[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Görsel Sanatlar
|-- |-- |+ Patigörsel İstekler...
Yazar RSS Konu: Patigörsel İstekler {7232}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Nov 2007, 04:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar , kardeşler, analar, bacılar.

Görsel sanatlar gardiyanları olan ben ve Chiptechten istekleriniz varmıdır.

misal,
çizim konusunda benden istediginiz şeyler varmı, ilk orta ve üst düzen tutorialler yapsam size bakar, gaz olur cizermisiniz
hakkını verirmisiniz
istekliler varmı. böle güzel sanatlara hazırlık kursu veren adamlar gibi hissettim bir an kendimi..

gene misal,
benim aklımda paticizgiroman gibi birşey var.eger istenirse bir başlık acalım, 2şer sayfalık konular yazalım bunları ben ve diger isteyen cizer patiler kaleme alsınlar.. savaş temalı bir cizgiroman vardı hatta nette şimdi bulamıyorum chemicalin bookmarklarında vardır isteriz, ona bakıp demek istedigimi daaha iyi anlarsınız..bir konu üzerinden hikayeler cıkarırız..yapar yapar koyarız.kaç senelik paticigin birde romanı olur fenamı.

hatta hemen bu başlık altında senaryoya katkıda bulunmak isteyenleri , cizimlerde kalemini öttürecekleri alalım listemizi cıkaralım.

kocainum-o

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/11/2007 04:29 tarihinde Daesu tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 27 Nov 2007, 04:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fotograf konusunda benden istekleriniz olabilir, bekliyorum.
photoshop tutorial' ları hazırlamaya çalışacağım bir de, aklınıza bir şey gelirse sormaktan çekinmeyin tabi.

i 've been alienating people since i was 3.
Üye
ID § 27 Nov 2007, 04:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ps için tuto ii olur en basitinden başlanırsa güzelce herkes öğrenir

Anh Mi Sah Ko
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Nov 2007, 05:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çizim tutorialları süper olabilir özellikle spesifik objelerin çizimlerinde yada anatomik çizimler ile ilgili bişeyler süper olurdu

Pati canını senin..
Üye
ID § 27 Nov 2007, 05:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Avatar koyun abi. Görsel bölümünün modu avatarsız mı olurmuş

Ayrıca ps tuto güzel olur. Bir resmin içine diğer resimden küçük parça nası konur, ne bileyim pankartlara viktor göreve nasıl yazılır falan onları öğretin.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
TW
ID § 27 Nov 2007, 05:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ciplak kadin fotoraflariyla dosensin bolumun her yeri, sanat icin.
Gökkuşağı
ID § 27 Nov 2007, 05:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
+1
Üye
ID § 27 Nov 2007, 07:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evt avatar şepalım, ne koysam heh

ben ps master degilim bilgim biyere kadar, çizer adamız biz.
psdede yaparız tutolar..eliniz alışır
yavaştan zorlaştırırız.

kocainum-o
Yörünge Disi
ID § 27 Nov 2007, 10:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
foto! şu fotoğraf olayını en basitinden anlatabiliyorsanız anlatın yahu.. pek makule geçicek bişi.. ancak sadece milyorr hatta trilyen dolarlık dev SLR aletler için değil; diğer makinelerle de (ne biliim hatta poloraoid ile bile) kullanılabilecek basit bilgiler önemli. nasıl fotoğraf çekilmelidir, kadraj nedir, nasıl bir kompozisyon olmalıdır etc. yoksa yapamayacağım bi iş için gidip kontrilyoorr poundluk makineler almayacağım aşikar.

yani hızlı hızlı gitmek yerine yavaş yavaş gitsin ancak basitten -çok basitten- başlasın, belki +1 fotoğraf düşkünü daha katılır. ha?

lütfeeen
slr makinelerin fiyatı yaratılmak istenen etkiyi katlamak için abartılmış olabilir. tipografik hatalardan kraliçe elizabeth sorumludur. ayrıca vakit oldukça çoook basit ps hedeleri ben de koyabilirim belki.

bu arada hayırlı olsun efendim..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/11/2007 10:59 tarihinde dasaaa tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 27 Nov 2007, 11:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet çizim ve PS'de renklendirme gibi şeylerin tutoları olsa efsane olur. Çoğu kendini çizer sananın sitesine 5-10 basar yani.
Bi de mesela en çok tartışılıp konuşulan konulardan biri de çizim tableti olayı. Çok sayıda kişi almak istiyo ve olay hakkında hiçbi bilgisi olmadığı için yanlış şeylere gidebiliyo kafası. Bunların da bi listesi falan olsa, kimin alması gerektiği, kullanım kolaylığı falan gibi, o da efsane olur.
Çok mu istek oldu ya tongue sticking out smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/11/2007 11:06 tarihinde Kojiroh tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 27 Nov 2007, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tmm birde tablat katalogu yapim sizlere.
foto işleri chiptech'e bakıyor,

ama bunlar yavaş yavaş olur hergün 5 topic beklemeyin smiling smiley

kocainum-o
Yörünge Disi
ID § 27 Nov 2007, 12:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her türlü tutorial iyi gider.
Üye
ID § 27 Nov 2007, 13:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çizgiroman fikrini acayip tuttum, şahane fikir.

Wubba lubba dub dub!
Üye
ID § 28 Nov 2007, 02:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çizgiroman eglenceli olabilir gibi =)
Üye
ID § 28 Nov 2007, 10:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Daesu
misal,
çizim konusunda benden istediginiz şeyler varmı, ilk orta ve üst düzen tutorialler yapsam size bakar, gaz olur cizermisiniz
hakkını verirmisiniz
istekliler varmı. böle güzel sanatlara hazırlık kursu veren adamlar gibi hissettim bir an kendimi..
adamın iştahını kaçırıyorsun sen smiling smiley
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum