[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ figür / oyuncak nereden alınır?...
Yazar RSS Konu: figür / oyuncak nereden alınır? {2385}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jan 2018, 19:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o sitesine göre değişir ya ama amazon zamanından önce gönderiyor.

"I am Fire , I am Death."
Üye
medal 1k
ID § 06 Jan 2018, 20:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sahibinden de var. Ben ordan bulup almistim, 2. El TMNT. rafael, leonardo, donnie & mich..
Cok da memnun kaldim
Üye
ID § 06 Jan 2018, 22:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunlardanistiyorum da var 3-5 bisi.

"Did not your mother about me warn?"
TW
ID § 21 Jan 2018, 14:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdi elimde birkaç figür kaldı iş zamanından, bir tanesi mesela 250 dolra civarında. sıkıntı şu, anime ağırlıklı olduklarından tr'de alıcısı yok gibi bir şey, ederinde kimse vermiyor. ben yine toptan ucuza ilan bırakıyorum gerçi elimden çıksın diye de işte, hatta birazdan buraya da yazacağım da istediğim fiyattan pek beklentim yok, neyse.

Ebay'den şuan bir Türk olarak nasıl ürün satarız? Parayı nasıl güvenli şekilde alırız. Komisyon vs. önemli değil.

Satanlar nasıl satıyor? Bilgi alabileceğim yer var mı ya da bunu yapan?
Üye
ID § 21 Jan 2018, 16:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aliexpress'ten alıyorum ben. aras kargo ile şimdi daha hızlı teslimat sistemine geçmişler. o zamandan beri almadım. eskiden 1-2 ay'ı buluyordu ama 20 dolara kocaman alien predator terminator serilerinin figürlerini almıştım. şu an alsam yine oradan alırım.

orjinal neca toys ürünleri aldım, malzeme ve işçilik gerçekten kaliteli. mcfarlane ve neca gibi marka ürünlerin sahte olma ihtimali düşük.

dans eden yeşil uzaylıyı silkeyim

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/01/2018 16:09 tarihinde nuwa tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 31 Jan 2018, 03:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aliexpresteki figurlerin çoğu çakma 1 tane neca alien figürü aldım arkasındaki zımbırtıların birini ters yapıştırmışlar bide ağzındaki 2. ağzı dışarı çıkmıyordu angry smiley
amazonda genellikle amerikadan satıyorlar 30 d0lar shipping & handling çekiyorlar zaten figur o fiyat
yok mu şöyle yakın ülkelerden avrupadan satan bir site ?

2 defa güncellendi. Son güncelleme 31/01/2018 03:13 tarihinde Chaoslord tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 03 Feb 2018, 12:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
açık alırsan sahte, vakumlu kutuda alırsan orjinalde abd fiyatı ile aliexpesss fiyatı arasında fark yok hatta ali daha pahalı çoğu zaman.

neca, mcfarlane vs. alıyorsanız amazon.com'dan şaşmayın. her şekilde daha avantajlı olursunuz.
Üye
medal 1k
ID § 04 Feb 2018, 10:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gundam maketlerimi shipping free olarak Amazon'dan alıyorum.
Yörünge Disi
ID § 05 Feb 2018, 02:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.amazon.com]
bundan istiyom hem does not ship hem 47 dolar confused smiley
Üye
medal 1k
ID § 06 Feb 2018, 07:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Chaoslord
[www.amazon.com]

This item ships to Antakya, Turkey.
Üye
medal 1k
ID § 06 Feb 2018, 16:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Su adanaoyundunyasi neguzel lan fallout dan one piece e hersey var adamlarda bir ayagimda adana benim.gittigimde ugrayacam
Üye
medal 1k
ID § 06 Feb 2018, 16:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bence almayin

Alinti

WARNING:
CHOKING HAZARD -- Small parts. Not for children under 3 yrs.
Yörünge Disi
ID § 06 Feb 2018, 21:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Akuma_Blade
Alinti
Chaoslord
[www.amazon.com]

This item ships to Antakya, Turkey.
nasıl sadece belli yerlere mi ? shipping kaç ?
[tr.aliexpress.com]
bu da çakması ? puan veren yok daha bakalım alienları dandik çıktı ama çinliler işi ilerletmiş galiba youtubedan baktım bazı figurler orjinale yakın

neca figur kaliteside bence pek iyi değil yani onlarda çinde yaptırıyor dreamerstan bad blood predator almıştım insan kafalarını takayım derken kemeri koptu sonra ip bağladım şimdide bir bacağı gevşek olmuş sallanıyor havaya kaldırınca

2 defa güncellendi. Son güncelleme 06/02/2018 22:06 tarihinde Chaoslord tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 07 Feb 2018, 05:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
üst üste olacak mesaj ama başka bir figür buldun amazonda shipping & charge 8 dolardı direk bastım aldım yalnız dolar tl oranı olarak 4 tl gözüküyordu sanal kartla ödüyom checkoutta kartın currencyi ödeme metodunda değiştim dolar yaptım şimdi almış gözüküyorum ama fullfilment by amazon olarak hala satışta görünüyor ve sanal kartta para duruyor ?
edit: şimdi satıştan kalkmış görünüyor ama benim kartta para duruyor sıkıntı olur mu garanti sanalkart ?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/02/2018 05:34 tarihinde Chaoslord tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Feb 2018, 08:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi öncelikle şunları al, cebinde bulunsun lazım oldukça kullanırsın: . , : ; ? ! ' "

sonralıkla, amazon'dan dolar olarak al. tl olarak alırsan çevirirken atıyorum 4 liradan alıyor doları kur 3.96'yken mesela.

parayı da malzemeyi ship'lerken çekiyor. şu an kalmamış görünmesiyle ilgili bi sorun olmaz. ya gönderirler, ya da paranı iade ederler. kart limitinde gözükmesi 2-3 haftayı bulabiliyor sanırım ama amazon reis'te yanlış olmaz, raadolabilirsin.

insane yet?
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum