan biraz kafada sac tutayim.. :/

Abi ben minoxil kullandim 6-7 ay. Bi boka yaramadi, kafa islak ilacli gezmede cabasi. Birakinca daha bi costu dökulmesi falan zaten.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 Jan 2018, 11:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
samaella
minoxil ben kullandım geçen sene saçlar coştu hatta baya uzattım. Ama daha sonrasında kaşındırma yaptı kullanmamaya başladım ve yağmur gibi döküldü 3e vurdum saçı grinning smiley

minoxil bende de alerji yapmıştı

y
Üye
ID § 23 Jan 2018, 11:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aaabi kellik öyle kafaya takılacak bi olay değil ya, benim de saçım seyreliyor ama umrumda değil mesela. Siz niye umursuyorsunuz ki? Bazı kadınlar kel bile seviyor hatta, bence boşverin uğraşmayın harcadığınız paraya yazık.

O parayla fakirleri sevindirin hayvanlara barınak yapın daha iyi.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Üye
medal 1k
ID § 23 Jan 2018, 12:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
size kotu haberlerim var.

One reads alone, even in another's presence.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2018, 12:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yuruyen merdivene bindigimde yukardaki aynaya bakinca moralim bozuluyor ya, bi H yazisi eksik
Üye
ID § 23 Jan 2018, 12:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yuruyerek cik ..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum