[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Karalama Defteri
|-- |-- |+ Kitap Takası - İstanbul...
Yazar RSS Konu: Kitap Takası - İstanbul {2107}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Apr 2015, 22:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ebookundan oku tekrardffdg

Ya zaten başucu kitaplarınızı takaslayın demiyo kimse, nitekim ben de başucu kitaplarımı sunmadım takasa. Onun harici kitaplar da kütüphanede çürüyeceğine okunsun. Ha zaten ödünç takas gibi bir sistem de geliştirebiliriz ille de kitaplığımda dursun benim o diyenle. İstifçilik manasız. Ha kitap konusunda istifçiliğin kralı bizde o ayrı mesele, ama işte insan bazen ne okumak istediğine karar veremiiyo...

Ayrıca isteyen olursa kitabı satarım da sahaflardan ucuza, bu koyduğum kitapları sahibindene de koymuş hatta hatun bugün paticiğe inanmadığı için. Ordan da arayıp bulabilir satın almak isteyen olursa. Olmazsa da üşenmezsem mezata götürcem bi hafta. Hakkaten kütüphanemdeki hiçbir şeyi okuyasım gelmiyo şu aralar, türkçeyi kavurup geçen yazarlar arıyorum sürekli, beni bir oğuz atayın, bir bilge karasunun, bir feyyaz kayacanın rüzgarında savurttursun istiyorum hayat

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/04/2015 22:47 tarihinde Drall tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 May 2015, 01:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Saffet murat tura'dan histerik bilinç'i olan var mı? Ya da ulus baker'e başlamak adına okunabilecek basılı bir eseri olan var mı? Ödünç takas ya da düz takas için karşılığında aradığınız bir şeyler varsa belki sunabilirim

Yalnız nasıl da tutmadı topic. Gidip kitapları sahafta satıp sonra kütüphaneden ödünç alarak mı takılsam naapsam. Bu arada tekrar hatırlatayım, bu ille kitap takası topiği değil, oturup çaylarımızı içelim eşle dostla şöyle edebi bir seyahat eyleyelim topiği aynı zamanda. Tabi şu anda hiçbir şeyin topiği değil o ayrı mesele sdfg
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Jun 2015, 01:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Drall

Verilecekler:
Yaşar Kemal-Üç anadolu efsanesi
Orhan Pamuk - Kar
Orhan pamuk - öteki renkler
Oruç aruoba - tümceler
Sylvia plath - sırça fanus (açılmamış pakedinde bu)
Philippe sollers - hayran olunası casanova
Douglas adams - otostopçu/hayat, evren ve her şey
Douglas adams - otostopçu/çoğunlukla zararsız
Buda'nın öğretileri-dhammapada- ingilizceden cengiz büker çevirisi
Füsun erbulak/v. Çolak - cinselliğin kahkahası
Sharon croxford - türkiyenin peynirleri

Arananlar:
Ulus baker - dolaylı eylem
Saffet murat tura - histerik bilinç
Oğuz atay - günlük
Bilge karasu - göçmüş kediler bahçesi

Şu anda aradıklarım bunlar, bu tarz tekliflere de açığım, elimde olmayan ve henüz aradığımdan haberdar olmadığım sınırsız kitap vardır sonuçta smiling smiley

Konuyu hortlatayım dedim, kitaplar aynı zamanda satılık ve sizi seversem ödünçlük, gerekirse hediye edip geçmelik bu arada
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Jun 2015, 09:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Riverwind
ama kitap kokusu :/

97 defa güncellendi. Son güncelleme 09/10/2017 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 31 Jan 2016, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Monte Cristo Kontu var Epsilon yayınlarından. 1.1k sayfa takas edebilirim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 01 Feb 2016, 09:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Epsilon dünyanın en kötü 3-5 yayınevinden biri yalnız
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k

ID § 03 Feb 2016, 23:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
popüler olsun da taştan olsun.
her türlü basıp satarlar.

ahoj pati.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Apr 2016, 11:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Elinde "içimizdeki maymun" olan var mı? Takaslayalım bişeyle, merak ettim kitabı ama durumum yok sdf
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 May 2016, 10:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Elinde "Kelimeler ve Şeyler" olan var mı? Takaslayalım bişeylerle, sonra da geri takaslarız
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 May 2016, 13:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Elinde david philips'ten bişeyler olan var mı? Özellikle "hep vaat hep vaat"i merak ettim, bişeylerle takaslayalım

Aslında umudumu kaybettim bu başlıktan ama en azından kendime not olmuş oluyo aradığım kitapları hatırlamamı sağlıyo sdf
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum