[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Yeni Yıl Thread 2017 --> 2018...
Yazar RSS Konu: Yeni Yıl Thread 2017 --> 2018 {5142}
Syf: ««/ 10 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 27 Dec 2017, 13:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2017'den hedefim: dersleri vermek
2018'den hedefim: dersleri vermek

başka söyleyecek sözüm yok hakim bey

fark ederse kahrolayim
Üye
medal 1k
ID § 27 Dec 2017, 14:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her sene sonu ayni seyi yapiyorum. Herkesi basimdan atasim geliyor olan iliskilerime oluyor ahshsh. Yine ayni halti yedim. Komik degil aslinda ama komik gibi de.

Isimi seviyorum. Para ok gibi. O taraflar okay gibiyim. Ozel hayatimda gumluyorum onu napcam bilemedim. Herkes yurtdisina kacti o da sikinti. Hedefim bu sene disari kacmak olsun hadi.

Pew pew guns. I love pew pew guns.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Dec 2017, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bireysel olarak güzeldi benim için 2016-2017. Hatta son 5 yılın bir kaç açıdan en iyi yılı oldu diyebilirim.

Krediler bitti, finansal durum düzeldi.. 2 ilişki bitti bu sene.

Yine ailevi sıkıntılar vs hep oldu, sağlık yaş bilmem ne gibi.. ama bunlar hayatın normal rutinine dahil olaylar olduğu için travmatik bir sıkıntıya neden olmuyor zaten.

Kafaya taktığım şeyler her geçen gün azalıyor, ama yine bi aidiyet yoksunluğu var hani mekanik problemleri geçersek ups and downs dediklerimizi, eksik olarak kendimde gördüğüm arada hüzün getiren bu ihtiyaç var bir tek.

Bakalım onun içinde 2017'nin sonlarına doğru bir şans ortaya çıktı. O yüzden 2018'e büyük beklentiler ile giriyorum son içsel sıkıntımı halledip halkın arasına karışmayı planlıyorum.

Choose life..

"I am gonna be just like you"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/12/2017 14:40 tarihinde reampage tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 27 Dec 2017, 14:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2016-2017 derken sezon gibi olmuş :D
Üye
ID § 27 Dec 2017, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eğitim kurumunda çalıştığım için ordan alışkanlık heh smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 27 Dec 2017, 14:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şundan tam 1 sene önce bu aylarda bağcılarlı kezban sevgilim ile evlenme hayalleri kuruyorduk. Halbu ki aramızda dağlar kadar kültür farkı vardı. Zaten en başından olmayacağı belliydi, sen kalk St. Benedict 'in fakir şövalyeleri rolünü kes, kız sana rte şiirleri dinletip cengiz kurtoğlu eşliğinde nasıl tango yaptığını anlatsın. Hayat işte bu kadar acımasız.
Üye
ID § 27 Dec 2017, 14:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bide 144hz monitör yılın olayı oldu benim için.
Üye
ID § 27 Dec 2017, 18:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2018de tek hedefim iş bulmak
dersleri vermesem de olur

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 02 Jan 2018, 00:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
darkwingduck
Her sene sonu ayni seyi yapiyorum. Herkesi basimdan atasim geliyor olan iliskilerime oluyor ahshsh. Yine ayni halti yedim. Komik degil aslinda ama komik gibi de.

Bu bende de var, mart-nisan gibi yaylar gevşeyince kapılıyorum, kasım-aralık gibi tüm sosyal ihtiyaçlar dip yapıyor, direkt işe abanıyorum. neyse ki bu seneki sevgilim ısrarcı da 1 seneyi devireceğiz fjjdjdj

Elli lira gönderin--
www.cnr0.org/abimbiliravarmibe
--
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Jan 2018, 00:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2012 ve 2016 hayatımın en boktan 2 kılıydı. masallah 2017'de ben buradayım dedi.

2018'ü göreceğiz bakalım, inşallah o da shit tier çıkmaz.

Alinti
DoruK
benim de tek derdim yas ilerledikce gercek arkadas kalmamasi herhalde. herkes isinde gucunde ne vakit ne istek oluyor sosyallesmeye zaman ayirmak icin.

şu baya doğru ya.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/01/2018 00:58 tarihinde bombilo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 02 Jan 2018, 16:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2000 Doğumluluların 18 Yaşına Girdiğini Yeni Fark Eden Mine Özgen(33)'e Birinin Çok Acil ''Aa ama hiç göstermiyosun'' Demesi Gerekiyor..
[www.zaytung.com]

Alinti

2000 doğumluluların şu an en fazla ortaokul sonda falan olması gerektiğini, 18 yaşına varmış olmalarının matematiksel olarak imkansız olduğunu vurgulayan Özgen, parmakla ve cep telefonunun hesap makinesiyle yaptığı sayım sonuçlarıyla bir kez daha yıkıldı.

"zenginliği gürültülü sözlerle övünmek için değil, bir iş başarabilmek için bir fırsat biliyoruz.
yoksul olmayı değil fakat bundan kurtulmak için uğraşmamayı ayıp sayarız.
devletle ilgilenmeyen kimseyi zararsız değil, yararsız buluruz." Perikles
Syf: ««/ 10 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum