[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Masaüstü
|-- |-- |+ Tarrasque öldürebilen insan evladı?...
Yazar RSS Konu: Tarrasque öldürebilen insan evladı? {6311}
Syf: ««/ 10 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 14 Aug 2005, 17:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bugün bi topic yüzünden eski oyunlar felan aklıma geldide merak ettim..ciddi sapıtılmadan oynayan bir oyunda ciddi bir dm yönetiminde tarrasque öldürebilen grup oldumu? ya da karşısına çıkma anılarınız varmı? bizimki çok komik olmuştu çünkü tongue sticking out smiley[signature][hline][_Show me the shadow where true meaning lies..__So much more is made in empty eyes.. ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Aug 2005, 17:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla 1-30 arası uzuuun süreli oynayan gruplar gibi bir grup bulamadığımdan, genelde one-shot hikayeler oynadım
1. level halimle bırak tarrasque öldürmeyi, tarrasque gören birini bile görmedik smiling smiley[signature][hline]Beş Hececiler
Üye
ID § 14 Aug 2005, 18:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Wish atıyorsun ölsün bu mahluk diye sonra dm seni tarrasqueı'n öldüğü zamana ışınlıyor, artık nasıl öldüyse bilemem.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Üye
medal 1k
ID § 14 Aug 2005, 18:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Monklar lvl 20 de anında gebertir bi tarasque ı[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Üye
medal 1k
ID § 14 Aug 2005, 18:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tarasq değil de benim bi oyunda onun ufağı bi NPCm vardı smiling smiley med. size bilemedin large, zeki, çevik, ahlaksız :-p onu öldüremedi tabi kimse...

bi oyunda da bildiğimiz tarrasque'ı kullandım. manual of planesde neth, the plane that lives ya da öyle bişe vardı. ondan yolaçıkarak yaşıyan ve sürekli büyüyen bi demiplane peydah etmiştim. vaktizamanında neth'in önlenemez büyümesini engellemek için içine bi tarasq salmışlardı, plane'i yiyerek geçimini sağlıyodu falan... 3 tane miydi yoksa? :-p

[Bu mesaj Grudge tarafından 14 Ağustos 2005 18:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
ID § 14 Aug 2005, 19:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
monklar derken kaç monktan bahsediyoruz smiling smiley[signature][hline]Bu hayattan asla sağ kurtulamayacaksın.
Üye
medal 1k
ID § 14 Aug 2005, 19:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1000 tanesi birleşse öldüremezler hiçbirisi wish atamadığı için :-p
Üye
ID § 14 Aug 2005, 20:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yani öldürmek derken lafın gelişi. indirmek diyelim. smiling smiley[signature][hline]Bu hayattan asla sağ kurtulamayacaksın.
Üye
medal 1k
ID § 14 Aug 2005, 20:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Ancalagan, 14 Ağustos 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
Monklar lvl 20 de anında gebertir bi tarasque [/quotee]ee..o biraz vakit kaybettirir.. smiling smiley

wish i dışlayalım bu arada..hani yere yığıldığını gören varmı..tabi yığılması mümkünse smiling smiley[signature][hline][_Show me the shadow where true meaning lies..__So much more is made in empty eyes.. ]

[Bu mesaj Christoph_Vassel tarafından 14 Ağustos 2005 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
TW
ID § 14 Aug 2005, 23:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu ana kadar bir adet uzun süreli oyunumuz olmuştu. Level1 başladık ve oyun tam 8 sene sürdü. Sonunda geçen sene bitti. 6 kişi başladığımız oyuna çeşitli dönemlerde 3-4 kişi daha katılmıştı devam etmiştik ve sonunda 4 kişi sağ kalmıştı, onlar olarak da aştık zaten. Oyun bittiğinde level20ye anca ulaşmıştık gerçi. Ama yine de asla Tarrasquela karşılaşamadık. Ha ama gruptan oldukça iri yapılı ve Aras isimli bir arkadaşa Arrasque derdik onla her session beraberdik hemen hemen o ayrı smiling smiley[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Üye
medal 1k
ID § 15 Aug 2005, 09:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tarrasque ölüyorsa DM ciddi değildir zaten=P[signature][hline] Let me in, i'll bury the pain.
Pati
medal 1k
ID § 15 Aug 2005, 09:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tarrasque ( ya da her nasıl yazılıorsa ) öldürülmek için varolan bir yaratık değil zaten. Bir nevi invincible, zaten o yüzden de gayet neutral bir yaratık. Hangi insan evladı bir tarrasque 'e dalar zaten o bir tartışma konusu, onu öldürebilecek bir grup ayrı bir tartışma konusu..

Öyle 20th level Monk falan maymun olur Tarrasque karşısında.[signature][hline]Those who don't understand Linux are doomed to reinvent it, poorly.
Üye
ID § 15 Aug 2005, 09:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tarrasque bence böyle 40-50.lvl felan bir yaratık olmalı. ama CR'si 20. Titan'ın bile 21 smiling smiley
Bilmiyorum ben mi çok abartıyorum yoksa TSR mı çok hafife alıyor bu yaratığı.
Forgotten Realmste adım başı lvl 20-30 karakterle karşılaştığımızdan çok da zor olmaması gerek.[signature][hline]Beş Hececiler
Üye
ID § 15 Aug 2005, 10:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet Tarrasque çok basit yani öyle büyütelicek bir şey değil...Ara sıra yer yüzüne çıkıp karını doyurduğundanölmemiş bu güne kadar yoksa 24 saat dolaşsa ortalıkta çoktan gebermişti....Fr da çok daha güçlü yaratıklar ve kahramanlar var...
Üye
medal 1k
ID § 15 Aug 2005, 10:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tarask dediğin öcümüz anca kahrından falan ölür, ya da sıkıntıdan patlar. pek bir yolu yok "indirmenin". zaten koyuluş amacı da hani böle bir hayvan var(int 3) arada bir(bir kaç yüzyılda bir) çıkıp biraz yakıp yıkıp sonra uykuya çekiliyor.

ama fr 3 yaşındaki çocukların nezle olup hapşırıp o esnada çıkan magic misille goblin yere serdiği bir dünyadır. cihangirin kedileri gibi frnin büyücüleri vardır. ejderler her yerde kol gezer falan. ben tarask olsam tırsar kaçardım ordan.[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Syf: ««/ 10 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum