[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ Yurtiçi ucuz uçak bileti - güvenilir siteler...
Yazar RSS Konu: Yurtiçi ucuz uçak bileti - güvenilir siteler {793}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 29 Jun 2017, 22:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Dragonfire
Alinti
calimero
ha bi de şeyi sorayım, hatırlamadığım için, online check-in yapmazsan ekstra ücret alıyor mu onur air? almıyorsa, cidden neden ihtiyacın var o belgeye? 20kg falan dediğine göre zaten bagaj vereceksin, dolayısıyla da oradan alırsın bileti?
almıyor. online check-in koltuk seçmene yarıyor. seçmezsen kontuvar da seni rastgele bir yere oturuverirler.

abi onu da soracaktım da o kadar önemli değildir diye düşündüm. türkiye'nin bir ucuna uçsan 1 saat yani isterse ayakta gitsin diye düşündüğüm için.

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jun 2017, 22:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tabi ki çok büyük sıkıntı değil. ama yinede daracık koltuklarda yanında leş gibi kokan adamın kıllı kolu senin koluna değerse hoş olmuyor.
hoş check-in yapmanın buna zerre kadar etkisi yok. şans senden yana değilse buisness class ta bile bulur seni.

alakasız birde anımı anlatayım da mahallenin çok görmüş ayağı yapan ama aslında bolca sallayan delikanlı dayısı modunda takılayım; 1 ay kadar önce Süleymaniye ye uçtum. uçak kalkarken telefonda dansöz açanlar, 6 kişilik ailesine burgerking den menü alıp uçuş ortasında bunu yemeye başlayanlar ve hiç durmadan ağlayan 6-7 bebek baya bir uçaktan atlama hissi uyandırmıştı bende.
uçağın doluluk oranı azdı da en önce geçtim kulaklıkları taktım ve yolculuğu tamamlamayı başardım.

"I am Fire , I am Death."
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jun 2017, 22:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
önemli kısmı bu arada mümkün olan en ön sıra ve koridordan yerimi alarak uçaktan bir an önce inmek benim için şayet valizim yoksa.

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Jun 2017, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
burger yenir ya uçakta nolcak ki

verbum sat sapienti est
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Jun 2017, 01:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gece 3 uçağında?

Üye
ID § 30 Jun 2017, 01:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
farketmez

verbum sat sapienti est
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Jun 2017, 03:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
WaNTeD
koltuk seçimi genelde checkin de oluyor vs bu tür şeyleri biliyor musun, sık uçak kullandın mı daha once
-hayır

Alinti
calimero
ha bi de şeyi sorayım, hatırlamadığım için, online check-in yapmazsan ekstra ücret alıyor mu onur air? almıyorsa, cidden neden ihtiyacın var o belgeye? 20kg falan dediğine göre zaten bagaj vereceksin, dolayısıyla da oradan alırsın bileti?
-şimdi 3 çeşit paket vardı, basic, ekonomik, X gibiydi paketler. Ben ekonomik seçtim, 15kg a ek olarak 5kg daha bagaj hakkı veriyordu bir de "ücretsiz online check-in" vardı. Eğer katakulli yapmazlarsa vermemem lazım.
Üye
medal 1k
ID § 30 Jun 2017, 04:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Dragonfire
aerobilet ve skyscanner güzel. aynı şeyleri buluyor zaten.

skyscanner - acente scanleyici / scanner
aerobilet - turk seyahat/tur acentesi (turizm bakanlik onayli)

ayni seyleri bulmuyorlar yani

aerobilet, bavul vs. gibi

skys. bilet satisi yapmiyor, acentalardan yonlendirme basina para aliyor
Yaz Aşkı
ID § 30 Jun 2017, 09:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cabukbilet.com

escape : kernel ne bilmiyorum, kullanmıyorum
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Laraken : nası oyun lan bu millet karakterine giriyor?
Üye
medal 1k
ID § 30 Jun 2017, 15:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
pontipati
Alinti
WaNTeD
koltuk seçimi genelde checkin de oluyor vs bu tür şeyleri biliyor musun, sık uçak kullandın mı daha once
-hayır

-şimdi 3 çeşit paket vardı, basic, ekonomik, X gibiydi paketler. Ben ekonomik seçtim, 15kg a ek olarak 5kg daha bagaj hakkı veriyordu bir de "ücretsiz online check-in" vardı. Eğer katakulli yapmazlarsa vermemem lazım.

onur - pegasus - klm gibi firmalar basic bilet satıyor, bagajlı paket vs alıyorsun, paketinde koltuk seçimi de varsa biletini alırken koltugunu da seçiyorsun.

thy-atlas vb. firmalarda koltugunu checkin de seçersin online checkin yurtiçi 24 saat önce başlar. Online checkin yaptıgında Boarding Pass - Biniş Kartı yazdırabilirsin, checkin yapmadan once uçağa binişini sağlayacak bir döküman alamazsın.
Üye
medal 1k
ID § 03 Jul 2017, 15:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pegasus genelde en ucuzu oluyor. Ben direkt pegasusun kendi sitesinden alıyorum. Online checkin ücretsiz. Tek sıkıntı rötar oluyor genellikle.
Üye
ID § 03 Jul 2017, 22:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de sansima daha hic rotara yakalanmadim pegasusta.
hos toplamda 8 kez mi ne bindim ucaga hayatimda.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum