[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Paticik.com / Paticik.com
|-- |-- |+ Pati Ö.M. - Chrome Extension...
Yazar RSS Konu: Pati Ö.M. - Chrome Extension {455}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Dec 2017, 00:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam ,

Geçen gün işyerinde lazım oldu , google extension olaylarına girdik.

Bir süredir de aklımdaydı , paticikdeki öm kutusunu temizlemek işkence oluyor benim için. Özellikle saklamak istediğim mesajlar var, genelde sondaki mesajlardan 15-20 tanesini tek tek elle checkleyip siliyordum.

Ufak bir extension yazdım chrome için. Input boxa girilen sayı kadar en sondaki mesajlardan yukarıya doğru checkliyor bir de sayfanın en altına focuslanıyor, toplam mesaj sayısını gösteriyor vs . Çalışması için mevcut ö.m sayfasının html'i aynı kalması gerekiyor birde tabi sadece pm sayfasında çalışıyor.

Kullanan olursa ilerde duruma göre mesajları yedekleme , kullanıcıya göre filtreleme işlemleri eklenebilinir.

Download :
[files.fm]

3 defa güncellendi. Son güncelleme 14/12/2017 00:08 tarihinde Dark_Soul tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Dec 2017, 03:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buro, modez yi githubi varsa, ordan pr gonderseydin keske. bende 1-2 sey dusunuyodum yapmak icin ama, varmi github i bilmiyorum.

modez yi yapan arkadas, extension a github linki ekle de, hep beraber gelistirelim bari.
TW
ID § 14 Dec 2017, 07:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eline sağlık. modeZ üzerinden devam etmek mükemmel olur cidden

uk'u dürtsenize

lel

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/12/2017 07:34 tarihinde CthuLhu tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Dec 2017, 00:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada Özel mesajlar içinde Nick'e göre filtreleme koydum.
Yalnız bunun için baya bir DOM manipulation kasmam gerekti.Buglar olabilir.

Servera herhangi bir request yollamadığı için , tek sayfa içinde(pm sayfasında paging yoksa) çok hızlı bir şekilde filtreleme yapıyor olması lazım.

Bu arada kodları incelemek isteyen olursa biraz refactoring yaptım , daha okunabilir hale geldi.

**Sevgili modlar üye listesini dönen bir api açabilirlerse , nick yazma kısmını autocompletebox'a çevirebilirim fsdfsd

Download : [files.fm]

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/12/2017 01:02 tarihinde Dark_Soul tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 19 Dec 2017, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam. baştan / sondan seçenekleri eklesek? illa en alttan seçmese

lel
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum