[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Kişisel
|-- |-- |+ Günlük #13...
Yazar RSS Konu: Günlük #13 {128375}
Syf: ««/ 259 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Feb 2018, 20:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Guntharı öldürsünler lan banane grinning smiley ben 10 btc kazanmadım ona kazandırdım grinning smiley ben baya daha az kazandım komisyon falan.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Feb 2018, 16:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bugun en kalin yerinden tutuyoruz bananayi.
Üye
ID § 12 Feb 2018, 16:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sanırsam bu sefer oluyor günlük gidiyorum buralardan.
Üye
ID § 12 Feb 2018, 23:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sevgili günlük,

bir şeyler karalayım istedim. Çok içime atıyorum, kimseye de anlatmıyorum.
İnsanın, her daim hayatını değiştirebileceğini bilmesinden ancak bunun için bahaneler üretip, zerre enerji hissetmemesinden daha acı bir şey yok sanırım.
Hayatının bombok gittiğini bilirken sürekli şikayetçi olmak ama eve gelince mal gibi kanepede saatlerini tüketmek. Üstelik tüm bunları, yapayalnız yapmak...
Hiçbir şey için motivasyonum yok ama hep bir umudum var sanki bir şeyler değiştirecek hayatımı.
Artık çok yorgun hissediyorum yaş 33. beyaz yalakalılıktan başka hiçbir vasfım yok. Bunları kendine itiraf edince daha da düşüyor insan. Zaten nereye kadar düşebilirsin ki diyorsun ama düştükçe düşüyor.
Üye
ID § 13 Feb 2018, 19:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bilek... aynisi kanka...

alakasiz sey koyacagim da

bu nasil cizimler

Üye
ID § 13 Feb 2018, 19:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kötü.

ama resimlerin fonksiyonu sanatsal kalitesinden daha önemli olduğu için kötülüğü göz ardı edilebilir.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 13 Feb 2018, 19:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

bak ne guzel

acaip yapmislar

_____
amk proje direktorune kil oluyorum la. adami bi gun klavye ile dovecegimden korkuyorum.
Üye
ID § 13 Feb 2018, 19:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
orada -iceriden fotograf almak yasak oldugu icin her turlu cizim gazetelerce aliniyor dolayisi ile gecimini oradan saglayan yiginla sanatci var..zaten bizde resim cizene plastik takilana putperest gozu ile bakiyorlar..o yuzden aradaki fark gayet normal..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
ID § 13 Feb 2018, 19:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
xunn, daesu falan gibi adamlar ciziyor benim bildigim kadari ile.

bence vasat adam sokmuslar iceriye, ucuz diye.

adam kafalari falan bir garip cizip cikmis.

sonra kesin tavuk doner yemistir hatta.
Üye
ID § 13 Feb 2018, 19:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de o kadar cizerdim yani. elim de kalem tutmaz hic sdfg resimden hep 2-3 le gecerdim lisede

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 13 Feb 2018, 19:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trump elleri harika ama
Üye
medal 1k
ID § 13 Feb 2018, 20:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bugün toplu taşımada işyerinde farklı bir bölümde çalışan (veteriner teknikeri ünvanı olan birisi) hayvan bakımından çok para kazandığından bahsediyordu misal doğumdan şu kadar alıyorum hastalıktan şöle alıyorum filan diye.ama tabi gece 2 de telefon açıyorlar kalkıp inek bakmaya gidiyodum diyor.

Neyse dinliyorum öyle yandaki oturan kadın çıldırdı birden yok böyle konuşamazsınız ben hayvanseverim hayvanları sadece para kapısı olarak görüyosunuz diye.öyle saçma sapan bölük pörçük bişiler söylüyor ki hatırlamıyorum zaten.Hatta hayvanları yiyorsunuz onlara iyi davranmanız lazım filan dedi bir ara.

Ya dedim siz ne iş yapıyorsunuz, avukatım dedi bide sanki etkilenmem gerekiyomuş gibi bir ses tonuyla."bu adamın işini kendisinden iyi biliyorsunuz.adam para kazanmak için yapıyor bunu gidip bedavaya mı inek doğurtsun" dedim yok tarifesi olmalı kendi kafanıza göre ücret almamanız lazım filan.dedim zaten resmi bir kurumda çalışıyor tarifesi de var geçmişte serbest çalışırken ne kadar istediğine karışamazsınız.

Şimdi çok uzun yazmicam 10dk tartıştık kadınla.Burda hayvansever çok olduğu için yazıyorum aslında.Bu adam inek tedavisine gidiyor bu ineklerin sahipleri de bu hayvanlara duygusal olarak bağlı değil tüm iş para için yapılıyor hayvanlar süt-et veriyor.hayvansever avukat hanım da tedaviye gidip "yüksek" ücret alan veterineri suçluyor sanki adam ineğin önünden samanını alıyor bu tedavi ücretin diyerek. Böyle insanlar yüzünden hayvanseverler ciddiye alınmıyor gibi geliyor bana.normalde bu çocukla samimiyetim de yok zaten böyle kazancı hakkında çok konuşanları da sevmem ama akşam akşam savunmak zorunda hisettim neyse böle işte .

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/02/2018 20:28 tarihinde Osuran_boğa tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Feb 2018, 20:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Post nickname uyumu

🦅
Üye
ID § 14 Feb 2018, 11:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ee geçer misin ama artık
yok geçmiyo.
Üye
ID § 15 Feb 2018, 20:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
günlük dünyada ne güzel yerler var lan. Bugün güney afrika'dan gelen bir mail üzerine gittim o şehri gezdim. Hayır, Cape town değil başka bir şeydi. Googlemaps sağolsun tıklaya tıklaya dolaştım tabi o bile battı şerefsizlere.
Şimdi de bermuda'ya bakıyorum minik tam tatil kasabası. Ne kadar güzel sad smiley
bizde kapandık kaldık allahın şişli'sine.
Eskiden gece hayatı ooewwe yeahh! diye höykürürdük de o da bir bok değilmiş. Tarz desen değiliz. Zaten yaşlandık, ne işimiz var gece hayatında.
Ulan bi bodrum'a atsam kapağı sad smiley
Syf: ««/ 259 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum