[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Masaüstü
|-- |-- |+ Infinity...
Yazar RSS Konu: Infinity {1163}
  [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Nov 2013, 19:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.infinitythegame.com]

Model oyunu ama Warhammer'dan farki buyuk ordular yerine 5-10 adam ile oynanmasi. SRPG'yi cok andiriyor oyunlar ama daha karmasik ve zor bence. Kurallari cok iyi, epey epey hosuma gittiler yani. Modeller de hos. Fiyatlar da hos. 150 TL filan harcayinca bir standart ordu kurulabiliyor.

Simdi uzun uzun anlatmayip sunu verecegim, 12 sayfa bir dokuman oyunun nasil oldugu hakkinda temel bilgi veriyor: [www.infinitythegame.com]

Oyunun tum kitaplari sitesinde beles zaten.

Deginmek istedigim en onemli noktasi genelde 7-8 figurle oynandigi icin epey taktiksel oldugu. Ayrica oyunlar gorevler uzerinden donuyor. Bir grup mesela bir tutsagi haritanin bir ucundan oburune gecirmeye calisiyor, oteki grup da bu adami kacirip kendi bolgelerine goturmeyi. Boyle farkli farkli seyler var.

Guclu asker koyma ile cok asker koyma arasi filan da epey dengeli, su 10 sayfalik seye bakarsaniz (yarisi resim zaten) analrsiniz.

Tavsiye ederim. Anime estetikleriyle dolu bir sci-fi oyunu iste.

PS. Ilgilenenler bunu da indirsin, tum kurallarin gayri resmi toplamasi: [cl.ly]

Magic: The Gathering Online = GERGE

2 defa güncellendi. Son güncelleme 21/11/2013 20:01 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 21 Nov 2013, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne kurdun sen?
TW
ID § 21 Nov 2013, 20:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sunu aldim: [infinitythegame.com]

Bir de ek sunu aldim: [infinitythegame.com]

150 puan oluyor bunlarla. Bir 150 puanlik, bir de 300 puanlik oluyor zaten.

Niye bu diye sorarsan ustunde Bakunin yaziyor ve modeller digerlerine gore daha guzel geldi diye =)

Yörünge Disi
ID § 21 Nov 2013, 20:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GW ordun var mıydı senin hiç?
TW
ID § 21 Nov 2013, 20:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok ama etrafimda neredeyse herkesde oldugu icin (oversoul ortami iste) iyice biliyorum. Bu daha cekici geldi bana ama, bunu aldim iste.

Yörünge Disi
ID § 21 Nov 2013, 20:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayırlı olsun. Mesela arada çok güzel modeller görüyorum ama arada çok alakasızlarda var o kedi kız tarzı olan gibi henüz karar vermdim ben ama küçük bir şeyler ile kurabilirim belki ilerde.
Üye
medal 1k
ID § 21 Nov 2013, 20:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilgimi çekti inceliyorum. warhammer-d&d miniatures arası bir şey arıyordum oyun için

"Kafalarına at Emine"
-RTE
TW
ID § 21 Nov 2013, 20:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fantasy degil bu ama epey iyi oynadigim kadariyla.

Üye
medal 1k
ID § 23 Nov 2013, 06:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fiyatlar o kadar az model için outrageous ama.

Such a quiet thing it is, to fall. Far worse is to admit it. - Kreia

I'm gonna make him an offer he can't refuse. - Don Vito Corleone
Yörünge Disi
ID § 29 Nov 2013, 20:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buna başlayasım var. aslında GERGE haikkaten tam senlik bunlar turn based tactical strategy.

Istanbulda kimler var oynayan
Üye
ID § 03 Jan 2015, 19:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PanOceania var bende, İzmir'de ateş edişilecek adam arayan varsa iki sıkarız birbirimize.
Üye
ID § 12 May 2015, 02:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Başlamaya karar verdim. Nomads (Corregidor) karar verdim gibi. Gerçi hiç bir fikrim yok sadece modelleri ve backgroundları hoşuma gitti. Oynayan varsa tavsiyelere ve fikirlere açığım.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum