[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Görsel Sanatlar
|-- |-- |+ Patigörsel İstekler...
Yazar RSS Konu: Patigörsel İstekler {8200}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Nov 2007, 10:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Chiptech
fotograf konusunda benden istekleriniz olabilir, bekliyorum.
photoshop tutorial' ları hazırlamaya çalışacağım bir de, aklınıza bir şey gelirse sormaktan çekinmeyin tabi.
photoshop'ta en aceminin de en profesyonelin de işine yarayabilecek bilgileri derleyip toparlarsan güzel olur.
Deniz Sayman
medal 1k
ID § 02 Dec 2007, 12:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya şöyle basit bi çizim nasıl yapılır hiç bilmeyen birine anlatırmış gibi anlatan bi tutorial çok iyi olur. Ben de öğrenmek istiyorum. Ondan sonra çizimleri nasıl renklendirmek lazım falan bu konularda bilgi verirsen harika olur
Üye
medal 1k
ID § 15 Dec 2007, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
photoshop konusunda yardım etmek isterim,
istekler nelerdir ona gore bi yerden baslanabilir

manipulasyon,dijital duzenleme(HDR,renk ayarları vs...)
vb gibi;
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Mar 2008, 03:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mesela ps ile fotoğraf eskitme tutorialı.

mut.
Üye
ID § 01 Mar 2008, 03:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aslında şöyle bi projem var buraya yazsam uygundur sanırım;

elimde 800'e yakın yiğitözgür karikatürü var ve ben bunların hepsini duvar kağıdı yapmak istiyorum (pc ye değil normal odamın duvarına) bu bana kaça mâl olur ve nerde yaptırabilirim?
istanbulda yaşıyorum

Dünyada türk olmak gibidir, Türkiyede Fenerbahçeli olmak.
TW
ID § 01 Mar 2008, 03:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
300 ytl

olavanaseyided dedonreli kerabaaas
Üye
ID § 01 Mar 2008, 03:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
300 ytli cebime koydukdan sonra gökten vahi olarak mı geliyo duvar kağıdı?grinning smiley

Dünyada türk olmak gibidir, Türkiyede Fenerbahçeli olmak.
TW
ID § 01 Mar 2008, 03:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gidip 120 ytl ye bi hp yazıcı alıyorsun, 2-3 kartuş ve 1000 adet a4 kağıtla beraber 300 ytl civarı ediyor. yapışkanı da halledersin ucuz.

olavanaseyided dedonreli kerabaaas
Üye
medal 1k
ID § 16 Aug 2008, 01:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çizgiroman değişik olmuş aslında ama benim için cok fazla emek isteyen bi iş olucaktır mesela. onun yerine flickr da görmüşssünüzdür belki illustration friday diye bi grup var, her cuma yeni bi konu tek bi cümle veya kelime söyleniyo ve katılmak isteyenler bi sonraki cumaya kadar işlerini teslim ediyolar, herkes tek bi çalışma koyabiliyo her hafta için, karşılıklı feedback ve rep olaylarıyla birbirini yalayan bi komünite oluyolar uzun lafın kısası. eğlenceli olabilir gibi geldi bana siz ne düşünüyosunuz?
Üye
medal 1k
ID § 06 Feb 2009, 00:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cizgi roman fikri inanilmaz cidden cizimden sonra edit filan lazim olursa gonulluyumdur.-sayfa dizayni yada kucuk ps darbeleri filan(darbe ne demekse)-

tutorial iyi guzel fikirde soylede yapilabilir classroom in a book diye bi kitap var biliyosaniz.Bilmiyorsanizda Adobenin kendi yazdigi tutorial kitabi ornek fotoraflar uzerinde calisiyorsunuz butun toollari filtreleri filan kullaniyorsunuz bu sayede.O upload edilebilir sorularada burda cevap veririz hem daha az vakit alir?Legalligi hakkinda bi fikrim yok ama kitap ucretsiz programin yaninda geliyor diye biliyorum

nameless demiski; "abi koymayın şöyle şeyler otistik olacam oynaya oynaya."

Rabbime sordum, bi kerede google'a bak dedi.
Yörünge Disi
ID § 30 Mar 2009, 20:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim gibi karakalem çalışmalarına ilgi duyan kişiler için, bir tutorial hazırlayabilirmisiniz veya var olan kaynakları paylaşabilirmisiniz ?

F.ck Everything ! cuz "Sohbet (0)"...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Mar 2009, 21:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dasaaa
foto! şu fotoğraf olayını en basitinden anlatabiliyorsanız anlatın yahu.. pek makule geçicek bişi.. ancak sadece milyorr hatta trilyen dolarlık dev SLR aletler için değil; diğer makinelerle de (ne biliim hatta poloraoid ile bile) kullanılabilecek basit bilgiler önemli. nasıl fotoğraf çekilmelidir, kadraj nedir, nasıl bir kompozisyon olmalıdır etc. yoksa yapamayacağım bi iş için gidip kontrilyoorr poundluk makineler almayacağım aşikar.

yani hızlı hızlı gitmek yerine yavaş yavaş gitsin ancak basitten -çok basitten- başlasın, belki +1 fotoğraf düşkünü daha katılır. ha?

lütfeeen
slr makinelerin fiyatı yaratılmak istenen etkiyi katlamak için abartılmış olabilir. tipografik hatalardan kraliçe elizabeth sorumludur. ayrıca vakit oldukça çoook basit ps hedeleri ben de koyabilirim belki.

bu arada hayırlı olsun efendim..

kalbimden, ruhumdan, bedenimden, benliğimden, maddiyatımdan, maneviyatımdan, dilimden, ellerimden, kısacası heryerimden dökülen kelimeler adeta =D bu posta koca bir +1 de benden!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/03/2009 21:23 tarihinde Drall tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 13 Jun 2009, 00:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Görsel Sanatlar kapsamına giren her şey hakkında 0 dan başlayan tutoriallar çok hoş olur bence
Üye
medal 1k
ID § 20 Oct 2009, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
elinin altında massive black tutorialı bulunan falan var mı diyecem ama...

abu cici...
Genel Yönetici

ID § 21 Oct 2009, 02:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
...ama, massive black'in tutorialları copyrightlı olduğu için elimizin altında olduğuyla kalacak malesef.

Forumda copyright material paylaşmak yasak.

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum