[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Karalama Defteri
|-- |-- |+ rob389 destek...
Yazar RSS Konu: rob389 destek {1603}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Aug 2013, 10:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ekşide nasıl giydirmişler lan ahahah. Yalnız çalışan olarak yorumların tam tersine böyle yardımcı olan, şu da var bunu da sevebilirsin diyen elemanlar denk geldi bana hep. Hatta bazen öküz gibi girip kitabın yarısını okuyup çıktığım falan olurdu, bugüne kadar bi tane ters laf duymadım.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Aug 2013, 10:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi de pandorayla kiyaslanmis ama pandora daha buyuk, baya bi ders kitabi filan da satiyor. muhtemelen geliri daha saglamdir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Aug 2013, 19:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
fenris
Alinti
Deacon
[eksisozluk.com]
en son siparis edeli bi iki yil oluyodur heralde ama hic oyle biseyle karsiasmadim. dedigim gibi turkce kitaplarin fiyatindan daha uygun oluyordu.

aynen. benim de başıma hiç öyle bir şey gelmedi en son 2 ay önce falan kitap almıştım gerçi ama ondan önce uzun seneler bir sorunla karşılaşmadım.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum