[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Paticik.com / Paticik.com
|-- |-- |+ Mesajlari sikayet ederken......
Yazar RSS Konu: Mesajlari sikayet ederken... {1801}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 18 Dec 2016, 21:08    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ahali selam,

Bu sikayet olayinin baya baya suyu cikmis durumda. Haliyle bir iki seye barnak basayim da duzeltelim, siz sag biz selamet devam edelim istiyorum.

1 - Sikayet sebebi kismini bos biracaksaniz ya da neyi sikayet ettiginizi anlamak icin muneccim lazimsa, hic basmayin o sikayet butonuna.

2 - Sikayetler bolum modlari + genel yoneticilere gidiyor. Haliyle sikayetinizi okuyacak kisinin bolum ile alakali olmayabilecegini aklinizda bulundurun, aciklamanizi ona gore yapin.

3 - Ayni mesaji birden fazla kere sikayet etmeyin. Hali hazirda sikayet ettiginiz sey orada duruyorsa, demekki o mesajda bir sorun yok. Icerigin orada olmamasi gerektigine eminseniz ve sikayetiniz kaale alinmazsa, bu durumda bolum mod'una mesaj atin.

4 - Cok agir hakaret olmadigi takdirde uzaklastirilmis kisilerin mesajlarini tekrar tekrar sikayet etmeyin. Belli ki mesaj ibreti alem icin birakilmis orada.

5 - NSFW icerikleri sikayet edersen mumkuse NSFW icerigi sikayetten kaldirin zira sikayetlerde spoiler tag'i bile olsa acik geliyor, sikayet ile ilglenecek kisi icin sikinti olabiliyor.

Bonus : forumu yonetenlerin bunu bir is olarak degil de, bos zamanlarinda yaptiklarini, tek amaclarinin bu toplulugu ayakta ve isler tutmak oldugunu hatirlayin, uslubunuzu buna gore ayarlayin.

Tsk, kib, bye.

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/12/2016 23:47 tarihinde di tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Dec 2016, 21:12    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 - NSFW icerikleri sikayet edersen mumkuse NSFW icerigi sikayetten kaldirin zira sikayetlerde spoiler tag'i bile olsa acik geliyor, sikayet ile ilglenecek kisi icin sikinti olabiliyor.

Hayırdır smiling smiley

Milli içkimiz Ayrandır...
Yörünge Disi
ID § 18 Dec 2016, 21:15    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Isyerinde meme got gormek istemiyorum diyor yani.

fark ederse kahrolayim
Üye
ID § 18 Dec 2016, 21:17    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir durum olmuş ki eklemişler, onu sordum.

Üye
ID § 18 Dec 2016, 21:18    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
meme got denmiş

şikayet ettim

www.neogamer.net
Yörünge Disi
ID § 18 Dec 2016, 21:21    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sikayet eden iliktir.

fark ederse kahrolayim
Üye
ID § 18 Dec 2016, 21:26    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 2-3 defa kötü esprileri şikayet etmiştim. Bunları düzenli şikayet etmeliyiz bence.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Dec 2016, 21:29    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
di'nin topikteki mesajını şikayet edecek ilk delikanlı kim olacak acaba
Yörünge Disi
ID § 18 Dec 2016, 22:01    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şikayetleri okumak için nereye müracaat ediyoruz?
Üye
ID § 18 Dec 2016, 22:28    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

nsfw içeriği şikayet etmeden nasıl şikayet edicez ki anlamadım
edit: şikayet butonu quote fonksiyonundakinden farklı olarak içerik editlemeyi mümkün kılmıyor

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/12/2016 22:36 tarihinde vulga tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici

ID § 18 Dec 2016, 23:46    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sikayette icerik editlenmiyormus evet. Yanlis hatirlamisim. Siliyorum o maddeyi.

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Dec 2016, 01:08    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dislike butonu gibi görüyo kesin millet şikayeti
Üye
medal 1k
ID § 19 Dec 2016, 10:32    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
forumda midemi kaldırmayan olaylar var, umarım şu dinamik'e mesaj atma olayı sadece dün gece gördüğümüz kadardır.

dayt
Üye
ID § 19 Dec 2016, 10:37    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
grinning smiley

saf mısın

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 19 Dec 2016, 10:46    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Moderasyon geri adım attı smiling smiley

Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum