[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ Lego Certified Store...
Yazar RSS Konu: Lego Certified Store {1829}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Mar 2018, 15:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Setler hem eski havasında değil hem de aşırı pahalı.

Nerede o çocukluğumuzdaki Lego System setler.

Parodi hesap
Üye
ID § 10 Mar 2018, 15:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o çocuk olmakla da alakalı abi bence. çok göreceli bakıyorsunuz.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Mar 2018, 15:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
türkiyede aşırı pahalıydı zaten 14 yıl önce mindstorms 2.0 ı 200 dolara mı almıştım ki dolar o zaman 1.5 mu neydi galiba tr de 800tl di LOOOOOOOOOOOOOOOL aynı mağazada görüyodum her gittiğimde kimse almıyodu tabiki sonra götlerine soktular heraldesalakalrda vizyon yok lego mindstormsu bilen yurtdışından da rahatça getirir yani fdgdfgdgd
Üye
ID § 10 Mar 2018, 15:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären

Ya itiraf edeyim hala gözüme (ve cüzdanıma smiling smiley ) hoş gelen bir set gördüğüm zaman alıyorum. Geçenlerde eski lego kataloglarından birine denk geldim internette şimdi bile bakınca insanın yapası oynayası ya da bir yerde sergileyesi geliyor.

Parodi hesap

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/03/2018 15:16 tarihinde Aket-Atum tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 14 Mar 2018, 08:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Aket-Atum
Alinti
goldbären

Ya itiraf edeyim hala gözüme (ve cüzdanıma smiling smiley ) hoş gelen bir set gördüğüm zaman alıyorum. Geçenlerde eski lego kataloglarından birine denk geldim internette şimdi bile bakınca insanın yapası oynayası ya da bir yerde sergileyesi geliyor.

üstadım al bendende o kadar. Geçenlerde parça aldığım kişi araya 1990 setleri ve katalogları koymuş. Bir nevi gömü bulmak gibi oldu şok geçirdim. Hepsini yaptım ve techniten bi s.kim olmaz deyip ne varsa satmıştım şimdi 1990 eski technic setleri toplayan oldum sad smiley
işin garibi eski technic setleri oynamak, MOC lamak çok kolay ve daha yaratıcı. Yenilerde ne parça tutuyor nede dizayn kesin bir eksik gedik çıkıyor tıkanıyorsun.
Üye
ID § 20 Mar 2018, 11:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Giden var mı beyler ???
TW
ID § 20 Mar 2018, 12:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam,

Açıldı mı?

Saygılar.
Üye
ID § 21 Mar 2018, 09:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paramecium
Selam,

Açıldı mı?

Saygılar.

açıldı diye biliyorum.
TW
ID § 21 Mar 2018, 18:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Açıldı Cumartesi günü, dün gittim. Mağaza beklediğimden biraz ufak, hele serbest parça bölümü epey zayıf, ama fiyatlar çok güzel, çalışanlar çok ilgili. VIP programı 2-3 haftaya anca hizmete girecekmiş ama şu an aldıklarınızı da GSM üzerinden kaydedip oraya işleyeceklermiş.
TW
ID § 22 Mar 2018, 09:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam,

Peki online satış ve Avrupa'da gerçekleştirilen kampanyalar burada da olacak mı?

Mesela >=€35 Ninjago set alımına pod hediyesi gibi.

Saygılar.
Üye
ID § 22 Mar 2018, 10:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Baggio
Açıldı Cumartesi günü, dün gittim. Mağaza beklediğimden biraz ufak, hele serbest parça bölümü epey zayıf, ama fiyatlar çok güzel, çalışanlar çok ilgili. VIP programı 2-3 haftaya anca hizmete girecekmiş ama şu an aldıklarınızı da GSM üzerinden kaydedip oraya işleyeceklermiş.

forumlarda pahalı ve zayıf bulduklarını yazmış bazı arkadaşlar. Tabi herkesin bakışı farklı.
Üye
ID § 22 Mar 2018, 10:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nereye açıldı hilltown mu
TW
ID § 22 Mar 2018, 12:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
16 Nisan doğum günüm, arkadaşlardan Lego istedim dsfsf.

Tier 1 ve Tier 2 için Lego Star Wars setlerinden lazım olanları sıraladım, dedim ya 2 tane Tier 1 ya 1 tane Tier 2 isterim. 7 - 8 tane Lego set'i gelecek 1 aya ohhhğğğ.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 20/02/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
ID § 23 Mar 2018, 14:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
-Deno-
16 Nisan doğum günüm, arkadaşlardan Lego istedim dsfsf.

Tier 1 ve Tier 2 için Lego Star Wars setlerinden lazım olanları sıraladım, dedim ya 2 tane Tier 1 ya 1 tane Tier 2 isterim. 7 - 8 tane Lego set'i gelecek 1 aya ohhhğğğ.

Arkadaşlıkları fena pahalıya patlamış la amanın smiling smiley
Üye
ID § 23 Mar 2018, 14:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu devirde star warsa verilen para biraz sokağa atılıyor be kardeşim. sırf lisans parası diye 1/2 parça alınıyor, setler kof hep. bir lego kendine bir lego disneye alıyorsun.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum