[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ mesai...
Yazar RSS Konu: mesai {3587}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 04 Nov 2016, 19:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
parası istedim
müdür yanlış yapıyorsun dedi

ben de
hakkımız olanı talep etmeden önce verin dedim

yorumları alayım

bunlar paralel
Yörünge Disi
ID § 04 Nov 2016, 20:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sabaha fetöcüsün, iki gune de baslarsin aglamaya issizim, param yok diye.

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Nov 2016, 20:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1-2 güne batacak ülke relax ol.
Üye
medal 1k
ID § 04 Nov 2016, 20:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mesela benim anlamadığım şeyler arasında müdürünün vizyonunu paylaşmak yoksa o şirkette pek birşey olmamak gibi konseptler var.

bir keresinde eski müdüre, kız arkadaşımı havaalanına bırakacağım o yüzden akşamki toplantıya katılamayacağım dedim, adam bana başarılı olabilecek bi insansın kız arkadaşın da kendi gidebilir havaalanına dedi öteki gün istifamı verdim.

mesela insanların kariyer uğruna gururlarından falan vazgeçmelerine falan da hastayımdır.

İnsanlar genel olarak hayatla ilgili borç olsun, plan program olsun kendilerini yanlış bir konuma sokuyor ve bunun sonucu olarak bir gün kafası atıp istifa edemiyor şirkete eyw çekmek zorunda kalıyorlar ve hayatlarını mutsuz yaşıyorlar

Yazdığım herşey hayaldir, sorumluluk kabul etmiyorum.
Üye
medal 1k
ID § 04 Nov 2016, 20:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her ay kira ve bir suru fatura odemek zorunda olan birisi (borc harctan bahsetmiyorum) nasil cat diye istifa etsin ki.

okay cunts
Üye
medal 1k
ID § 04 Nov 2016, 20:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
birikim ve tasarruf ile, kimilerimiz daha şanssız onlara birşey demiyorum ama bazı insanlar gerçekten kendilerini bu duruma kendileri yerleştiriyorlar, sonra ekşide plazadaki işini bırakıp köye yerleşen adam diye konulardan milyonlarca açılıyo

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/11/2016 20:43 tarihinde monoscope tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 04 Nov 2016, 20:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
monoscope
mesela benim anlamadığım şeyler arasında müdürünün vizyonunu paylaşmak yoksa o şirkette pek birşey olmamak gibi konseptler var.

bir keresinde eski müdüre, kız arkadaşımı havaalanına bırakacağım o yüzden akşamki toplantıya katılamayacağım dedim, adam bana başarılı olabilecek bi insansın kız arkadaşın da kendi gidebilir havaalanına dedi öteki gün istifamı verdim.

mesela insanların kariyer uğruna gururlarından falan vazgeçmelerine falan da hastayımdır.

İnsanlar genel olarak hayatla ilgili borç olsun, plan program olsun kendilerini yanlış bir konuma sokuyor ve bunun sonucu olarak bir gün kafası atıp istifa edemiyor şirkete eyw çekmek zorunda kalıyorlar ve hayatlarını mutsuz yaşıyorlar

şu bold kısım ile ilgili katılmıyorum sana açıkçası. ha adamın dediği "başarılı olabilecek bir insansın" ne demek, orası saçmalık.

ama herhangi bir sağlık veya başka bir engel yoksa, hava alanına taksi ile gitmek bence gayet mantıklı bir hareket yani. şu hava alanına bırakma ve oradan karşılama olayına biraz tersim ben. hava alanları zaten şehirin en saçma yerlerinde, niye 60 km yol ve 3 saatini harcıyorsun grinning smiley
Üye
ID § 04 Nov 2016, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
monoscope
birikim ve tasarruf ile, kimilerimiz daha şanssız onlara birşey demiyorum ama bazı insanlar gerçekten kendilerini bu duruma kendileri yerleştiriyorlar, sonra ekşide plazadaki işini bırakıp köye yerleşen adam diye konulardan milyonlarca açılıyo

guzel tespit.
Üye
medal 1k
ID § 04 Nov 2016, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi toplantıya kalmak istemiyorum ve bir bahanem var grinning smiley

ben de biliyorum taksiye bin aşkım sen benim toplantım var müdür atar gider yaptı bırakamıycam demeyi ama işte insan hayırdır ya falan diyo içten içe

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Nov 2016, 20:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi yapmışsın.
hangi konumda çalışıyorsun? beyaz yakalıya pek mesai ödenmez. mesaiye kendin mi kaldın yoksa zorla mı bıraktılar?
müdür dediğin en üst düzey mi yoksa daha üstü var mı?
vazgeçilmez eleman mısın?

"I am Fire , I am Death."
Üye
ID § 04 Nov 2016, 20:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
monoscope
abi toplantıya kalmak istemiyorum ve bir bahanem var grinning smiley

ben de biliyorum taksiye bin aşkım sen benim toplantım var müdür atar gider yaptı bırakamıycam demeyi ama işte insan hayırdır ya falan diyo içten içe

e adam anlamış işte senin kaytarmaya çalıştığını. sen gelip burda dert yanıyorsun ama yani aslında haklı olan adam smiling smiley
Üye
ID § 04 Nov 2016, 21:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
patron haklıymış

Praise the Sun
Yörünge Disi
ID § 04 Nov 2016, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Dragonfire
iyi yapmışsın.
hangi konumda çalışıyorsun? beyaz yakalıya pek mesai ödenmez. mesaiye kendin mi kaldın yoksa zorla mı bıraktılar?
müdür dediğin en üst düzey mi yoksa daha üstü var mı?
vazgeçilmez eleman mısın?

mesai kalınma şu yüzden
x birimi son dakikay bıraktığı ve yürütemediği işler yüzünden bütün şirketi kitledi
ben de vaktinden önce bitirmiştim işleri
ufak tefek eksikleri toplarlıyorum
tabi bunu belli etmek gibi bir hata yaptım
herkes 2-3 saat çalışıyorsa
ben erken çıkıyordum
cumartesi de geleceksiniz koordinasyon yapıcaz dediler, ben de yazın mesaiyiyi dedim

kimse vazgeçilmez değildiri bilecek kadar iyiyimdir
müdürden sonra yk var

bunlar paralel
Yörünge Disi
ID § 04 Nov 2016, 21:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim çalışma mantığım da işi 8 saate bitirmek

1 saat hazırlanma+2 saat gidiş dönüş yol
9 saat da işyeri

12 saati mi gömüyorum
1dk fazla durmak bile hoşuma gitmiyor

bunlar paralel
Yörünge Disi
ID § 04 Nov 2016, 21:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ee tabi risk almış oldum
x hatam
10x gibi muamele görecek

bunlar paralel
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum