[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Masaüstü
|-- |-- |+ Suikoden bilen Varmı?...
Yazar RSS Konu: Suikoden bilen Varmı? {1913}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 15 May 2007, 22:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mümkün Tabikide
Üye
medal 1k
ID § 16 May 2007, 12:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bide oyunu bulsak xD
Üye
medal 1k
ID § 19 May 2007, 07:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben sağlarım oyunu da , emülatörü de , FAQ dosyasını da...
Viktor'yaaa
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jun 2007, 01:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
su emulator olayini bi anlatsan super olur
hangi emulator ayarlari ne faq yap yararlanalim terazine tikliyalim xD
Yörünge Disi
ID § 05 Feb 2008, 08:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
VGS emülatörü diski takıp direkt oynamanı sağlar. Tek yapman gereken ayar tuşları konfigüre etmektir.

EPSXE emülatörü ise VGSden farklı olarak ISO uzantılı PSX sanal disklerini açmanı sağlar. Buna karşın, ayarları oldukça fazladır ben kendi kullandım ayarları/plug in'leri yazacağım:

EPSXEye tıklar tıklamaz bir config wizard gelecek, sana klasör altındaki plug in'leri seçmeni isteyecek, bu yüzden paket halinde içi plug in dolu EPSXE paketlerini seçmen yararlı olur.

ilk adımda BIOS isteyecek. BIOS'lardan biri mutlaka recomment olarak işaretlidir seçin onları.

1- Video için Pete's 3D Driver
Window Mode açık yapıp FPS Limit on olduğundan emin oluyoruz

Texture Quality: "Best colors more ram needed" yazan yeri seç, Texture Filtering: 0 ( "none" ) , off screen drawing: "extended" , advanced blending: "hardware" , frame buffer textures: "gfx buffer - can be slow" , framebuffer access: "emulated ram"

2- Audio için P.E. Ops DSound Audio Driver (4 kutuyu da doldurup kaçıyoruz)

3- CD rom için de Pete's CDR ASPI/IOCTL (Config kısmına girip test'e basın CDyi en iyi ayarlar için yapılandırır)

son aşamada tuş ayarlarını yapalım ve tada. artık sorunsuz şekilde PSX oyunlarını oynayabiliriz.

geç olsun güç olmasın demiş atalarımız.

edit: VGS emülatörü 2001 başındaki sürümü çıkartır çıkartmaz Sony tarafından satın alındı ve kapatıldı. Bu nedenle 1.4.1.0 sürümü XP'ye uyumsuz. Ben emülatörün hayranları tarafından yapılan bir XP patch kullandım bu sayede sorun yaşamadım. Emülatörü bulamazsanız bana söyleyin e postadan atarım. Aynı şekilde EPSXE için güzel bir paket dosya hazırlamıştım onu da yollarım isteyen olursa.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 05/02/2008 08:12 tarihinde SturmVogel tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 31 Jan 2015, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kasımda PSN'e geldi 1 ve 2, daha önce emülatörde oynamaya çalıştım ama şimdi vitaya aldım orda oynuorum ve muhteşem oyun. 9.99 US PSN'de haftaya EU PSN'e geliyor.

Oynamyan varsa bence kesin oynamalı.

Çok acaip heh.
Üye
ID § 31 Jan 2015, 16:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kitabı daha iyidir kesin onu okuyalım. xd
Viktor'yaaa
ID § 31 Jan 2015, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
14 sene ne cabuk gecti ya sad smiley

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Jan 2015, 20:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
>Suikoden III and IV hd remake when!?

ABV konami
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum