[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ çok büyük bir mutluluğu oldukça buruk yaşamak......
Yazar RSS Konu: çok büyük bir mutluluğu oldukça buruk yaşamak... {3356}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 20 Mar 2017, 23:28    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ogrenemedin gitti...

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Yörünge Disi
ID § 20 Mar 2017, 23:30    [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
huun
çocuk yetiştiren ya da yetiştirmiş, iyi kötü 2 gr. espri anlayışı yeşermiş, babasının annesine bok gibi davrandığı siktiri boktan bir aile ortamında odun! gibi yetişmemiş herkesin anladığı gibi, burada sosyal duyarlılık kasacak bir konu yok arkadaşlar.

2 yaşında çocuğun nerede ne yapacağını anne ya da babasının sorumluluğu görebilecek tiplere 10 sene önce belki cevap yetiştirmeye çalışırdım, şimdi çalışmam.

hatundan korkup, gidip çocuğa aferim lan diyemedim diyorum, 44 iq tipler "sus" kelimesini bilmesini bile benim suçum ilan ediyor. bu da pati'nin kalitesini belli etsin hadi.

gene de 1 kişiye cevap vermek gerekirse:

Alinti
Patice
'anne su' demiş olamaz mı?

sen sus kadın ben ne duyduğumu biliyorum sdsdfs

Yahu okuzlugun kitabini yazdin tek post'la aile icinde kalmasi, gulunup gecinilmesi gereken seyi suraya getirerek, karina su terbiyesizligi yaparak, yetmedi geldin benim aileme saldirdin verecek cevap bulamayinca, siktiri boktan ilan ettin. Bir sonrasi asama bizi yetistirenlere falan sovmek olarak heralde biraz daha uzarsa?

Neyse, hayvanla hayvan oluyorum, cevap verip kitliyorum. Hadi yuru ne yapiyorsan yap simdi.

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum