[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ figür / oyuncak nereden alınır?...
Yazar RSS Konu: figür / oyuncak nereden alınır? {2381}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Feb 2018, 19:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben figür falan sevmem ama Trump figürü olur ya
Üye
ID § 18 Feb 2018, 19:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Viktor'yaaa
ID § 18 Feb 2018, 19:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Chaoslord
star wars figurleri atılır mı ya ? gitigidiyora koysan alırdık (özellikle eski küçük ve hareketli serilerdense aynı boyutları hareketsiz dandik çıkıyor bu ara)

atmadim zaten kutuda hepsi tongue sticking out smiley force unleashed figurleri var high ground, yoda vs burusuk surat filan. episode 1 figuru var obi wan/maul/quigon hatta padawan anakin filan worthless hani, genlic hatasi :p ha droid ordusu kasicak kadar kotu olmadim o apayri

su var bide, ilerde iyice degerlenirse satarim

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Yörünge Disi
ID § 18 Feb 2018, 19:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende ordu olmasada droid figur var 5 6 tane tongue sticking out smiley 2 droideka 4 b1 droid pek kasılmıyor zaten droid ordusu çünkü ep 1 den sonra çıkanlar dandik (super battle droid hariç onuda bu 2013 te movie heroesda bulamadım sonra kaldı son düzgün seri olacağını bilsem alırdım netten)

1 super battle droid (kolundan lazer atmalı tongue sticking out smiley) 1 vintage general grievous arıyorum (bunu hayvani fiyatta satıyorlar zaten düzgün fiyata bulmak için ebay falan kovalamak lazım dolarda çıktı yalan oldu) tongue sticking out smiley birde bu black series çıkmıştıda ordan yeniden piyasaya sürerler belki diye bekliyordum ama sonra yalan oldu galiba seri confused smiley

ep 1 mauldan bendede var hattta veletken almışım ışınkılıcıını kırmışım (gerçi tam ortadan kırmışım obi wanın kestiği yerden fena olmamış the finger smiley)
obi wan quigon yok satarsan belki alırım çöp değil onlarda pek bakmadım ama mavi kutulu bir seri vardı o versiyonları daha güzeldi sanki smoking smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/02/2018 19:59 tarihinde Chaoslord tarafindan yapilmistir.
Viktor'yaaa
ID § 18 Feb 2018, 20:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
grievous varda en eskisi vintage diil eheue

obiwan ile quigon deluxe seriden sundan

falan filan, ivir zivir iste hep grinning smiley

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Yörünge Disi
ID § 18 Feb 2018, 20:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.ebay.com]
şimdi baktımda evet ep 1 quigon biraz dandik olmuş power of the force gibi tongue sticking out smiley maul ve droidler güzeldi ya confused smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/02/2018 21:00 tarihinde Chaoslord tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 03 Mar 2018, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.sideshowtoy.com]

şu şahane bir şeymiş ama 1000 TL diyor sad smiley
Üye
medal 1k
ID § 03 Mar 2018, 18:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aslında 259 dolar istiyor. bize gelişi 1000tl

her siparişe bu kadar uğraşılır mı la?!

Dayınla evlenip napacan?!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/03/2018 18:54 tarihinde eregorn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 04 Mar 2018, 01:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
su tarz bandai vs. amazon mu aliexpress mi?

[www.aliexpress.com]

[www.aliexpress.com]

[www.aliexpress.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/03/2018 01:29 tarihinde Goering tarafindan yapilmistir.
Viktor'yaaa
ID § 04 Mar 2018, 04:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aliexpressden figur almak kumar baya :p

Üye
ID § 15 Mar 2018, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Galata'da Pop Culture diye bir yer var: [www.popculture.com.tr]

sahiciaraba.com // twitter.com/sahiciaraba
Üye
ID § 15 Mar 2018, 11:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
maksimum 400$ lık figürlere 5k fiyat çekmek gerçekten çok inovatif.
Viktor'yaaa
ID § 15 Mar 2018, 11:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Figurbank mi kursak?

Üye
ID § 15 Mar 2018, 11:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olabilir 5k'dan satar aliexpressin 2$lık replikasını atarız.
Üye
medal 1k
ID § 15 Mar 2018, 17:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bi 3D printer a bakar. Filamentleride en kansorejen-ucuzundan alırız. Fotolarını janjanlı çekeriz beyleee. Her türlü win. Sonra ver elini Uruguay adsfdsdfafag.

O değil de şu negzel yaaa..

[gear.blizzard.com]
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum