[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Masaüstü
|-- |-- |+ Warhammmar 40k...
Yazar RSS Konu: Warhammmar 40k {3036}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 23 Feb 2013, 22:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ikisinide oynadimda ben daha cok techpriest arbitriter falan olmaiy seviyorum marine marine gezmektense

şişkolardan nefret ederim
Üye
medal 1k
ID § 25 Feb 2013, 09:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ankda oynayan varmı

Ok thanks, bye.
Üye
medal 1k
ID § 16 Mar 2013, 14:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu an ankaradayım hep yazacaktım üşendim, herhangi bir oyun var mı yarın bende izlesem smiling smiley

Başka bir aşk istemez, Aşkınla çarpar kalbimiz.
Ey VATAN gözyaşların dinsin yetiştik çünkü biz.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2013, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
salı perşenbe dnd pazar masquerade oluyor bu pazarda convenction var

Ok thanks, bye.
Üye
ID § 17 Jan 2014, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arkadşalar ben 1 adet dreadnought 1 adet de sm chaplain almak istiyorum. ama boyanmış bir arkadaştan almak istiyorum. Games Workshop la ingiltereden zart zurt değil.

bana yardımcı olabilecek olan var mı?

Neden ordu almıyorsun derseniz, ben istemiyorum ordu. boyamaya artık vaktim yok aslıda sebeplerden biride bu.

bir de benim orduya bedel bir chaplain im var zaten [www.1-6th.co.uk]

istiyorum ki bir de gerçek SM dread in ve 1 adet en azından sm ile chaplain im olsun.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/01/2014 13:33 tarihinde KaRa_DaVuT tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 17 Jan 2014, 13:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Komutan
Shared World olduğu için fazla W40K romanı okumadım, ama bildiğim kadarıyla en çok tutulan W40K yazarı Dan Abnett.

=)

evet abi dan abnett cok tutuluyor zira karısı yazmasına yardımcı oluyormuş
Üye
medal 1k
ID § 17 Jan 2014, 13:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yanımda bana ilham verecek onun gibi bir kadın olsa ben bile neler yazarım.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/01/2014 13:54 tarihinde Komutan tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2014, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya bu kitap fiyatlarının hali ne. Özellikle 2000 öncesi kitaplar 100-150 dolar arası. Birde kargo eklenecek. Amazonda da aynı, abebooksta da. Çok az basıldıkları içinmi acaba? Gerçi yeni kitaplar bile pahalı, ama eskiler bayağı uçuk.

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Sep 2014, 11:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Horus Heresy serisi tr'ye kısıtlı miktarda geldi(çeviri değil tabi). Onları ben 20 tl'ye falan alıyordum. Bitince de kalanını ebook olarak hekırzladım =/

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım
Üye
medal 1k
ID § 21 Dec 2014, 03:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geçen Remzi kitap evinde 3 kitap denk geldi, ikisi horus heresy den, biri ultramarines ten.. Gerçi ucuz değildi ama kargo beklemekten iyidir. Bazen kargoyla gelen kitapların sağı solu ya da kapakları yamuluyor..

Üye
ID § 09 May 2017, 15:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
haziran veya temmuzda 8th edition:

yeni bir cesit Space Marine geliyor.

faq:
[warhammer40000.gw-hub.com]

[>◕_◕]>_hype for the hype_<[◕_◕<]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/05/2017 15:59 tarihinde Norak tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 16 May 2017, 16:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni Space Marine, Primaris:

ilgili faq:
[warhammer40000.gw-hub.com]

Üye
ID § 20 May 2017, 10:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

hmmmm...

ne bir kitabını okudum ne de bir kere masaüstünü oyunun oynadım ama wikisinden okuya okuya hastasıyım şu Warhammer 40K'nın.

Parodi hesap
Üye
ID § 20 May 2017, 11:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kitaplara baslamak zor degil, hepi topu 350+ tane roman, 50 civari anthology, 400+ short story, 65+ audio drama, 50-60 novella falan var,

mesela horus heresy serisi, tek yapman gereken sunu cozmek:

evet.

reading order diye aratinca da genelde soyle birsey cikiyor:

Üye
ID § 20 May 2017, 12:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim tavsiyem eğer oyunlardan sağdan sondan genel ortamı, önemli isimleri falan biliyorsanız Horus Heresy'i okumanız. Daha sonraki kitaplardaki önemli olayların temelleri bu seride oluyor genelde. Bu serinin kitaplarında başka serilerin eventlerine bir sürü bağlantı yapılıyor. Bunun yanında 40k evreni neden 40k evreni olmuş mevzusu, kaos nedir ve milleti nasıl kafalıyor, diğer serilerde uzaktan bahsedilen mitolojik kahramanlar, insanlar neden faşist ve fanatik hale geldi gibi konuları yine bu seri işliyor.

O karışık tablolar timeline'a göre dizmeye çalışınca çıkıyor. Wikiden horus heresy'i arayınca gayet düz bir sıra bulabiliyorsunuz. Bütün hikaye o düz sırayı takip ederek açılıyor. O yüzden mesela o sıraya göre okumayınca karakter ya da eventler kaçabiliyor. Kitapların hepsi zorunlu değil. Normal 40k kitapları gibi bir cepheyle hiç ilgilenmiyorsanız atlayabiliyorsunuz. Örneğin, thousand sons ve leman russ arası savaşı işleyen iki kitap var. Bana göre Thousand Sons üzerine olanı okumak fazlasıyla yeterli. Olayın o noktaya neden geldiğini ve nereye gideceğini daha iyi açıklıyor. Diğer kitap Russ'ın ordusu hakkında bilgi edinmek isteyenler için daha uygun. Böyle atlanabilecek kitaplar da var yani. Birkaç karakter ve eventin kaçma riski var tabi ama hayati bir kaybınız olmaz.

Özellikle bu seriye girmek isteyen varsa ne okunmalı ne atlanmalı gibi konularda yardım edebilirim.

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum