[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Paticik.com / Paticik.com
|-- |-- |+ Mesajlari sikayet ederken......
Yazar RSS Konu: Mesajlari sikayet ederken... {2083}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Dec 2016, 16:48    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm çok acayip neler neler uff
isteyene veriym şifreyi, saati bir dürüm

y
Yörünge Disi
ID § 19 Dec 2016, 17:08    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sence de cok ucuza gitmedin mi Sae? Yani zaten pahali degildin de, durum/saat... bilemedim...

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Üye
medal 1k
ID § 19 Dec 2016, 19:11    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdi attığın postta bir önceki postunu kendi kendine çürütüyorsun, bundan sonraki yazacaklarında aynı tutarlılıkta mı olacak anlamadım doğrusu, hani ben vay ak yazmasam penguene yatmaya devam edeceksin. gizli bir bölümün forumun bazı üyelerine açık diğerlerine kapalı olması tartışılır. doğrusu oraya girip girmemek çokta silkimde değil. sadece kendi aralarında belaltı muhabbetler yapmıyorlar, dışarıdaki üyelere de salladıklarını kendinde iyi biliyorsun. kuralları eğer muz cumhuriyeti gibi kafanıza göre, kişilere göre uygulayacaksanız sequo gibi adamları çok görürüz zaten burada, doğru demişsin zaten adil bir yer değil burası, zira adil bir yer olsaydı bu topici açma gereği bile oluşmazdı.

dayt
Yörünge Disi
ID § 19 Dec 2016, 23:31    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Yörünge Disi
ID § 19 Dec 2016, 23:37    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
di
Alinti
sleepingdeath
forumda midemi kaldırmayan olaylar var, umarım şu dinamik'e mesaj atma olayı sadece dün gece gördüğümüz kadardır.

Ne mesela midenin kaldirmadigi? Ne gordun ne anladin o yazismadan? Aslini astarini biliyorum ondan soruyorum.

iddiaya göre malum şahıs konunun muhatabına özelden ana avrat küfrediyor. forumun admini de abi mesajlar sakat, banlamak istemiyorum ama ucundasın diyor, ve bu olaydan sonra malum şahıs banlanmıyor.

hani filmlerde zengin bebesini kurtarmaya çalışan pahalı avukat gibi.

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'
Üye
ID § 19 Dec 2016, 23:49    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Moderasyon bölümünü kim modere ediyor? Ya oraya çıplak kadın resimi koyuyorsanız?

Milli içkimiz Ayrandır...
Yörünge Disi
ID § 19 Dec 2016, 23:58    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Konu amacinin baya disina cikti ama cevap vereyim hadi. Bu arada ben cevap verdikce farkli bir noktadan yuklendiginizi, ne dersem diyeyim mutlu olamayacaginizi dusunuyorum su noktada ama sabredebildigim ve uslup senden bir onceki arkadasinkine baglanmadigi surece cevaplayacagim. Uslubum yeterince yumsak olmayabilir, zira yoruldum, haliyle cok da ustune alinmadan okumani rica edecegim.

Madde madde yazarsam daha kolay olacak sanirim;

1 - "abi" lafi bile gecmiyor, dumduz uyari var, sen onu isine geldigi gibi anliyor gibisin.
2 - kendisine kufur edilen uye, alakali ozel mesajlari sikayet etmedi, sadece konuda yazdi, onun ustune kufur eden uyari aldi. sikayet gelseydi, mesaji okusaydim direkt ucardi.
3 - benzer sekilde satasmalara yenik dusup karsi tarafa defalarca ucundan da olsa hakaret etmisligin var mesela. sen neden atilmadiysan, uyari bile almadiysan -en azindan ben uyarmadim- bahse konu kisi de uyariyla yirtti.

Sunu anlamaniz gerekiyor; forumun ya da forumdaki yoneticilerin amaci adam kayirmak, kayirmadigini en ufak firsatta gondermek degil. Surekli bunu ima ederek yaklasmaniz, hayir boyle degil denildikce aksini iddia etmeniz, goz gore gore bu yonde kiskirtiyor olmaniz can sikici.

Hani anlatiyorum boyle boyle diye yalanci oluyorum, anlatmiyorum fasist oluyorum, gormezden geliyorum bir ise yaramaz oluyorum. Hal boyleyken ne istediginizi ya da amacinizin ne oldugunu anlamakta baya baya zorlaniyorum sevgili forum ahalisi. Ne anlatma/aciklama istegim kaliyor ne de forum ile alakali bir sey yapasim zira ayni samimiyeti gormuyorum okuduklarimda.

Bu arada benzer sebeplerden bir cok mod modlugu birakti forumda bilmem farkinda misiniz? Title'lari dursa da vazgectiler modere etmekten, hakli haksiz ayirmaktan cunku en ufak firsatta hemen hepiniz birer cyber bully'ye donusuyorsunuz. Hemen her sey icin hesap sormaya kalkiyorsunuz. Insanlarin emek verdigi, bir yere gelsin istedigi topluluk icin ne kadar can sikici bisey bu anlatamam.

Neyse, ister inanin ister inanmayin anlatilanlara, size kalmis. Zorla dove dove kabul ettirecek halim yok lakin tek bir gercek var, sevseniz de sevmeseniz de bazi insanlarla paylasmak zorundasiniz forumu. Benim icin de gecerli bu, sizin icin de...

Üye
ID § 20 Dec 2016, 00:02    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu wotları yazmnaya üşenmeyipte misijlari okumaya üşeniyoruz demen lel sdf

ciao adios
Üye
ID § 20 Dec 2016, 00:02    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu forumda "abi" zamirini yalnizca ben kullanabilirim abi.

registerli copyrightli.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Yörünge Disi
ID § 20 Dec 2016, 00:03    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Fin
şu wotları yazmnaya üşenmeyipte misijlari okumaya üşeniyoruz demen lel sdf

E akil fikir...

Üye
medal 1k
ID § 20 Dec 2016, 00:03    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teşekkürler di 😇

dasaaa: beni bir tek dilan anlıyor <3 <3
Yörünge Disi
ID § 20 Dec 2016, 00:07    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
di
Konu amacinin baya disina cikti ama cevap vereyim hadi. Bu arada ben cevap verdikce farkli bir noktadan yuklendiginizi, ne dersem diyeyim mutlu olamayacaginizi dusunuyorum su noktada ama sabredebildigim ve uslup senden bir onceki arkadasinkine baglanmadigi surece cevaplayacagim. Uslubum yeterince yumsak olmayabilir, zira yoruldum, haliyle cok da ustune alinmadan okumani rica edecegim.

Madde madde yazarsam daha kolay olacak sanirim;

1 - "abi" lafi bile gecmiyor, dumduz uyari var, sen onu isine geldigi gibi anliyor gibisin.
2 - kendisine kufur edilen uye, alakali ozel mesajlari sikayet etmedi, sadece konuda yazdi, onun ustune kufur eden uyari aldi. sikayet gelseydi, mesaji okusaydim direkt ucardi.
3 - benzer sekilde satasmalara yenik dusup karsi tarafa defalarca ucundan da olsa hakaret etmisligin var mesela. sen neden atilmadiysan, uyari bile almadiysan -en azindan ben uyarmadim- bahse konu kisi de uyariyla yirtti.

Sunu anlamaniz gerekiyor; forumun ya da forumdaki yoneticilerin amaci adam kayirmak, kayirmadigini en ufak firsatta gondermek degil. Surekli bunu ima ederek yaklasmaniz, hayir boyle degil denildikce aksini iddia etmeniz, goz gore gore bu yonde kiskirtiyor olmaniz can sikici.

Hani anlatiyorum boyle boyle diye yalanci oluyorum, anlatmiyorum fasist oluyorum, gormezden geliyorum bir ise yaramaz oluyorum. Hal boyleyken ne istediginizi ya da amacinizin ne oldugunu anlamakta baya baya zorlaniyorum sevgili forum ahalisi. Ne anlatma/aciklama istegim kaliyor ne de forum ile alakali bir sey yapasim zira ayni samimiyeti gormuyorum okuduklarimda.

Bu arada benzer sebeplerden bir cok mod modlugu birakti forumda bilmem farkinda misiniz? Title'lari dursa da vazgectiler modere etmekten, hakli haksiz ayirmaktan cunku en ufak firsatta hemen hepiniz birer cyber bully'ye donusuyorsunuz. Hemen her sey icin hesap sormaya kalkiyorsunuz. Insanlarin emek verdigi, bir yere gelsin istedigi topluluk icin ne kadar can sikici bisey bu anlatamam.

Neyse, ister inanin ister inanmayin anlatilanlara, size kalmis. Zorla dove dove kabul ettirecek halim yok lakin tek bir gercek var, sevseniz de sevmeseniz de bazi insanlarla paylasmak zorundasiniz forumu. Benim icin de gecerli bu, sizin icin de...

ya şimdi son paragraftaki tripere falan gerek yok. bir üye diğerine açık açık küfrediyor mu? evet ana avrat küfürler yani. sonra bunu gördüğümüz kadarıyla dynamick biliyor mu? hani küfür olduğunu ve kuvvetle muhtemel içeriğini. e sen banlardım diyorsun diğer bir admin banlamamış. ben salak dedim diye banlandım, ucundan hakaret de basit şeylerdir kimsenin banlanmayacağı, karşı tarafın bile takmadığı. kurallar çerçevesinde tauntluyoruzdur birbirimizi tartışmanın ateşinde falan filan. o ayrı yani, birine ana avrat düz gitmek çok ayrı bence.

neyse zaten ben konuyu açıklayayım diye girdim, hani konu illüminatiye falan kaymış alakasız bir şekilde. olay o değil, küfür var, admin biliyor, ban yok demek için yazdım onları. aman aman bir şey değil yani, biliyoruz zaten kayırılanın kayırıldığını.

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'
Üye
ID § 20 Dec 2016, 00:10    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
burasi orwell in animal farmi abi.

herkes esit bazilarimiz daha esit.

2002de olsa bu kadar yazinin arkasindan ya sev ya terket geyigi donmesi lazimdi ama forumun kalitesi yukseldigi icin o tur muhafazakarliklar yapilmiyo.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Yörünge Disi
ID § 20 Dec 2016, 00:11    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Dedigim gibi, ne desem diyeyim memnun olma ihtimaliniz yok, haliyle verilebilecek en mukemmel cevap bu sanirim.

Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum