[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Görsel Sanatlar
|-- |-- |+ Pati Draw Thread #1...
Yazar RSS Konu: Pati Draw Thread #1 {18851}
Syf: ««/ 22 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 20 Jul 2016, 14:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gençler selamlar. Buraya o gün çizdiginiz, karaladıgınız şeyleri hem geyik, hem critique almak için koyuyorsunuz. Alternatif olarak aklınızda güzel fikir varsa, başka bir patinin fan art'ını yaptırmak isterseniz yazıyorsunuz, bilegi kuvvetli adam kendi mizahıyla çiziyor.

Genel amaç bilekler çalışsın, geyikler dönsün, görsel mizah anlayışımız genişlesin.

Şimdi böyle threadler yeni başlayan başlamayı düşünen insanlar için hep gergin ortamlardır. İsterseniz mousela çizin. Ama cidden emek veren insanlar da görmek isterim.

Açılışı bizim daesu'yla ingilitere'de çıkaracagımız bi korku çizgi romanının layoutlarıyla açıyorum, ben çiziyorum o boyayacak. Proje ilerledikçe koyarız buraya da birşeyler. Çizgi romanla ilgilenen arkadaslara burada tavsiye verecek olan insan bol. Webcomic bile olur.

3D modeldir, şudur budur koyun buraya. Mutlaka bakıp birşeyler ögrenecek, tavsiye verecek adam vardır.

Pillar of Autism.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2016 14:11 tarihinde xunn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jul 2016, 14:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aphrael karalasanıza. Hiç güzel Aphrael çizimi yok nette.

"I am Fire , I am Death."
Üye
ID § 20 Jul 2016, 14:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dram thread diye okudum

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Pati
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jul 2016, 14:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aşırı ciddi açılış.
thumbs down

silin o gorili!
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2016, 14:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha önce başka bir başlıkta vardı, biraz repost olacak ama, başlığa destek olalım.

yorum ve eleştiriye sonuna kadar açıktır.

weirdlist > goo.gl/zxewf1

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2016 14:29 tarihinde Grego tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2016, 14:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
anladığım kadarıyla eskiz gibi hemen yapıp koycaz eski işleri değil,

bu arada en alttaki ne güzelmiş, büyük görsel koysaydın da inceleseydik ayrıntıları smiling smiley
Alan Yetkilisi

ID § 20 Jul 2016, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eski iş de koyabilirsiniz abi farketmez.

Grego 2. işteki bulutların lineweight baya tatlı olmuş ellere saglık. Aynı disiplini anatomiye falan uygularsan baya hoş şeyler çıkar.

Alinti
Dragonfire
Aphrael karalasanıza. Hiç güzel Aphrael çizimi yok nette.

Abi talepler böyle daha circlejerk'e açık şeyler olursa insanın çizesi gelir. Şöyle anlatayım, üyelerle ilgili geyik, istersen paintle çöp adam, context içinde kalan şeyler. Bir ton forum karakteristigi olan üye var, bunları tiye alan şeyler.

Mesela beni foruma post atarken arkamda milyonlarca reaction image'la çizebilirsin atıyorum.

Pillar of Autism.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2016 14:33 tarihinde xunn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2016, 14:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet, öyle oturduğumuz yerden koymakla olmuyormuş, bileklerine kuvvet çizenlerin o zaman.

@xunn, anatomik fail çok bol evet. o konuda baya yardırmam lazım

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2016 14:32 tarihinde Grego tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2016, 14:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
anatomi çalış ilk ben yazayım

cibili cibili şak şak şak hadi yavrum bidaa vur şak şak şak

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2016 14:32 tarihinde KenshinHimura tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 20 Jul 2016, 14:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Grego
evet, öyle oturduğumuz yerden koymakla olmuyormuş, bileklerine kuvvet çizenlerin o zaman.

@xunn, anatomik fail çok bol evet. o konuda baya yardırmam lazım

İstedigin yerden koy baba. Bu arada anatomi kas değildi kastım., çizgi kalınlıgı denen mevzuyu bulutlarda yaptıgın gibi digerşeylere uygulamandı. Hani bazı yerlerde siliniyor ya kontorlerin, onu herşeye uygulayabilirsin. Perspektifi de vermeye yardımcı olan birşey lineweight.

Alinti
KenshinHimura
anatomi çalış ilk ben yazayım

Git bana attıgın one-inch-punch anını çiz gel.

Pillar of Autism.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2016 14:36 tarihinde xunn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2016, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ha şimdi daha net anladım, bi ufak deneme yapayım, en son 2 yıl önce çizmiş biri olarak.

Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2016, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2016 14:46 tarihinde lovecraft0Z tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 20 Jul 2016, 15:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her akşam. HER AKŞAM.

Pillar of Autism.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2016 15:15 tarihinde xunn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jul 2016, 15:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
HAHAHHAHAHAHAH GOLD

STAR-T7T2-5L6J
Pati
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jul 2016, 15:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lütfen şurda ciddi ciddi çizim tartışacaktık.
hemen sululuk etmeyin.
hem de OP yapmış, cık cık cık...

(ahahahahaha, yaşasın kötülük!)

silin o gorili!
Syf: ««/ 22 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum