[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Masaüstü
|-- |-- |+ Tarrasque öldürebilen insan evladı?...
Yazar RSS Konu: Tarrasque öldürebilen insan evladı? {6253}
Syf: ««/ 10 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Dec 2009, 21:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
BEN DE SENİN BU TOPICTE NE İŞİN VAR DİYE GİRDİM BAKMAYA TROLL OLDUĞUNU ANLAMALIYDIM.

Spacecake#2892
Üye
ID § 07 Dec 2009, 21:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Buyse
dostum çok geçmiş olsun, büyük olay atlatmışsın.

BU ARADA.

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Spacecake#2892
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Dec 2009, 22:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İçinde dinamit olan 1 milyon insan yedirsek,sonra o dinamitler içinde patlasa ölebilir.

Evil yaklaşımla üstesinden gelinmeyecek durum yoktur.

Have a nice day!!!
Üye
ID § 07 Dec 2009, 23:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Ardeth
Wish atıyorsun ölsün bu mahluk diye sonra dm seni tarrasqueı'n öldüğü zamana ışınlıyor, artık nasıl öldüyse bilemem.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S

şu wish in DMler tarafındna abuse üne de hastayımdır

şöle ölsün falna dediinde bi kere bile tamam lan öldü demez hep saçma sapan yollardan yapıp sana işkence çektirirler, DMLerin en mutlu olduğu an herhalde birisi wish atınca

/人◕ ‿‿ ◕人\
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Dec 2009, 23:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Tenekeadam
İçinde dinamit olan 1 milyon insan yedirsek,sonra o dinamitler içinde patlasa ölebilir.

KotoR'da buna benzer bişey yapıyoduk sanki, grenade'li kemik mi ne yediriyoduk heyvana, içinde patlıyodu.
TW
ID § 07 Dec 2009, 23:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mortis
Alinti
Ardeth
Wish atıyorsun ölsün bu mahluk diye sonra dm seni tarrasqueı'n öldüğü zamana ışınlıyor, artık nasıl öldüyse bilemem.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S

şu wish in DMler tarafındna abuse üne de hastayımdır

şöle ölsün falna dediinde bi kere bile tamam lan öldü demez hep saçma sapan yollardan yapıp sana işkence çektirirler, DMLerin en mutlu olduğu an herhalde birisi wish atınca

ki cok büyük sacmalıktır,

wish veya miracle atınca, eğer attığın miracle'sa tanrının en sevdiği kulu olarak senı öyle üzecek olaylara girmez, tarrasque ölsün dedınmı tarassque'ı öldürür, üstüne etrafını miranda kerrlerle kim smithlerle donatır.

wish zaten boundladığın, senın "at will"ine calışan bir mahlukatın soylediğini bile değil, aklından kalbinden geceni yapması.

öle yane

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Yörünge Disi
ID § 08 Dec 2009, 12:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
It's a miracle.

Xunn.
Üye
medal 1k
ID § 26 Jan 2010, 18:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kalıcı hasar verilebilir 10 sene önce falandır herhalde düşünmüştük. Eski olay olduğu için ve artık ilgilenmediğimden dolayı eksik veya yanlış yazabilirim. magical bir crosbow ile içine traplar yerleştirerek vede bu oku attıkdan sonra büyünün ismini hatırlamıyorum bir yerden bir yere ulaşmasını sağlıyor cismin neyse sonuç olarak ateş ederiz tarasqın girdiği noktasından arka noktasına çıkana kadar sonsuza kadar devam ediyor magical olduğu için oka zarar gelmiyor içindede sonsuz tane trap sürekli patlıyor. regenerationından fazla zarar yediği için belli bir süre sonra delik açılıyor :d

Ok thanks, bye.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/01/2010 18:27 tarihinde Wolas tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 06 Apr 2010, 10:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Narsil
Bir Arcane Age adventure'ı olan How the Mighty Are Fallen'da Karsus'a 12. level büyüsünü yapması için yardım eden grubu oynuyorsunuz, Gold Dragon epidermisi ile Tarrasque'ın parçası lazım oluyor, kesiyorsunuz. Zira Arcane Age karakterleriniz 38. Level Arcanist, 36/36 Bladesinger, 40 Fighter, 38 Priest of Tiamat gibi hoyrat adamlar oluyor. Aynı zalimliği sadece A Paladin in Hell modülünde görmüştüm, herkesin 20. level olduğu ve savaşların roundda 3 wish, 4 Power word kill atılmadığı zaman "sıkıcı" geçtiği bir maceraydı. Çok fena zamanlardı çocuklar, çok.

wow'u andırdı bana. cataclysm'de iyice coşcaz...
Syf: ««/ 10 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum