[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Masaüstü
|-- |-- |+ Suikoden bilen Varmı?...
Yazar RSS Konu: Suikoden bilen Varmı? {1993}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Viktor'yaaa
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Sep 2001, 01:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Konaminin Suikoden adlı harika rpgsini bilen/oynayan varmı?Ben suikoden 2yi oynadım ve hayran kaldım.Hikayesi bugüne dek gördügüm en süper hikaye.Şimdi ilkini arıyom bilen varsa yardım edebilirmi lütfen.

(Dagınık cumle diye buna denir)
Pati
medal 1k
ID § 07 Sep 2001, 04:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende suikoden 2'yi yarısına kadar oynadım ve bende çok beğendim.
suikoden 1'i bende hiç bi yerde görmedim. sana tavsiyem vagrant story'yi alman.
tek kelkimeyle muhteşem, aşmış bi oyun. suikoden halt etmiş bence.
mutlaka al. Neymiş? "Vagrant Story"
Viktor'yaaa
ID § 07 Sep 2001, 20:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla Vargant storyi de oynadım ve çok sevdim fakat hala Suikoden benim için bir numara.
Yörünge Disi
ID § 16 Jan 2005, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o oyunun bende 2.cisini oynadım tek kelimeyle harika şimidiki rpgler yanından bile geçemez bir kere bitirdim ikinci kere bitirecektim cd bozuldu ama sonunda krala noldu hiç anlamadım,şimdi o oyunun üçüncüsü dördüncüsü falan var galiba ama onlarıda bi türlü bulamadım[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Üye
medal 1k
ID § 16 Jan 2005, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
platform?
ayrıca nerden bulunur?
caponca mıdır?
oynayanı vardır, güzeldir de nedir yani?[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider
Yörünge Disi
ID § 17 Jan 2005, 00:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ingilizce ve rpgdir ikincisini bulamazsın çok eski oyundur ama ps2se üç ve dördüncüsü var kasarsan belki türkiyde bulabilirsin heralde,ama şimdi sana ne kadar anlatsamda anlamazsın oynayanlar bilir oyunun harikalığını[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Üye
ID § 13 Mar 2006, 12:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
play station da 1 kere bilgisayarda 2 kere bitirdiğim bir oyun suikoden 2 çok sevdim 2 tane farklı sonla karşılaştım hikayesi çok sürekleyici oyun daki ordu savaşlarıda çok zevkli bazılarında yenilmekten kurtulamasamda(senaryoda yenilmek şart ne yaparsam yapayım yeniliyorum bazılarında) çok zevkli ana karakterler yan karakterler hepsi birbirinden güzel özellikle ayı viktor çok komik smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 26 Mar 2006, 17:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sukioden Mi Abooww...O.O Hayatımın Oynudur...24 saat Aralıksız Suikoden 2 Oynamış Tım Bi Ara=) Bu arada Suikoden 5 Çıkmış Haberiniz OLaaa...
Yörünge Disi
ID § 28 Mar 2006, 04:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi guzel hos bir oyundurda thread acılalı nerden baksan 5 sene olmus adam coktan alıp bitirmiştir be oyunu =)
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2006, 12:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni Gördüm be Nabam...
Üye
ID § 06 Apr 2006, 17:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Suikoden 3 ü bulamadım. 4. yü aldım ama grafikler çok sönüktü ve 2. sinin esprili hali filan yokru. Keşke 5 i güzel yapabilseler. Eski grafiklere bile razıyım yeterki o kadar güzel olsun oyun.
Üye
medal 1k
ID § 07 Apr 2006, 01:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
5 Çoğu Sitede 9.5 Ortalama İle Gidio =)
Üye
medal 1k
ID § 11 May 2007, 16:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Suikoden'i sevsem de aynı tarzdaki Front Mission serisini ayrı tutarım , olay konsol stratejisi olup aşmıştır

[ Mesaj 11 Mayıs 2007, Cuma - 16:18 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Viktor'yaaa
ID § 12 May 2007, 06:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
07 Eylül 2001 tarihinde veya belkide cok daha once actigim patideki ilk topiclerimden birini hala canli tuttugunuz icin tebrik ederim lol
gorunce direk WTF moda girdik iyimi

bu eylulde 6 yasina giricek teeeeey teeeeeey
zaman ansilda hizli geciyor

[ Mesaj 12 Mayıs 2007, Cumartesi - 06:57 tarihinde, Viktor tarafından güncellenmiştir ]
Üye
medal 1k
ID § 15 May 2007, 19:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
SUikoden2 yi PS1 de oynamıştım ama o zaman beynim basmamıştı , emulator bulupta pc de oynamamız mümkünmü??? Süper oyundu şimdi hatırlıyomda..
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum