[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ Sarma sigara/tütün konusu...
Yazar RSS Konu: Sarma sigara/tütün konusu {4070}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jul 2017, 14:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mentollü filtreler var

diyafram8.com
MTG Turnuvası 1.si
Üye
ID § 06 Jul 2017, 15:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Var mentollü filtre, mentollü sigaradan daha bile iyi oluyor ama once normal içiym sonar patlatayım olayı yok, direkt mentollü

hopdediks
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Jul 2017, 15:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
holy, tandığın tütüncü varsa gidip sigara sarma aleti (su yuvarlayanlardan, dolduran değil) filtre(menthollu) kağıt tütün birlikte alak mı?

Tek istediğimiz bir damla sevgiydi, onu da tükürerek verdiniz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Jul 2017, 18:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
quixef
Tütün ne ya, muhtar mısınız?

Archmemur
Üye
medal 1k
ID § 10 Jul 2017, 18:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sigara ne cahil misiniz falan ok de, şu değil. sorry.

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 19 Jul 2017, 21:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bende ilk kez aldım tütün, george karillas verdi satıcı .Kahverengide bir kağıt felan.Şu ana kadar bir sıkıntı yok.

Lakin böyle aromatik başka tütünler varmı.Çikolatalı vanilyalı vs gibi.Online satan bir site ,güvenilir orjinal olsun.Pahalı olup olmaması önemli değil.Kaliteli birşeyler bulabileceğim .

Pipo tütünleri ile bu deum karillasları karıştırsak içilebilirmiki.Karillas iyimidir.Öneriniz varmı sert severim ben sdfd
Üye
ID § 19 Jul 2017, 22:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
açık tütün küba tütünü diye satıyolar aromatik
aromatik deyince old holborn de sayılabilir ama öyle dondurma gibi çikolatalı vanilyalı vs. falan değil. hafif bir aromadan bahsediyorum.
kağıtlar vardı bi de aromalı ama dandik o olaylar genelde epey ya. tütün keyfi peşinde olanın pek tenezül edeceği şeyler gibi gelmiyor bana.

diyafram8.com
Yörünge Disi
ID § 19 Jul 2017, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
toros 2005 adında bir tütün var eski tekel üretimi, tabi sizin elit tütünlerinizin yanına yaklaşır mı yaklaşamaz mı bilemem ama bir deneyin derim, elektronikten önce onu kullandım baya iyiydi.

şuan elektronik + haftada 1 paket sigara gidiyoruz bakalım mentollü
Üye
ID § 19 Jul 2017, 22:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ben bunu içiyorum 5 6 aydır. çok da memnunum.
tabii ki arap çarşafıyla grinning smiley

var mı bunu kullanan? incelemedim konuyu.
Üye
ID § 19 Jul 2017, 23:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tütün alırsam bundan alıyorum ben de. arap kağıdı candır, plebler sevmez, anlamaz.

diyafram8.com
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2017, 01:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende bundan içiyorum. antalyada zor bulunuyor ama. konyaaltında aslan markette var, 20 tl. geçen sene istanbulda 10 tlye alırdım.

arap kağıdının ortasında taç işareti var ya. bana o boyayı içmek zararlıymış gibi geliyor hep. bilen biri içimi rahatlatabilir mi?
Üye
ID § 20 Jul 2017, 01:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
üstündeki arapça yazı zararlı mı değil mi anlatıyo

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 20 Jul 2017, 02:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tütünün zararını alsın diye muska o. başında 3 kere cevirip at, atıcaksan

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
ID § 20 Jul 2017, 02:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
masa
bende bundan içiyorum. antalyada zor bulunuyor ama. konyaaltında aslan markette var, 20 tl. geçen sene istanbulda 10 tlye alırdım.

arap kağıdının ortasında taç işareti var ya. bana o boyayı içmek zararlıymış gibi geliyor hep. bilen biri içimi rahatlatabilir mi?

içtiğin şey en başından zararlı zaten. ona takılana kadar, sıcak duman çekilip filtreden geçerken, sıcaklık etkisiyle filtreden çıkan gazı(bir nevi yanma) ne yapacaksın? o da kanserojen ona bakarsan.

piyasadaki en sağlıklı kağıt arap kağıtları.
yapışkanlı yağlı kağıt kullananlar o yapışken yanarken içine çektiği o kimyasalı da düşünsün o zaman.

ee nasıl içicez tütünü?

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2017 02:46 tarihinde escape tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum