[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Masaüstü
|-- |-- |+ İstanbul'da frp cafe...
Yazar RSS Konu: İstanbul'da frp cafe {6371}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
ID § 18 Jul 2005, 17:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yahu istanbulda nereleri kaldı adam akıllı makarna yiyip guzel bir odada frp oynayabilecegimiz bir yer.. en son kayıpta idim sad smiley
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2005, 19:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben aciyordum öss ile brz asim belaya girdi ondan önceliklerimi degistirdim fakat korkma istanbula döndügümde büyük ihtimal acarim hatta bu konuyla ilgili eski bi topic bile vardi
Üye
ID § 19 Jul 2005, 09:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kadıköy de gitar var..harika ötesi bir yer...yani tamam abartmayım ama çok rahat..oda parası almıyorlar...sessiz..önceden belirtmeniz lazım geleceğinizi çünkü dolu olma ihtimali var...çok güzel çook
Üye
ID § 19 Jul 2005, 14:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tam olarak nerde bu gitar..
TW
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jul 2005, 22:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rexx'in yanında bi sokak var, rexxin baktığı dört yol ağzı. orda yokuş aşağı inerkene sağda.
spor salonunun ikamet ettiği sokağın girişini geçtikten hemen sonra.
gitar iyidir güzeldir, odası rahattır sessizdir, çalışanları samimidir kafadır, ama içecekler pahalıdır smiling smiley[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
Üye
ID § 28 Jul 2005, 11:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
e oda parası almıyorlar abi smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 29 Jul 2005, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
saklikent vardi ne oldu ona ?
Üye
medal 1k
ID § 30 Jul 2005, 02:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kapandı, sahibiyle sohbet ettiğimizde yıllarca zarar etmeme rağmen çok uğraştım ama artık gücüm kalmadı kapattım dedi.
Üye
ID § 30 Jul 2005, 09:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bi de kadıköyde saklı kent var..ismine kanıp gitmeyin...çok boktan bir yer...(bence)
TW
medal 1k medal 5k
ID § 01 Aug 2005, 17:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün gittim dediğin yere, hakikaten boktan bi yer.
su istedik, 45 dakikada geldi öyle diyim. başka şeyler de istenmişti ama en teferruatlısı ice teaydi öyle diyim.
gitar kafeye kasmayın bu arada, 20 ağustosa kadar tadilatta olacakmış. kadıköy gitardan bahsediyorum taksimdekini bilemem.[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
Üye
medal 1k
ID § 02 Aug 2005, 22:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biz ancalagani bekliyoruz...[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Yörünge Disi
ID § 03 Aug 2005, 01:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trip frp cafe varmış ama çok doluymuş oraları hiç gitmedik ondan[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Yörünge Disi
ID § 03 Aug 2005, 06:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gerekli Şeyler in üst katı var frp için dizayn edildi..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Üye
ID § 03 Aug 2005, 08:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hımmm gitarın 20 ağustosa kadar kapalı olması iyi biz bu hafta sonu hayal kırıklığına uğrtadık kapalı olduğunu görünce hepten kapandı sandık....Gerekli şeylerin üst katı gerçekten sevimli uygun ama biraz sessiz olmayı şart koyuyorlar.Hiç bir ücret talep etmiyorlar.Trip ise bildiğim kadarıyla frp cafe değil internet cafe(hiç gitmedim ama arkadaşlardan biliyorum sadece sihirli kulenin bir standı var zar fln satıyorlar o kadar)
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Aug 2005, 12:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Hamatula, 30 Temmuz 2005 09:17 tarihinde demiş ki:
Bi de kadıköyde saklı kent var..ismine kanıp gitmeyin...çok boktan bir yer...(bence)

Ya bu is Yusuf un yaptigi gibi zevk icin yapacaksin ama Yerin kira oldumu yapacak bisey yok sürekli zarar... Kendi yerin olcak fazla kazanc ummuycaksin[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum