[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Paticik.com / Paticik.com
|-- |-- |+ Paticik neden ölmüş?...
Yazar RSS Konu: Paticik neden ölmüş? {1783}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2017, 19:14    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Uzun zamandır ancak arada bir iki göz atıyordum paticik'e. Hep var olan Circlejerking hadisesi artık sanırım 95%'i olmuş buranın. Yıllar sonra ufak bir işim düştü de, tekrar hatırladım, yıllardır neden pati'de takilmadiğimi; saolsun açtığım konuya üşüşen circlejerker arkadaşlar hiç bekletmediler.

Konu

Neyse ben kaçtım pati, sen kendine iyi bak; kapandığının haberini ileride alırız ekşiden...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2017 19:15 tarihinde turambarturin tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Aug 2017, 19:21    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ortada ters bir şey yok ki? Satılık eşya koymuşsun, insanların geneli de sattığın ürüne pahalı fiyat biçtiğini söylemiş, hatta sen tersleyene kadar sebeplerini de düzgün şekilde yazmışlar.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2017, 19:28    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
allah sabir versin etrafindakilere

almost took the ball
Üye
ID § 28 Aug 2017, 19:30    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lafı yiyen paticik bozdu diyo

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 28 Aug 2017, 19:33    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Paticik diye bir site kalmasa bile Paticik yok olmaz cano hadi sen yol al yavaştan

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2017, 19:37    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
-pahalıya satıyorsun
+paticik neden ölmüş

abi bu reaksiyona nasıl eriştin sen?
Üye
ID § 28 Aug 2017, 19:38    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onu bosver..allah anali babali buyutsun ..kutlarim..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2017, 19:43    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rewendor
Ortada ters bir şey yok ki? Satılık eşya koymuşsun, insanların geneli de sattığın ürüne pahalı fiyat biçtiğini söylemiş, hatta sen tersleyene kadar sebeplerini de düzgün şekilde yazmışlar.

katılmıyorum, sanırım "düzgün" tanımlamalarımız farklı.

Alinti
Fistan
lafı yiyen paticik bozdu diyo

tamam ben laf yedim ve bozukdu diyorum; sen yıllardır burdasın, bozulmadı diyebilir misin? sanmam.

Alinti
dana22
onu bosver..allah anali babali buyutsun ..kutlarim..

teşekkür ederim.

Alinti
Liebe
Paticik diye bir site kalmasa bile Paticik yok olmaz cano hadi sen yol al yavaştan

circlejerking derken de tam olarak bundan bahsediyorum
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2017, 19:45    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ayrıca ekleyeyim, pati benim gitmemle bir şey kaybetmez -ki yıllar önce gitmiş durumdayım- sadece bir zamanlar keyifli vakit geçirdiğim bir yerin dönüşmüş olduğu şeyi görünce üzüldüm, onu belirtmek istedim.
Üye
ID § 28 Aug 2017, 19:47    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dur lütfen gitme, sen olmadan buraların eski tadını asla yakalayamayız. Böyle yavaş yavaş değerli üyeleri kan kaybeder gibi kaybetmek istemiyoruz ='(

Götüyle inatlaşan donuna sıçar.
Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2017, 19:47    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çocuk yapıp bilgisayarını satan adam eskiden keyifli vakit geçiriyor olduğunu anlatıp şimdi bulunduğu durumu kötülüyor.

karşim değişen senin hayatın.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Aug 2017, 19:48    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir zamanlar sevdigin yere sadece 2. el satis icin geri donuyorsan hislerin cok da kiymetli degil acikcasi bizim icin.
TW
ID § 28 Aug 2017, 19:49    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
maalesef bozuldu evet, uzun süredir bakmadığın için şaşırmışsın sanırım, artık normali bu. pazar alanı vs kullanmazdın herhalde yeni halini bilseydin.
Üye
ID § 28 Aug 2017, 19:56    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
paticiğin belli yerlerinde sinirlenen bir insan olarak pazar alanında fiyata pahalı dediklerinde neden sinirleniyosunuz hiç anlamıyorum lan.
Üye
ID § 28 Aug 2017, 19:57    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tldr;
Alinti
turambarturin
Ok, sorun bende.

"Did not your mother about me warn?"
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum