[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Ginaly'nin Sigara Bırakma Günlüğü...
Yazar RSS Konu: Ginaly'nin Sigara Bırakma Günlüğü {8477}
Syf: ««/ 14 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 03 Jul 2017, 14:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sayılmaz. Ekmeği kestim bazlama yiyorum gibi bir şey o.

Alinti
copry
Ben de bıraktım e sigara ile. Bırakmış sayılıyor muyuz öyle ?
10 gün oldu aramıyorum hiç , çok da mutlu ve enerjik hissediyorum kendimi .

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/07/2017 14:09 tarihinde yumy tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Jul 2017, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
copry
Ben de bıraktım e sigara ile. Bırakmış sayılıyor muyuz öyle ?
10 gün oldu aramıyorum hiç , çok da mutlu ve enerjik hissediyorum kendimi .

ben de günde 0.75 litre viski içiyordum, şimdi bıraktım yerine günde 10 bira içiyorum çok mutluyum tongue sticking out smiley

tabii ki daha iyi. sigaranın içindeki bi sürü zehirli maddeyi almış olmuyorsun bünyeye ama yine de bırakmak ile aynı değil haliyle

edit: ben arka sayfadaydım meğerse yeni safyada yazılmış benzeri sad smiley

2 defa güncellendi. Son güncelleme 03/07/2017 14:38 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 09 Aug 2017, 21:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yaf aşk açısı gibi abi bu iş, bıraktım diyorsunda aslında hep seninle her an ensende.

/buharlar :p

As above, so below; As below, so above

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/08/2017 21:39 tarihinde Cute tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 11 Dec 2017, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
esigaraya geçeli bugün 2 ay oldu.

2 aydır konvansiyonel sigara yakmadım hiç. geçen sürede 9mg'lık likitten 3mg'lık likite indim. ancak efkar'a geçtiğimden beri likit tüketimim arttı biraz.

ulan bu esigarayı nasıl bırakacaz acaba.
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2017, 11:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onu da konvansiyonel sigarayla birakirsin
MTG Turnuvası 1.si
ID § 11 Dec 2017, 11:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nikotini 0'a düşür önce sonra düşünürsün orasını.
Üye
ID § 11 Dec 2017, 11:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arada denedim sıfıra düşürmeyi, o zaman sigarayı replace etmiyor hiç.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 11 Dec 2017, 11:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
throat hit alamazsın ama 0'dan . İçtiğin likit doyurmaz , 2 ay - 0 a geçmek için çok erken tabi daha.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/12/2017 11:44 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2017, 12:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yaklaşık 1 Senedir Elektroniğe geçtim ilk 1-2 ay 12mg içiyordum sonra 6 ya düştüm 6 olarak kaldı. Yeni yeni 3mg arada deniyorum tam 1. senede anca tam anlamıyla 3mg a geçeceğim sanırım. Sonra da 0 a düşürüp bırakırım diyorum ama hayaller.swf mi olur bilmem smiling smiley
Üye
ID § 11 Dec 2017, 13:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
7-8 yıl güzel sigara içtim, geçtiğimiz sene eylülde bırakırken e-cig alayım bari dedim onu da 2 ay içtim ve artık ciğerlerime temiz havadan başka birşey çekmem diyip hiçbirşey kullanmadan hepsini bıraktım , 1 yılı geçti sigara ve e-cig. içtiğim her güne lanet ediyorum.

Bırakmak dediğin şey o alışkanlığı kafada bitirmek zaten başka birşey değil.
Bu arada bildiğim kadarıyla e-cig.'in uzun vadeli etkilerinin ne olduğu ile ilgili bir veri yok , onun için o da çok masum mu emin değilim.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/12/2017 13:48 tarihinde abebebikila tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 11 Dec 2017, 15:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim de 3 ay oldu bırakalı. Ara ara yokluyor ama başlamaya niyetim yok. Çok kilo alırım diye korkuyordum ama almadım neyse ki. E-sigara'ya hiç niyetlenmedim. Hiç cezbetmedi beni.
Syf: ««/ 14 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum